Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

П.С - Най-неуспешната година за Тоти в личен и професионален план. Нищо. Догодина повече. :3fdb8960598fa63e:

 

Всичко в живота е за добро и се случва защото трябва да се случи. В личен план е това. А относно кариерата Татяна средно изкарва 6 000 на месец, когато майка ти изкара повече или въпросната която си споделил тогава ела тук и говори коя колко е успешна. Дано си ме разбрал правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко в живота е за добро и се случва защото трябва да се случи. В личен план е това. А относно кариерата Татяна средно изкарва 6 000 на месец, когато майка ти изкара повече или въпросната която си споделил тогава ела тук и говори коя колко е успешна. Дано си ме разбрал правилно.

Колкото Преслава за един час плейбек :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко в живота е за добро и се случва защото трябва да се случи. В личен план е това. А относно кариерата Татяна средно изкарва 6 000 на месец, когато майка ти изкара повече или въпросната която си споделил тогава ела тук и говори коя колко е успешна. Дано си ме разбрал правилно.

 

Не можеш да коментираш майка ми колко изкарва, защото не познава лично нито нея нито мене и си мери приказките.

От тия 6,000 Митко колко и взима?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото Преслава за един час плейбек :1000 (29):

 

И? Аз да съм казал, че Преслава е неуспешна?

Не можеш да коментираш майка ми колко изкарва, защото не познава лично нито нея нито мене и си мери приказките.

От тия 6,000 Митко колко и взима?

Аз за на Татяна говоря, Митко взима другите 6. И приказките ми са твърде премерени, твоите не са като видя, че не ти изнасят сметките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за на Татяна говоря, Митко взима другите 6. И приказките ми са твърде премерени, твоите не са като видя, че не ти изнасят сметките.

 

Приеми факта, че годината за Татяна е слаба, тя може не само от пеене да ги изкарва тия пари. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко в живота е за добро и се случва защото трябва да се случи. В личен план е това. А относно кариерата Татяна средно изкарва 6 000 на месец, когато майка ти изкара повече или въпросната която си споделил тогава ела тук и говори коя колко е успешна. Дано си ме разбрал правилно.

Абе тия майки нещо много си позволяваш да ги коментираш, айде малко да се успокоиш и да вземеш да си мериш изказванията, че ще те вдигна във въздуха.

И да, тя наистина е една от най-неуспешните чалгарки, мисля, че е видимо за всички. Дори бездарниците от Оцковата компания са по-известни от нея. Поне да можеше да пее, а тя и това не може. Бездарна, неграмотна, нахална и пак неизвестна- не й завиждам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приеми факта, че годината за Татяна е слаба, тя може не само от пеене да ги изкарва тия пари. :roll1:

Ми аз от участията съм ги сметнал, какво си се ухилил и ти не знаеш. А другата професия е за такива с песни от Оцко и николко участия, сам си прави изводите на коя откъде и идват парите. Не ме занимавай повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми аз от участията съм ги сметнал, какво си се ухилил и ти не знаеш. А другата професия е за такива с песни от Оцко и николко участия, сам си прави изводите на коя откъде и идват парите. Не ме занимавай повече.

 

И Тотич има песни от Оцко, единствените и хитове и с толкова ще си остане. Догодина вече Лора ще има повече от 4-те участия на Тотя месечно, не се хвали излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Тотич има песни от Оцко, единствените и хитове и с толкова ще си остане. Догодина вече Лора ще има повече от 4-те участия на Тотя месечно, не се хвали излишно.

Нормално е Лорена да има 1-2 участия месечно, колкото и да са и известни песните, все пак са 2. Но за сметка на това Все ми е тая е тотален хит, в топ 15 за годината може би. Краварката може да е в топ 15 само в някаква анти класация, току виж е спечелила даже. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Тотич има песни от Оцко, единствените и хитове и с толкова ще си остане. Догодина вече Лора ще има повече от 4-те участия на Тотя месечно, не се хвали излишно.

Само в най-слабия си месец има 5, понякога стига и до 10, но това не ти изнася естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е Лорена да има 1-2 участия месечно, колкото и да са и известни песните, все пак са 2. Но за сметка на това Все ми е тая е тотален хит, в топ 15 за годината може би. Краварката може да е в топ 15 само в някаква анти класация, току виж е спечелила даже. :whistling:

 

Моля, моля за Декември има 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И? Аз да съм казал, че Преслава е неуспешна?

 

Аз за на Татяна говоря, Митко взима другите 6. И приказките ми са твърде премерени, твоите не са като видя, че не ти изнасят сметките.

Ти какво - изкара, че печели общо 12 000 на месец ли? Това как ще стане с хонорар 1500 лева? Излиза, че трябва да има 8 участия средно на месец и следователно около 96 за годината. А всъщност броят им за 2016 г. е двойно по-нисък ... ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, моля за Декември има 5.

Смятай значи, за 6-месечна кариера и с 2 песни, има повече от краварката дори. Директно й праща 15-годишните напъни в коша за боклук. Аз дори не знам защо ги сравняваме де- Лорена я пускат в най-голямата дискотека в Студентски всяка вечер, докато краварката си снима лайв чатове от Съединение с ексклузивни новини, защото няма предаване, в което да я поканят, за да го обяви там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, моля за Декември има 5.

 

Мислиш ли, че са 5? :D Коледните банкети не се рекламират от фирмата, ама като не можеш да мислиш по-добре не се опитвай. И януари е на турне в Америка с двоен хонорар, нека и е зле и нека е треторазрядна. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно започвам да се замислям дали Пайнер не ни подготвят за шока Без теб да стане Видеоклип на годината. Отвсякъде ме заливат статии колко е иновативен и невиждан... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Лорена, и Татяна имат за Декември пет участия. Разликата е там, че Татяна е певица 15 години, а Лорена е дебют. :1000:

Да видим Лорена след 15 години дали ще ги има тия участия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно започвам да се замислям дали Пайнер не ни подготвят за шока Без теб да стане Видеоклип на годината. Отвсякъде ме заливат статии колко е иновативен и невиждан... :1000 (29):

Представяш ли си? :roll1:

Тогава тотално става най-мразената в чалга средите. Тежки времена дойдоха за Преси фенс :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно започвам да се замислям дали Пайнер не ни подготвят за шока Без теб да стане Видеоклип на годината. Отвсякъде ме заливат статии колко е иновативен и невиждан... :1000 (29):

 

Ами на мен честно казано много ми харесва видеото. Отличава се от абсолютно всичко правено в поп фолка, иновативно ми изглежда.

 

Да видим Лорена след 15 години дали ще ги има тия участия.

 

Хубаво го каза. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на мен честно казано много ми харесва видеото. Отличава се от абсолютно всичко правено в поп фолка, иновативно ми изглежда.

Хубаво го каза. :)

 

Не мислят като пишат.

Иначе за Преса - прилича на ТВ версия, но пак е по-добро от всичките й клипове досега. И отива на песента.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяш ли си? :roll1:

Тогава тотално става най-мразената в чалга средите. Тежки времена дойдоха за Преси фенс :(

Трудно ми е да определя кога би била по-мразена- ако вземе Певица/Идол или ако вземе Клип в конкуренция с Пей Сърце, МамаУраган, И на всички като тебе, В друг живот, В 5 ми звънни... :1000 (29):

Като иска задължително награда в слаба за нея година като тази, да си нацели поне нещо не толкова голямо и трудно достижимо в обективни условия. Или да накара Пайнера да ѝ направи статуетка Медийно присъствие, макар че и там Емануела е по-заслужила от нея... :1000 (29):

 

Ами на мен честно казано много ми харесва видеото. Отличава се от абсолютно всичко правено в поп фолка, иновативно ми изглежда.

Хубаво го каза. :)

И на мен видеото ми харесва, но просто не е дори и в ТОП 5 на заслужилите. И със сигурност не е нещо ново за пазара- пускаха се и други с такива кадри тук. Но да, може би е първият изцяло такъв клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Преси въобще не заслужава да е клип на годината, но ако този клип бе направен от Галена, щяхте да я пръскате от хвалби.

 

Според мен видеото трябва да отиде при МамаУраган или И на всички като тебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Преси въобще не заслужава да е клип на годината, но ако този клип бе направен от Галена, щяхте да я пръскате от хвалби.

+1

 

Хората просто вече са предубедени за Преслава. Трябва да направи албум тип "Lemonade", за да се хареса масово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно започвам да се замислям дали Пайнер не ни подготвят за шока Без теб да стане Видеоклип на годината. Отвсякъде ме заливат статии колко е иновативен и невиждан... :1000 (29):

 

След многобройните критики, че вечната му Певица на годината никога не е печелила хит, клип и албум - време е това да бъде поправено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...