Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как ще коментирате факта, че "И това ще преживея" я няма в номинации за Баладичен хит? :gun_bandana:

 

Това е направено за да спечели Деса, иначе гласовете ще се делеха на 2! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

кога това? :1000 (29):

Почти Винаги (БЕЗ Емануела)! ;)

 

Най-много се радвам, че Галин най-накрая ще си вземе заслужената и чакана от 3 години награда. Време беше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Фики? Най-накрая да се види, че никой не го понася и да спрат да го набутват.

Галин го води с двойно гласове за Певец.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Пайнер просто са пропуснали да сложат "И това ще преживея" в анкетата. Нямаше да е никакъв проблем хората да гласуват и за нея на предварителния етап и накрая ДС да има две номинирани балади. А после просто гласовете щяха да натежат към тази, която е по-утвърдения хит- "В друг живот". То даже е в нейн ущърб, че няма да има шанса да е първата някога с две песни в тази категория.

 

Почти Винаги (БЕЗ Емануела)! ;)

 

Най-много се радвам, че Галин най-накрая ще си вземе заслужената и чакана от 3 години награда. Време беше!

И аз съм много радостен за Галин! Ще спечели с убедително лидерство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Анелия, тя е ок. Вижте при Фики за каква трагедия става въпрос. "С друг ме бъркаш" е "Вертолета" имат по-малко гласове от "В пет ме звънни" и "Хубаво го запомни". :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Анелия, тя е ок. Вижте при Фики за каква трагедия става въпрос. "С друг ме бъркаш" е "Вертолета" имат по-малко гласове от "В пет ме звънни" и "Хубаво го запомни". :helpsmilie:

Сега видях, че за Идол повече гласове от него имат дори Цура, Константин и Джена :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля гласувайте обективно! Имайте чиста съвест.

 

АЛБУМ на 2016

ФОЛКЛОРЕН АЛБУМ на 2016

ВИДЕОКЛИП на 2016

#МамаУраган

Пей Сърце

БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2016

Is this love

ДУЕТНА ПЕСЕН на 2016

Пей сърце

ПЕСЕН на 2016

Пей сърце

НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2016

Емануела

ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОЛКЛОРНА ФОРМАЦИЯ на 2016

Райна

ПЕВЕЦ на 2016

Галин

ПЕВИЦА на 2016

Галена

МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2016

Галена

 

Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Пайнер просто са пропуснали да сложат "И това ще преживея" в анкетата. Нямаше да е никакъв проблем хората да гласуват и за нея на предварителния етап и накрая ДС да има две номинирани балади. А после просто гласовете щяха да натежат към тази, която е по-утвърдения хит- "В друг живот". То даже е в нейн ущърб, че няма да има шанса да е първата някога с две песни в тази категория.

И аз съм много радостен за Галин! Ще спечели с убедително лидерство!

Е тя е била първата и единствената само с нейни песни в категория за Песен на годината, а и 2002 Птица-скитница имаше няколко общи номинации с "Мистерия" ако не се лъжа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пише, че и в двата етапа ще могат да се видят резултатите. Тоест ако ги раздадат пак по свое осмотрение, ще се разбере веднага - само в този форум поне няколко човека ще следят движението на гласовете до последната минута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., коментирай факта, че засега шестата номинирана за Певица на годината е Императрица Яни :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се манипулират ли тези анкети, според вас?

С такова ръчно гласуване и задължителен избор на 3 неща във сяка категория - доста трудно, според мен, не знам дали има такива роботи. Освен ако такива като Мария не се платят на някой да гласува за тях с проксита, по цял ден да цъка за нея.

 

Мисля да си запиша резултатите сега и да сравнявам с тях за смущения. Предполагам както е тръгнало като проценти и сравнителна подкрепа, по същия начин ще върви и нататък, ако всичко е честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Аз току-що успях да гласувам чрез прокси сървър.

Няма нужда да надуваш лайкове за Смядово, така както натропа дислайкове на Пепе под клиповете от концерта :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се манипулират ли тези анкети, според вас?

г-н модератора вече не го ли е направил :1000 (29):

 

Няма нужда да надуваш лайкове за Смядово, така както натропа дислайкове на Пепе под клиповете от концерта :gun_bandana:

айде да не казваме от кой град са 200те дислайка под "Мина ми" :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...