Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емилия е снимала нов клип.

 

Ужас. Въобще не се забелязваше липсата ѝ.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това бързане, едва родила и тръгва на участия и да снима клипове, все едно Коко не е фрашкан с пари, та сакън да не изпусне някой лев.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това бързане, едва родила и тръгва на участия и да снима клипове, все едно Коко не е фрашкан с пари, та сакън да не изпусне някой лев.

 

Подкрепям. А иначе не спира да повтаря колко грижовна майка е. Кротни се малко поне до Нова Година, грижи се за новороденото си дете. Ако наистина си голямо име и имаш твърда фенска маса няма да изпаднеш зад борда. Аз мисля, че тя има някакъв страх, че това ще се случи ако не прави продукция прекалено дълго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. А иначе не спира да повтаря колко грижовна майка е. Кротни се малко поне до Нова Година, грижи се за новороденото си дете. Ако наистина си голямо име и имаш твърда фенска маса няма да изпаднеш зад борда. Аз мисля, че тя има някакъв страх, че това ще се случи ако не прави продукция прекалено дълго.

Е, чак прекалено дълго .. последната й песен излезе преди 5 месеца, не преди 2 години :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Въобще не се забелязваше липсата ѝ.

Ами ако си пусне проекта до края на годината наистина няма да се забележи липсата й. Калифорния и Специално за всяка я издържаха цяла година.

 

п.п. Аз пък подкрепям бързото й завръщане, все пак нито влиза в Къщата на Биг брадър за 2 месеца, нито заминава за турне извън България. Пътува за една вечер и се връща. А може и просто да има нужда да работи и да пее, все пак не е някаква некадърна парцалеса, която си прави песни да си вдига цената- тя е музикант човек, това й е в кръвта малко или много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, чак прекалено дълго .. последната й песен излезе преди 5 месеца, не преди 2 години :mf_surrender:

 

Именно. Не разбирам причината, поради която бърза толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък къде видя Яница? Всичко е заплюто за Татяна, аз даже предлагам да затворите темата и да и дадете наградите, че да сте възможно най-щастливи.

Виждаш ли колко си прав ! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако си пусне проекта до края на годината наистина няма да се забележи липсата й. Калифорния и Специално за всяка я издържаха цяла година.

 

Няма да е до края на годината, сигурно ще е Януари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна с живо включване. Принцесата е поканена на Коледен бал и колко много фенове се снимат с нея. Прекрасница! :ba: :ba: :ba: :ba: :ba:

Чува се някакъв глас отзад:

"Абе вади телефона бе, момиче"

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна с живо включване. Принцесата е поканена на Коледен бал и колко много фенове се снимат с нея. Прекрасница! :ba: :ba: :ba: :ba: :ba:

Защо е нужно да я обиждаме на "Принцеса" и "Прекрасница" ? Виж Краварка колко звучно и стилно и стой

п.с. Да не решила да заведе и стадото крави за обща снимка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да ги е маскирала като коледни елени :3fdb8960598fa63e:

Тя самата се беше маскирала като Крава на 15 години Планета ... Та по пътя на логиката... Нали е краварка, трябва да ни напомни все пак

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво им пречи на Планета да въртят тези клипове на Деси? Нито е била в друга музикална компания и не виждам какъв е проблема? :mf_surrender: Да, не е HD качество, но как въртят другите си стари клипове от 2003 година, а пък този е от 2009 година? :mf_surrender: Иначе това е първата песен от албума, в която се влюбих след пилотният сингъл "Два магнита" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тази песен "Ню Йорк", която се споменава толкова често в Антинаградите? Аз намирам само един кючек на Илиян от 2013.

 

Май имаше един кючек, но не мога да го намеря..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво им пречи на Планета да въртят тези клипове на Деси? Нито е била в друга музикална компания и не виждам какъв е проблема? :mf_surrender: Да, не е HD качество, но как въртят другите си стари клипове от 2003 година, а пък този е от 2009 година? :mf_surrender: Иначе това е първата песен от албума, в която се влюбих след пилотният сингъл "Два магнита" :Vishenka_05:

Честно казано, точно тази песен не беше сред най-любимите на хората, да не кажа че дори и известна част от масата фенове на Деси не хареса опита й да направи Мъжете 2... :1000 (29): Някъде покрай този албум от 2009 започна и нейния спад като цяло, защото и ФЕН спряха да я въртят и тя си правеше клиповете колкото да има там нещо... :1000 (29): Добре, че се върна в Пайнер, за да покаже, че все още има много хляб в нея.

А Планета ако трябва да въртят нещо от периода на самопродуциране, то това трябва да е Черен сняг- клип, който дори и да беше издаден днес, пак би бил зачетен за разбиващ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...