Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Почна се вече ... мисля,че сега всички певици ще го постнат линка ... молете се само Преслава да не го направи , че май всичко ще е в нейна полза :1000 (6): :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Пайнер, че все пак са решили да не си развалят традицията с наградите. Браво и че са направили гласуването под формата на анкета, макар че и така не е съвсем сигурно, че всичко ще е наред.

 

Десови, сега дали ще можете да извадите 30 профила от архива и да гласувате? :)

И без да ги вадим е напълно възможно да сме в ТОП 3, както сме и в Рамания, а предполагам и в Сигнал. Дори и да не бъде обявена за номер 1, Десислава вече официално ще бъде потвърдена като ТОП име и никой няма да може да каже нищо.

Замисляте ли се, че при този начин на гласуване, оттеглянето на Галена от наградите става напълно безсмислено?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почна се вече ... мисля,че сега всички певици ще го постнат линка ... молете се само Преслава да не го направи , че май всичко ще е в нейна полза :1000 (6): :1000 (6):

 

Preslava

14 мин. ·

Очакваме подкрепата ви за Preslava :) Благодарим ви! :)

#planetamusicawards #nominations

 

Наркоманката няма как да не се възползва от 6-те и сляти страници.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почна се вече ... мисля,че сега всички певици ще го постнат линка ... молете се само Преслава да не го направи , че май всичко ще е в нейна полза :1000 (6): :1000 (6):

Вече го е споделила. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava

14 мин. ·

Очакваме подкрепата ви за Preslava :) Благодарим ви! :)

#planetamusicawards #nominations

 

Наркоманката няма как да не се възползва от 6-те и сляти страници.

Боли ли те, че сестра й води любимката ти в единствената категория, която Джена би спечелила? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли ли те, че сестра й води любимката ти в единствената категория, която Джена би спечелила? :3fdb8960598fa63e:

 

Дали ме боли ?

Не, прекалено съм голям за подобни драми, живота ми не е Рамания, ежедневието ми не е чалга.

 

Но виж, ти си на 14 / 15 съвсем нормално е тва да те вълнува.

 

Джена е на съвсем друга вълна. В момента наградите въобще не я притесняват.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ме боли ?

Не, прекалено съм голям за подобни драми, живота ми не е Рамания, ежедневието ми не е чалга.

 

Но виж, ти си на 14 / 15 съвсем нормално е тва да те вълнува.

 

Джена е на съвсем друга вълна. В момента наградите въобще не я притесняват.

Дано e така. Ако ги сподели обаче и тя? Баси дъното :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ме боли ?

Не, прекалено съм голям за подобни драми, живота ми не е Рамания, ежедневието ми не е чалга.

 

Но виж, ти си на 14 / 15 съвсем нормално е тва да те вълнува.

 

Джена е на съвсем друга вълна. В момента наградите въобще не я притесняват.

:br:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се иска Галин да го сподели и да видим кой ще е победителят за Певец, това е най-интересната ми номинация. Да видим, когато чичо Тони не плаща, какъв ще е резултатът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно колко от гласувалите за Ивелина са чували дори 30 секунди от песен от "Добруджа на хляб мирише". Разбирам, че си има плюсове и минуси да си сестра на Преслава, но просто е странно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се иска Галин да го сподели и да видим кой ще е победителят за Певец, това е най-интересната ми номинация. Да видим, когато чичо Тони не плаща, какъв ще е резултатът.

То дори и Константин го води с много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се иска Галин да го сподели и да видим кой ще победителят за Певец, това е най-интересната ми номинация. Да видим, когато чичо Тони като не плаща, какъв ще бъде резултатът.

Ще смени мястото за плащане, но резултатът ще е същият. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То дори и Константин го води с много.

 

Доколкото виждам при мен резултатът е в полза на Галин. 467 гласа, предвид че не го споделил на стената си.

Фики изненадващо е доста назад от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам при мен резултатът е в полза на Галин. 467 гласа, предвид че не го споделил на стената си.

Фики изненадващо е доста назад от тях.

Да де, Галин е първи, а Константин втори. Скоро и Борис Дали ще мине Фики. :helpsmilie:

Емануела за сега води в Певица, Идол, Дует и Прогрес. Богиня! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До момента:

 

1. Албум на годината - Константин

2. Фоклорен албум - Ивелина Колева

3. Видеоклип - Галена и Цветелина Янева

4. Балада - Деси Слава

5. Дует - Емануела и Константин

6. Песен - Галена и Цветелина Янева

7. Прогрес - Емануела

8. Фоклорен изпълнител - Ивелина Колева

9. Певец - Галин

10. Певица - Емануела

11. Музикален идол - Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, Галин е първи, а Константин втори. Скоро и Борис Дали ще мине Фики. :helpsmilie:

Емануела за сега води в Певица, Идол, Дует и Прогрес. Богиня! :Vishenka_05:

 

Галин е вече почти 600, а Фики около 300.

Ако от самото начало, имаше такава публичност и хората определяха нещата, Фики никога нямаше да се доближи до Певец на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това "Изборът на зрителите" ми звучи като "няма да има церемония за наградите, но ще има епизод на Звездно с репортажи, където ще наградим заслужилите." Но много хитро са го измислили това за изчистване на техния имидж. В момента Преслава е на 2-3 място в категориите, защото фенове на Деси Слава подкрепят Галена и обратното, допълват тройката с Емануела и т.н. В предварителните номинации едва ли ще излезе на първо място. Но съм почти сигурен, че когато се гласува само за 1 в категория, то Преслава ще води най-малкото в "Певица на годината" и с това ще искат да се оправдаят, че и на наградите от 2015 година е водела и не е било нагласено.

 

Иначе аз в най-много категории подкрепих Деси Слава, Галин и Преслава. Тримата ми бяха най-интересни през годината и слушах песните им най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ако отново Пепе спечели в главните категории, догодина никакви награди няма да има :3fdb8960598fa63e:

Най-интересното е, че води при "Идол", но е едва 4-та при "Певица", дори и при вече споделена анкета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...