Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Март месец, като пенсионират Пеца почват да я налагат. Видяха, че се харесва на по-непретенциозната публика и ще поеме щафетата (Ивана-Преслава). С Мария Петова не им се получи, но Жулиетка ги умее нещата :1000 (29): Това, че Фичката я е плющаял само ще й е в плюс

 

Бях сигурен, че това ще е новата Преслава, още не мога да повярвам какъв провал се оказа. В началото все си мислех, че е скована от притеснение, не съм подозирал, че може да съществува толкова нехаризматичен човек ...дори и най-нисшия слой чалгарки са по-артистични, като краварката например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли ще пенсионират Преси? :(

Милата, за кой ли път й се случва? :crybaby:

Минимум трети :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Март месец, като пенсионират Пеца почват да я налагат. Видяха, че се харесва на по-непретенциозната публика и ще поеме щафетата (Ивана-Преслава). С Мария Петова не им се получи, но Жулиетка ги умее нещата :1000 (29): Това, че Фичката я е плющаял само ще й е в плюс

Мисля, че преди време ти беше казвал, че ще дадат на Преслава Идол, за да я пенсионират. Още ли е такава схемата, защото ми се струва нелепо да й дадат едната от двете големи награди при наличието на поне 3-4 певици, които са над нея? И как въобще е възможно наградата за Идол да е пенсиониране, вместо напомпване?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как ще я пенсионират с Идол, чувате ли се? :1000 (29): Това е ежегодна награда за конкретна година, не е като Мегазвезда да се дава веднъж за цялостна кариера. Все едно да те пенсионират с Певица на годината :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че преди време ти беше казвал, че ще дадат на Преслава Идол, за да я пенсионират. Още ли е такава схемата, защото ми се струва нелепо да й дадат едната от двете големи награди при наличието на поне 3-4 певици, които са над нея? И как въобще е възможно наградата за Идол да е пенсиониране, вместо напомпване?

 

Ти верно ли се опитваш да търсиш логика и смисъл в наградите? Недей, не си губи времето. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тежки времена настъпиха на Преси Фенс. :helpsmilie:

 

Иронизирай, колкото искаш. :3fdb8960598fa63e:

 

Има го и варианта това пенсиониране да е само за година-две, както вече се е случвало. Пайнера е влюбен в нея, допускам, че след време пак ще й набута някоя Певица на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иронизирай, колкото искаш. :3fdb8960598fa63e:

Ама аз не иронизирам, наистина смятам, че настъпиха тежки времена за нас.

Година с три песни, един хит, нито един одобряван клип от масата, слаб прием на единственият й хит за годината, плюенето около наградите - лесно ли ти се вижда? :1000 (29):

 

Като цяло няма да е зле наистина да я спрат за малко Преслава. Колкото и да не ми се иска, добре е за самата нея, като артист. Току-виж срещне любовта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти верно ли се опитваш да търсиш логика и смисъл в наградите? Недей, не си губи времето. :lol:

Прав си, как посмях да потърся логика и смисъл... :1000 (29): И все пак ще е тотална небивалица да се опитват да я пенсионират с... едната от двете най-големи статуетки. :roll1:

Иначе Джулия ако наистина плануват да я напомпат да измести Преслава (доколкото може да е изместена певица, която от няколко години не е лидер), мисля че имат сериозен шанс да им се получи. Но мисля, че тук ще имат голям проблем с ди джеите по дискотеките, които сигурно ще изгледат странно всеки, който ги помоли да пуснат някоя си Джулия... :1000 (29): А за жалост клубовете се водят някакъв супер фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иронизирай, колкото искаш. :3fdb8960598fa63e:

 

Има го и варианта това пенсиониране да е само за година-две, както вече се е случвало. Пайнера е влюбен в нея, допускам, че след време пак ще й набута някоя Певица на годината.

Ами най-вероятно ще стане така. Например за 2012 и 2013 не стана Певица на годината и после като взе за 2014, хората доста се зарадваха.

 

Тя вярно, че зацикли откъм продукция тази година, но щом прави по 200 участия годишно, постоянно е в медиите, било то и с негативни писания и щом й скандираха мощно името в Арена, явно все още не е изчерпана и безинтересна.

 

Другото, което е, че няма младо поколение, което да я замести. Топ имената са едни и същи от 10 години с едно-две размествания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз не иронизирам, наистина смятам, че настъпиха тежки времена за нас.

Година с три песни, един хит, нито един одобряван клип от масата, слаб прием на единственият й хит за годината, плюенето около наградите - лесно ли ти се вижда? :1000 (29):

 

Миличките! Така го описа, че чак ми стана мъчно за вас. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз не иронизирам, наистина смятам, че настъпиха тежки времена за нас.

Година с три песни, един хит, нито един одобряван клип от масата, слаб прием на единственият й хит за годината, плюенето около наградите - лесно ли ти се вижда? :1000 (29):

 

Като цяло няма да е зле наистина да я спрат за малко Преслава. Колкото и да не ми се иска, добре е за самата нея, като артист. Току-виж срещне любовта.

Всички бъзици на страна и аз мисля, че й е време за пауза на Преслава. 1-во, личния й живот е тотал щета и няма да е лошо да си обърне повече внимание и второ за 2-3 години ще й се отрази добре на кариерата ако го дава по-спокойно и се подръпне от гребена комерсиалната вълна. През това време може да си прави песни като "Ако утре ме губиш", защо не и един хубав албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде един интересен въпрос за размисъл- смятате ли, че Яница все още има шанс да се затвърди в А отбора, след като тази година проектите й не бяха толкова хитови като миналогодишните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да, от много слушане ми беше омръзнала и сега пак ме зариби :3fdb8960598fa63e:

 

МегаХит!

 

Мегахитовете правят по 100К на ден след втория месец, не по 20К. :girl_witch:

 

ПС: Мани, че от следене на гледанията й, и мен нещо ме позариби. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде един интересен въпрос за размисъл- смятате ли, че Яница все още има шанс да се затвърди в А отбора, след като тази година проектите й не бяха толкова хитови като миналогодишните?

Да, има повече участия от миналата година, успя да поддържа ниво без Оцко и направи 2 уникални клипа!

Можеше да пусне и трета песен, но догодина живот и здраве май ще пусне 4!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то дори "Пей, сърце" не правеше по толкова :1000 (29):

 

За Пей сърце ти ги следеше нещата, но съм сигурен, че Не ме заслужаваш имаше дни и с по 100 в третия си месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Пей сърце ти ги следеше нещата, но съм сигурен, че Не ме заслужаваш имаше дни и с по 100 в третия си месец.

Тая песен насила се опитах да я харесам, не ми се получи! Ужасна е. Грам не ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...