Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имитира Дрейк успешно дори и в неловките движения!

 

П.П. Може ли някой модератор да изтрие тирето от заглавието, трябва да е Антинагради... http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=102912 Не пиша на никой, че не знам кой ще влезе пръв :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и на плейбек Елена е мачкала с приеми!

Тук също... цял стадион пее Първата-последната. Да не коментираме, че това се случва един ден след като и двамата й братя умират. Бетон на живо и невероятен прием- Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук също... цял стадион пее Първата-последната. Да не коментираме, че това се случва един ден след като и двамата й братя умират. Бетон на живо и невероятен прием- Кралица!

 

От какво са умряли двамата и братя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво са умряли двамата и братя?

 

37-годишният Пламен Ангелов-Стършела, който бе взет за курбан от Свети Илия на плажа Силистар край Синеморец в събота, е брат на фолкпевицата Елена Паришева, съобщава в. "Нощен Труд". Двамата са родственици по бащина линия и за последно са се видели на концерта на Пайнер във Велико Търново на 23 юли. Тогава Стършела навестил сестра си (тя за първа година участва в певческия тур на фирмата), изгледал е представянето й и се е похвалил, че отпрашва за морето. 21-годишният Минко Генчев, който също загина при инцидента, е техен прероден брат.

 

Нещастието стана на 2 август, навръх рождения ден на Елена. За трагедията тя научава от медиите и изпада в шок.

 

"Елена още не може да се съвземе. Много е разстроена, но се държи мъжки", довери мениджърът на ТВ Планета Хари Янакиев вчера в Стара Загора.

 

Превъзмогвайки скръбта, Елена излезе на сцената за поредния концерт от турнето, облечена в черен лачен тоалет. Певицата стисна зъби, изпя си парчетата и не позволи на публиката да узнае за мъката й. Зад кулисите обаче сподели пред колегите си, че посвещава изявата на удавените си братя.

 

п.п. Тя дори е пяла на 2 август- самия ден. Не знам колко силен човек трябва да си, за да стиснеш зъби и да излезеш пред 30-хилядна публика в такъв момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

37-годишният Пламен Ангелов-Стършела, който бе взет за курбан от Свети Илия на плажа Силистар край Синеморец в събота, е брат на фолкпевицата Елена Паришева, съобщава в. "Нощен Труд". Двамата са родственици по бащина линия и за последно са се видели на концерта на Пайнер във Велико Търново на 23 юли. Тогава Стършела навестил сестра си (тя за първа година участва в певческия тур на фирмата), изгледал е представянето й и се е похвалил, че отпрашва за морето. 21-годишният Минко Генчев, който също загина при инцидента, е техен прероден брат.

 

Нещастието стана на 2 август, навръх рождения ден на Елена. За трагедията тя научава от медиите и изпада в шок.

 

"Елена още не може да се съвземе. Много е разстроена, но се държи мъжки", довери мениджърът на ТВ Планета Хари Янакиев вчера в Стара Загора.

 

Превъзмогвайки скръбта, Елена излезе на сцената за поредния концерт от турнето, облечена в черен лачен тоалет. Певицата стисна зъби, изпя си парчетата и не позволи на публиката да узнае за мъката й. Зад кулисите обаче сподели пред колегите си, че посвещава изявата на удавените си братя.

 

п.п. Тя дори е пяла на 2 август- самия ден. Не знам колко силен човек трябва да си, за да стиснеш зъби и да излезеш пред 30-хилядна публика в такъв момент.

Риска на професията, но все пак и беше първото турне, показа страшна дисциплина. Повечето, може би не биха се качили на сцената. Евала и правя, желязна е на самото представяне. Според мен публиката я е заредила страшно много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

37-годишният Пламен Ангелов-Стършела, който бе взет за курбан от Свети Илия на плажа Силистар край Синеморец в събота, е брат на фолкпевицата Елена Паришева, съобщава в. "Нощен Труд". Двамата са родственици по бащина линия и за последно са се видели на концерта на Пайнер във Велико Търново на 23 юли. Тогава Стършела навестил сестра си (тя за първа година участва в певческия тур на фирмата), изгледал е представянето й и се е похвалил, че отпрашва за морето. 21-годишният Минко Генчев, който също загина при инцидента, е техен прероден брат.

 

Нещастието стана на 2 август, навръх рождения ден на Елена. За трагедията тя научава от медиите и изпада в шок.

 

"Елена още не може да се съвземе. Много е разстроена, но се държи мъжки", довери мениджърът на ТВ Планета Хари Янакиев вчера в Стара Загора.

 

Превъзмогвайки скръбта, Елена излезе на сцената за поредния концерт от турнето, облечена в черен лачен тоалет. Певицата стисна зъби, изпя си парчетата и не позволи на публиката да узнае за мъката й. Зад кулисите обаче сподели пред колегите си, че посвещава изявата на удавените си братя.

 

п.п. Тя дори е пяла на 2 август- самия ден. Не знам колко силен човек трябва да си, за да стиснеш зъби и да излезеш пред 30-хилядна публика в такъв момент.

Евала.

Винаги съм знаел, че е мъжко момиче. Наистина трябва да си много силен за такова нещо. :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста приятна песен! Жалко, че не се забеляза много .. тогава помня, че повечето я сметнаха за прекалено слаба като за Джена, но сега спешно има нужда от нещо поне толкова добро :mf_surrender:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Няма омръзване.

 

Брутална песен , хитът отново е при Анелия

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на концерта 2008 в Стара Загора. Стадион "Берое" щеше да се срути на "Първата-последната". Не съм сигурен, че клипчето покава цялата емоция и колко голям хит беше тази песен. Целият й микс е много силен.Изпя си песните, получи си биса, уважи си публиката и поплака. Никога не ми е харесвала, даже съм я намирал леко безлична, но това е един от най-добрите ни лайв изпълнения... емоция, прием, песни.. :) Обърнете внимание на "Достатъчно" в микса.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен навява толкова спомени... :Vishenka_05: Много истинска!!!

 

На мен това ми липсва към днешна дата. Такъв тип песни с послание, смисъл..иначе това си е хит за всички времена! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

37-годишният Пламен Ангелов-Стършела, който бе взет за курбан от Свети Илия на плажа Силистар край Синеморец в събота, е брат на фолкпевицата Елена Паришева, съобщава в. "Нощен Труд". Двамата са родственици по бащина линия и за последно са се видели на концерта на Пайнер във Велико Търново на 23 юли. Тогава Стършела навестил сестра си (тя за първа година участва в певческия тур на фирмата), изгледал е представянето й и се е похвалил, че отпрашва за морето. 21-годишният Минко Генчев, който също загина при инцидента, е техен прероден брат.

 

Нещастието стана на 2 август, навръх рождения ден на Елена. За трагедията тя научава от медиите и изпада в шок.

 

"Елена още не може да се съвземе. Много е разстроена, но се държи мъжки", довери мениджърът на ТВ Планета Хари Янакиев вчера в Стара Загора.

 

Превъзмогвайки скръбта, Елена излезе на сцената за поредния концерт от турнето, облечена в черен лачен тоалет. Певицата стисна зъби, изпя си парчетата и не позволи на публиката да узнае за мъката й. Зад кулисите обаче сподели пред колегите си, че посвещава изявата на удавените си братя.

 

п.п. Тя дори е пяла на 2 август- самия ден. Не знам колко силен човек трябва да си, за да стиснеш зъби и да излезеш пред 30-хилядна публика в такъв момент.

+ това на 2-ри август Елена има Рожден ден. Много силна жена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък днес се загледах в танците на Фики- 2:43... 1000%20(29).gif :mf_surrender:

Мъжете и опитите им да правят две неща наведнъж :1000:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези антинагради си кажете, че ги направихте, за да може да бъдат отличени Тотя и Яница. :1000 (29): :1000 (29):

 

Ти пък къде видя Яница? Всичко е заплюто за Татяна, аз даже предлагам да затворите темата и да и дадете наградите, че да сте възможно най-щастливи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...