Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена дето толкова говореше, че готви фолклорен албум, пусна ли го?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена дето толкова говореше, че готви фолклорен албум, пусна ли го?

не, но веднага след като го обяви Глория и Емилия набраха смелост да пуснат техни

На Галена албума ще е с непопулярни стари песни и нови авторски, по принцип и той е почти готов, но има проблем с откриването на авторите на старите песни за правата и т.н. Тези фолклорни песни дето ги пуска от време на време няма да са в албума, никой нищо не е чувал от него, както и от поп-фолк албума (за съжаление)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Видеоклип и аз го предчувствам. Толкова ли няма кой да й каже на Преслава, че и без награди нищо за нея няма да се промени, нито ще остане без хит, нито без участия, та такова драпане постоянно. :mf_surrender: Да вземе Артистично присъствие - там вече е без конкуренция :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Видеоклип и аз го предчувствам. Толкова ли няма кой да й каже на Преслава, че и без награди нищо за нея няма да се промени, нито ще остане без хит, нито без участия, та такова драпане постоянно. :mf_surrender: Да вземе Артистично присъствие - там вече е без конкуренция :3fdb8960598fa63e:

 

Абсурдно е да влезе клип на годината, дори не мисля, че ще бъде номинирана. Просто искат да правят реклама на проекта за интерес.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдно е да влезе клип на годината, дори не мисля, че ще бъде номинирана. Просто искат да правят реклама на проекта за интерес.

Сто процента ще я има в Клип на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са я номинирали за клип с "Лудата дойде" и "Скоро" без да пропагандират, че са нещо велико, какво остава за сега :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Фермата и една крава роди! Сетих се за Тотя

 

Тя вече не е краварка, раздели се с фермера. Сега е чисто и просто - едно нищо.

Пайнер организират "Краварка търси фермер" :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...