Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

BTW, Песен... :3fdb8960598fa63e:

 

Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей, сърце

Преслава - Няма да ти пиша

Анелия - Дай ми още

Емануела и Константин - Не ме заслужаваш

Деси Слава - И на всички като тебе

Галена - #МамаУраган

 

И то без да е пуснала анкетата във Фейсбук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е учебник за много певици, които не веднъж нейни колежки са я давали за пример, дори и самата Кеймъл. Но такъв е животът, не всяка може да бъде гласовита като Деси.

Какво е ДесиСлава? Освен отпран баджак и липса на каквато и да е връзка с вестибуларния апарат - друго не бих й дал :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ти се, по-добре да копира Запада, отколкото цялата ти кариера да показва различни модни течения на тапицерии, сковани върху дивани.

Не знам кое е по-добре, ама най-добре е, вие-феновете на Джена - да се скриете или поне да си мълчите, след масовият армагедон, които си причини Сливка през 2016-та. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитър ход на Пайнера. С един куршум 2 заека - излъсква имиджа на наградите и затваря устите на квачките. Всичко го има черно на бяло, съответно никой няма право да мрънка. Дали ще има някакви манипулации ще се види в следващите дни - с това изненадващо пускане на анкетите едва ли някой е успял толкова бързо да се ориентира с някакви машинации. За момента всичко изглежда много реално, ако трябва да сме честни. В обобщение мнението ми е, че започва нова ера в Пайнер и наградите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален проект! Клипът е невероятен, 100 пъти по-добър от песента. Иначе има 90к гледания досега, изобщо не е зле. Цура доста се издигна в последните 2 години, допреди това яко беше смачкана от хейта на хората... ама и тя си го направи сама де, с незаслужени награди и изкуствено налагане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, колко яка интерпретация. :Vishenka_05:

Къде е великият бис на краварката от концерта, който пробутваше тук в продължение на 1 месец?

Къде са частните партита в Мегами, на които краварката е пяла?

Link to comment
Сподели в други сайтове

^^

 

Защо винаги слагаш клиповете като линкове?

 

Това е по-метълско

 

Малееее баси якото звучи Феникс в металски вариант!!!!!! :girl_cry2: :girl_cry2:

Докато я слушах си представях професионално записана версия с ново изпяване на Глория, с един могъщ и дрезгав глас, а ла "Някой ден" или "Манастир" на Камелия, ама още по-мощно. И едина тв версия заснета на сцената а ла "Като буря", с тъмна обстановка и само прожектори около нея и около металската група зад нея. И тя металско облечена и да се разхвърля от едниния край на сцената до другия и да мята коси нагоре надолу като обладана от дявола. :phpgrin2:

 

Сигурен съм, че и на нея много ще й хареса тая версия ако я чуе, и ще я вдъхнови. Кой знае, може пък и ще се почуди дали да й стори металска версия, тя много си обича феникса. Пък и си пада по експериментите. Ама като си я знаем каква е фръцла, едва ли ще се заеме да го прави.

 

Някой да стори така, че това клипче да стигне до нея. Много ще й хареса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Наистина много хубава интерпретация. Обаче ми липсваше повече цигулката да се включва и да има по някое соло. Като цяло темпото беше доста бързо за мен и вокалът щеше да звучи по-добре ако не беше толкова стакато, а повече легато.

(Не че разбирам толкова от музика де 1000%20(29).gif)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да се накефя, че Яница ще бъде номинирана за "Певица на годината". Сладураната ми тя, кой би си помислил преди 2-3 години, че ще стигне дотук? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да се накефя, че Яница ще бъде номинирана за "Певица на годината". Сладураната ми тя, кой би си помислил преди 2-3 години, че ще стигне дотук? :Vishenka_05:

но нещо без Оцко не може да уцели мегахит

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Оцко, без Оцко, вижда се, че поддържа ниво и интерес и без него, за разлика от някои други. *кхъмДженакхъм*

 

В анкетата вече са гласували над 2500 човека. Не очаквах такъв голям интерес. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да се накефя, че Яница ще бъде номинирана за "Певица на годината". Сладураната ми тя, кой би си помислил преди 2-3 години, че ще стигне дотук? :Vishenka_05:

Яни вмомента е извън топ 5 ?

 

Емануела

1307 (17.3%)

 

Деси Слава

1159 (15.3%)

 

Галена

1143 (15.1%)

 

Анелия

840 (11.1%)

 

Преслава

905 (11.9%)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни вмомента е извън топ 5 ?

 

Емануела

1307 (17.3%)

 

Деси Слава

1159 (15.3%)

 

Галена

1143 (15.1%)

 

Анелия

840 (11.1%)

 

Преслава

905 (11.9%)

Да, но е веднага след тях. 6 са номинираните във всяка категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Оцко, без Оцко, вижда се, че поддържа ниво и интерес и без него, за разлика от някои други. *кхъмДженакхъм*

 

В анкетата вече са гласували над 2500 човека. Не очаквах такъв голям интерес. :helpsmilie:

Всъщност, гласувалите все още не са толкова много, очаквам в бъдеще броя да се покачи. Сигнал бяха писали за тяхната анкета, че са гласували 15 или 20 хиляди, не помня.

Радвам се, че след като ДС пусна анкетата във Фейсбук, се стабилизира в ТОП 3 навсякъде освен в Идол и Песен, където е съответно четвърта и пета. Само ме притеснява, че баладите на Малина и... Кали :o се доближават доста до нейната, предполагам защото доста хора гласуват за тях не само като за първо, а и за второ и трето място. Надявам се във финалното гласуване "В друг живот" да си е категоричен лидер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...