Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хора без работа висят по цял ден при положение, че хем плюят Пайнер, а пък не спират да ги следят непрекъснато....смях братко, смях!

 

Баладата за 2016 :Vishenka_05:

 

"И това ще преживея" е по-добра, на мен ми стана любима. Жалко, че излезе края на годината, иначе ми фаворит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"И това ще преживея" е по-добра, на мен ми стана любима. Жалко, че излезе края на годината, иначе ми фаворит.

 

Не зная, защо не са я включили в номинациите, но определено ако беше включена щяха повече за нея да гласуват, но нямам си и на идея защо са решили така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде ви е концерта беееееееееееееееееее? :roll1:

 

Само 2 години без Кама и вече нема концерти! Лелееееееееееее, ще ви спукам гьончето на тролчетата тая зима..... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая би ли се заровила някъде и да не се появява повече. ПОЗОРНО изпълнение на една ВЕЛИКА балада на КРАЛИЦАТА

 

Айде пак тоя клип! Ма не ви ли омръзна всеки ден се дъвче едно и също. Бил съм на много участия на Галена и повярвай не грачи така... По скоро се е гаврила :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак тоя клип! Ма не ви ли омръзна всеки ден се дъвче едно и също. Бил съм на много участия на Галена и повярвай не грачи така... По скоро се е гаврила :1000 (29):

Ще си позволи да се гаври с такава песен, когато има ресурса да има подобен шедьовър в дискографията си - до тогава тихичко ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая би ли се заровила някъде и да не се появява повече?? ПОЗОРНО изпълнение на една ВЕЛИКА балада на КРАЛИЦАТА!

 

 

Това от приятелския им период ли е?

 

Това момиче беше много нежно и мило, жалко, че се отказа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак тоя клип! Ма не ви ли омръзна всеки ден се дъвче едно и също. Бил съм на много участия на Галена и повярвай не грачи така... По скоро се е гаврила :1000 (29):

 

По-скоро не знае къде се намира, което е обичайно за нея по участия! Да не говорим, че бърка текста, завалва думите и няма един верен тон! С една дума НЕКАДЪРНОСТ! Затова Преслава винаги ще е над нея!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, няма лошо, ама Татяна като агитираше за класацията на сигнал я изядохте с парцалите.

 

Дано Татяна е умна и налага тази песен, ще е новата Луда по тебе, има пълния потенциал за това. Макар Да сме квит да е по-хубава, тази е много по-запомняща се като текст. Сигурен съм, че на големи концерти като я викат на бис (защото това вече е навик на всеки концерт) ако подава на публиката да пее До три ,ще се дерат с пълно гърло на нея.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее къде се изхвърляяя......направо на припевите едвам се търпи. Тя Деса на Мад концерта си каза, че не може да си позволи да изпее песен на Уитни или на Марая...не помня точно...не че не пя след това песен на Уитни в Пей с мен и то перфектно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си позволи да се гаври с такава песен, когато има ресурса да има подобен шедьовър в дискографията си - до тогава тихичко ;)

Чак пък шедьовър... Това определено е една от най-прехвалените песни на Преслава в дискографията ѝ. Вдигна се страшна истерия покрай излизането ѝ поради факта, че Преслава години наред вадеше комерсиални боклуци и хитова балада нямаше от 2009 насам. Неслучайно за 1 месец мина и замина.

 

Не казвам, че Галена има много песни, които могат да се мерят с нея (макар че, лично според мен, повечето ѝ балади са доста добри и до ден днешен си ги слушм), но самата песен не е нищо особено. Самата Преслава има поне 10 по-добри балади, оттам нататък и по-бързи песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си позволи да се гаври с такава песен, когато има ресурса да има подобен шедьовър в дискографията си - до тогава тихичко ;)

Големият шедьовър поне да беше авторски. Преслава чула песен, харесала я, изпяла я на български и вече има шедьовър в дискографията си?

 

п.п. Поне тази песен има един лайв от дискотека. Само, че не от собственичката на този ... шедьовър, а от Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая би ли се заровила някъде и да не се появява повече?? ПОЗОРНО изпълнение на една ВЕЛИКА балада на КРАЛИЦАТА!

 

 

Точно на това участие знае къде се намира

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Чуплива и влюбена" има повече гласове от "Гот ми е" за песен и клип на годината.

Срам и позор сте.

Гласувайте за Наркоманката, вземе да се самоубие ако не вземе награда ще видите тогава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте за Наркоманката, вземе да се самоубие ако не вземе награда ще видите тогава

Не е като да не е правила подобни опити. :3fdb8960598fa63e:

Тази статия платена ли е? :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

През февруари Преслава и Стефан Илчев представиха съвместния си проект, озаглавен "In Control", с който хитовата изпълнителка смело стъпи в поп музиката.

:roll1:

 

Фолк звездата посрещна пролетта с проекта "Чуплива и влюбена", а интересът към него бе рекорден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През февруари Преслава и Стефан Илчев представиха съвместния си проект, озаглавен "In Control", с който хитовата изпълнителка смело стъпи в поп музиката.

:roll1:

 

Фолк звездата посрещна пролетта с проекта "Чуплива и влюбена", а интересът към него бе рекорден.

 

:roll1:

+ Фолк звездата посрещна пролетта с проекта "Чуплива и влюбена", а интересът към него бе рекорден.

 

Fast, това не ти ли прилича на поръчкова статия? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

+ Фолк звездата посрещна пролетта с проекта "Чуплива и влюбена", а интересът към него бе рекорден.

 

Fast, това не ти ли прилича на поръчкова статия? :scratch:

 

Разбира се, че е поръчкова статия. Пайнер няма да си оставят магарето в калта въпреки, че то вече се е омазало до ушите. :1000 (6):

 

Не съм ви питал вече цели 2 часа: - Абе някой да е виждал концерта на Пайнер, че го нема по брошурките и диплянките им? :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...