Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Но реално цяла България говори за Издислав :1000 (19):

Ами то и цяла България говореше за Емануела по време на Биг Брадър, но гласуваш за Галена :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук нали никой не се вълнуваше от наградите :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29):

 

Засега за Фолклорен изпълнител се класират чалга певици, сестра на чалга певица и една единствена народна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито Галена, нито Цветелина им дреме...

Просто Пайнер си запълва анкетките.

 

Тия дето плачат за награди тази година са Галин, Преслава, Теди Александрова, Яница (специално за тази година), Анелия и отчасти Фики, но при него е по-различно, защото влага много ( дали той, дали баща му, няма значение), пее много повече отколкото другия 'мъжки образ', изкара албум и го представи повече от добре. Ами да, за мен това е "Певец на годината".

 

Константин има ли въобще масов хит освен дуета с Емануела - не! Представи ли си албума, промоция а-у - не ..

Галин има ли самостоятелен хит без да фийт - не, направи ли албум- не, представи ли нещо различно - не...

Емилия отдавна е надживяла нещата, просто тя е вечно ощетената и по-добре като, че ли ..

 

Ама от къде знаеш кой плаче и кой не плаче за награди, че чак и конкретни имена посочваш? Във фирмата ли си? Най-близък приятел с тях ли си? Тайните и личните си трепети ли ти споделят? Това просто вече е безумно.

 

Кофти, че Джена няма номинация в нито една категория... Сигурно тя самата е отказала, защото могат да предизвикат у нея контракции.

 

Как може Калифорния да няма номинация за Песен!? :mf_surrender:

 

Ама как ще има? Отвратителна песен.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

58. Емилия и Цеци Лудата глава - California

invdot.gifinvdot.gif61 (1.7%) invdot.gif

Имах в предвид как може да няма достатъчно гласове, за да влезе в номинация.

 

Но сега забелязах, че и самостоятелният хит на годината- Гот ми е- не влиза... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама от къде знаеш кой плаче и кой не плаче за награди, че чак и конкретни имена посочваш? Във фирмата ли си? Най-близък приятел с тях ли си? Тайните и личните си трепети ли ти споделят? Това просто вече е безумно.

 

Кофти, че Джена няма номинация в нито една категория... Сигурно тя самата е отказала, защото могат да предизвикат у нея контракции.

Ама как ще има? Отвратителна песен.

Аз знам ти за какво плачеш - няма номинации за Артистично присъствие :girl_cry2:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела лидер и във идол и в певица.

 

Въпреки споделянето на Преслава във фейса, тя не води никъде, а Галена не е споделила нищо и води във Видеоклип и Песен на годината...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела лидер и във идол и в певица.

Това е твое дело, сигурен съм, с Фиклена сте в съюз да унищожите Преси :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах в предвид как може да няма достатъчно гласове, за да влезе в номинация.

 

Но сега забелязах, че и самостоятелният хит на годината- Гот ми е- не влиза... :helpsmilie:

Но влиза по-големия хит - "Дай ми още". Явно е, че хората обожават тази песен - сигурен съм, че ще се нареди сред най-големите хитове на Анелия в последните 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че покрай тази анкета вече официално се вижда, че Преслава не е номер 1. Може чичо Митьо умишлено да я е пуснал така, за да я пенсионира най-накрая... :1000 (29):

Макар че тази работа в вашите прокси сървъри ме кара въобще да не се кефя на този вид на наградите...

 

Но влиза по-големия хит - "Дай ми още". Явно е, че хората обожават тази песен - сигурен съм, че ще се нареди сред най-големите хитове на Анелия в последните 10 години.

Според мен "Гот ми е" си е по-големия хит. Най-малкото получи по-голямо одобрение, докато "Дай ми още" беше доста разкритикувана заради това, че е прекалено мазна и прилича на "В твоите очи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че покрай тази анкета вече официално се вижда, че Преслава не е номер 1. Може чичо Митьо умишлено да я е пуснал така, за да я пенсионира най-накрая... :1000 (29):

Макар че тази работа в вашите прокси сървъри ме кара въобще да не се кефя на този вид на наградите...

При всеки вид може да има манипулации. Тия прокси истории само някакви откачени фенчета се хващат - от в момента гласувалите 1200 човека сигурно и 1% не представляват. Това за мен си е най-обективния начин на гласуване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че покрай тази анкета вече официално се вижда, че Преслава не е номер 1. Може чичо Митьо умишлено да я е пуснал така, за да я пенсионира най-накрая... :1000 (29):

Макар че тази работа в вашите прокси сървъри ме кара въобще да не се кефя на този вид на наградите...

 

Аз мисля, че отдавна това се знае. Отдавна не мисля че има Топ 1 в Пайнер, много променливи са нещата, но просто ти е кеф ей така да си го споменаваш преди лягане.

 

Аз знам ти за какво плачеш - няма номинации за Артистично присъствие :girl_cry2:

 

Да.. ужасно е, бахти.. тази категория беше в кърпа вързана за нас!

 

 

ПЕВИЦА И ИДОЛ – Емануела и Анелия!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че покрай тази анкета вече официално се вижда, че Преслава не е номер 1. Може чичо Митьо умишлено да я е пуснал така, за да я пенсионира най-накрая... :1000 (29):

Макар че тази работа в вашите прокси сървъри ме кара въобще да не се кефя на този вид на наградите...

Според мен "Гот ми е" си е по-големия хит. Най-малкото получи по-голямо одобрение, докато "Дай ми още" беше доста разкритикувана заради това, че е прекалено мазна и прилича на "В твоите очи".

Критикуване, мритикуване - вече 1 месец мачка всякаква конкуренция и като гледам, няма намерение скоро да спира. Факт е, че Анелия такава истерия покрай нейна песен не беше виждала от не знам колко време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама от къде знаеш кой плаче и кой не плаче за награди, че чак и конкретни имена посочваш? Във фирмата ли си? Най-близък приятел с тях ли си? Тайните и личните си трепети ли ти споделят? Това просто вече е безумно.

 

Кофти, че Джена няма номинация в нито една категория... Сигурно тя самата е отказала, защото могат да предизвикат у нея контракции.

Ама как ще има? Отвратителна песен.

 

Ама айде да не ме цитираш като няма какво да напишеш.

Нито съм ти захапал любимката за нещо конкретно, нито ме интересува особено колко линии ще удари преди да излезе на сцената, моля ти се. Просто констатирам неща, които са необорими.

Изказах си мнението и с него не ангажирам никого, но смея да твърдя, че нещата стоят точно така.

Преслава не реве ли всяка година за едно и също - реве, това е държавна тайна.

 

Другото, което е, недей да си напрягаш мозъчните клетчици и да ми пишеш някакви 'оргинални' неща, защото и внимание не събираш.

Това, че веднага правиш съпоставка на моя пост с обида към Преслава и почваш да ми остроумничиш на тема Джена говори пък за изключително ограничен мозъчен капацитет, което пък в интерес на истината не е мой проблем.

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела влезе в Пайнер и им разказа играта, в дебютната си година във фирмата ще бъде Певица на годината!

 

КРАЛИЦА

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена да не се ослушва, а да споделя веднага линка. Ще ги отвее.

 

Представяте ли си да обере всички категории и да не се появи на награждаването (под каквато и форма да е то).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че отдавна това се знае. Отдавна не мисля че има Топ 1 в Пайнер, много променливи са нещата, но просто ти е кеф ей така да си го споменаваш преди лягане.

Да.. ужасно е, бахти.. тази категория беше в кърпа вързана за нас!

ПЕВИЦА И ИДОЛ – Емануела и Анелия!

Аз не мисля, че се знае отдавна. Доста често тя бива налагана като по-велика от всички останали, а всъщност още от 2011 не е на същинския връх.

Относно това дали има ТОП 1 в Пайнер- и аз твърдях, че няма... до тази анкета. Ако Емануела продължи да води така и в двете категории, може би в крайна сметка ще можем да я наречем 'новата лидерка'.

 

Критикуване, мритикуване - вече 1 месец мачка всякаква конкуренция и като гледам, няма намерение скоро да спира. Факт е, че Анелия такава истерия покрай нейна песен не беше виждала от не знам колко време.

Действително, разбива и в момента си е номер 1 за сезона. Но лично за мен "Гот ми е" повече заслужава номинация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама айде да не ме цитираш като няма какво да напишеш.

Нито съм ти захапал любимката за нещо конкретно, нито ме интересува особено колко линии ще удари преди да излезе на сцената, моля ти се. Просто констатирам неща, които са необорими.

Изказах си мнението и с него не ангажирам никого, но смея да твърдя, че нещата стоят точно така.

Преслава не реве ли всяка година за едно и също - реве, това е държавна тайна.

 

Другото, което е, недей да си напрягаш мозъчните клетчици и да ми пишеш някакви 'оргинални' неща, защото и внимание не събираш.

Това, че веднага правиш съпоставка на моя пост с обида към Преслава и почваш да ми остроумничиш на тема Джена говори пък за изключително ограничен мозъчен капацитет, което пък в интерес на истината не е мой проблем.

 

Драги, не е нужно да захапваш каквото и когото и да било, за да имам правото да те цитирам - ще го правя когато и към когото си поискам аз. Мозъкът си го напрягам в други сфери, не в тази да пиша оригинални неща, щом сметна за оригинално удебелен и цветен текст - значи ти определено си такъв - Крал!

 

За това колко широкоскроен съм, ако съдиш по това Преслава-Джена, значи не аз съм този с проблема. :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че се знае отдавна. Доста често тя бива налагана като по-велика от всички останали, а всъщност още от 2011 не е на същинския връх.

Относно това дали има ТОП 1 в Пайнер- и аз твърдях, че няма... до тази анкета. Ако Емануела продължи да води така и в двете категории, може би в крайна сметка ще можем да я наречем 'новата лидерка'.

Действително, разбива и в момента си е номер 1 за сезона. Но лично за мен "Гот ми е" повече заслужава номинация.

 

Емануела си е Лидерка! Дано само продължи така, де.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...