Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Много зле Симона, трябваше да избереш Камелия. Между другото, ЕВАЛА на КАМЕЛИЯ, че се обърна. Това показа уважение, колегиалност и класа. Жалко, че Симона не го оцени.

Понякога човек се чувства неуверен да избере "по-лесното". Неслучайно не е препоръчително да поемеш като клиент или колега свой приятел - винаги е по-добре да го предадеш другиму, за да избегнеш обвинения в пристрастия, ходатайство; нереални очаквания! Нека не обвиняваме момичето, че се стреми да бъде по-скучно - това е нейният стил и се чувства добре в него. Хареса ми как пя, симпатична изглежда. Може би и Камелия си е отдъхнала, че не я избра - щеше да се наложи и двете да внимават много, а това натоварва.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Браво на Камелия- страхотна е! С удоволствие я гледам. А Милена е жестоко попълнение за отбора й- глас и индивидуалност в едно! На мен лично вече ми е една от фаворитките от видяното до момента, няма да се изненадам да спечели... А и да не спечели ми се струва, че Kams Production няма да я остави ей така... :1000 (29):

Симона горе-долу ми хареса, макар че тази песен със сигурност може да я изпълни и по-добре. Трябваше да избере Камелия, но и при Лечев може да се развие.

Формата за момента върви доста добре, може и да вземат да излязат някакви големи звезди този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво ще й е на Симона да избира Камелия?! Ако искаше да се развива в чалгата, ще се съветва с майка си, а не с други. Момичето има други цели и затова избра друг ментор.

Милена ми хареса уникално много. Толкова разпознаваем глас, индивидуалност и присъствие! Дано и занапред се справя така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смешна ! Тая песен не се научи да я пее, хем я пее от 5 години насам, къде ли не. Въобще, добре че не избра Камелия. Прекалено скучна, изтъркана и втръснала като образ. Сигурно ше отпадне рано,рано.

 

Странно как миналата седмица предаването беше провал за повечето, а сега щяло да бъде много успешно. Май се обърна палачинката, то и по-рейтинга си пролича де .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е уникална. С кеф я гледам и след всяко изпълнение искам да чуя най-много нейното мнение. Може да не е кой знае колко гласовита, но знае какво трябва да прави и притежава един изпълнител. Най-готина е сред менторите - нито е скучна и комунистическа като Иван, нито лигава и мазна като Поли и Графа. На фона на тея 3-мата изпъква супер много и хората ще си променят много мнението за нея. Много позитивна и готина е.

 

Момичето с розовата коса ми е позната и знам, че мрази чалга и евала че избра Камелия. Тя за сега й е най-силния участник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже Симона не избра колежката на майка си - какъв шамар върху лицето на Камелия....

 

Глупости, абсолютни предрасъдъци! Много правилен избор направи Симона. Всеки друг трябваше да избира, само не Камелия. Защото 100% коментарите ще са, че във формата има връзкари. Никой в медиите няма да се интересува дали Глория и Камелия се обичат или не. Дори историята, с роклята на Кавали няма да извадят от скрина, за да се аргументират, а само ще повтарят:

 

- Симона е дъщеря, на нейна колежка! Амън от връзкари!

 

От опит знам, че ако нещо мрази истински българина, то това са нагласените мачове. А Симона в отбора на Кама ще се тълкува точно така. Далеч по-приемливо изглежда дъщеря, на чалгарка да е в отбора на рокера. Когато обаче дойдат елиминациите и менторите имат главната дума преди вота и всеки ментор си бута неговите, никак няма да е лоша идея, за Симона да и удари едно рамо още един ментор, освен Лечев. Много хора ще гледат с други очи на Кама, след този формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, аз го казах в твой стил. Защото ти щеше да кажеш абсолютно същото ако Симона се беше явила в сезона с ДесиСлава. :derisive:

Разбира се, че щеше да бъде обвинявана ако беше в отбора на Камелия.

Иначе тя е "скучен образ" за една шепа хора, нали се сещате че Глория не владее цяла България, за да може дъщеря й да е дори "образ", пък камо ли "скучен" и много познат. Симона не е чак толкова известна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона изобщо не ми хареса. Много слабо и недокосващо изпълнение. Освен това тя самата няма никаква индивидуалност. Много правилно отиде в отбора на Лечев.

 

Мацката от Молдова и момичето с китарата са ми топ. Супер много ми допаднаха.

 

Пс: Камелия снощи пръсна, две от най-открояващите се момичета избраха да са в нейния отбор. Аз също бих избрала нея. Предполага се, че конкуренцията там ще е по-лека, по-лесно ще изпъкнеш и ще стигнеш по-напред във формата. А както знаем, менторите са просто лицето на отбора, има си музикални педагози за истинската работа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смешна ! Тая песен не се научи да я пее, хем я пее от 5 години насам, къде ли не. Въобще, добре че не избра Камелия. Прекалено скучна, изтъркана и втръснала като образ. Сигурно ше отпадне рано,рано.

 

Странно как миналата седмица предаването беше провал за повечето, а сега щяло да бъде много успешно. Май се обърна палачинката, то и по-рейтинга си пролича де .

Сашо , ти сигурно по добре ще я изпееш? :D

 

Симона се представи много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона мина и замина снощи. Абсолютен пълнеж!

 

Най- много се харесват и коментират двете мацки от отбора на Кама. Реално си и беше епизодът на Камелия, представи се отлично, другата седмица очаквам Поли и отбора и да се централен образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, аз го казах в твой стил. Защото ти щеше да кажеш абсолютно същото ако Симона се беше явила в сезона с ДесиСлава. :derisive:

Разбира се, че щеше да бъде обвинявана ако беше в отбора на Камелия.

Иначе тя е "скучен образ" за една шепа хора, нали се сещате че Глория не владее цяла България, за да може дъщеря й да е дори "образ", пък камо ли "скучен" и много познат. Симона не е чак толкова известна.

Не е чак толкова известна, защото няма харизмата да бъде. Иначе ни се натрапва от още от 5 годишна, то нямаше предаване и телевизия, която да не е обиколила. Дори с песните от майка си, неможа да пробие. Просто момичето става за вокалистка на концертите на майка си, до там. И от целия епизод, нейното изпълнение бледнееше на фона на повечето. Както казах, за мен ще отпадне рано-рано. Добре, че не де падна чecта на Камелия да я избира при двубоите, че Глория щеше да и се сърди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Симона ще я държат до финала, колкото и да не ми се иска, тъй като е супер прехвалена винаги. Тази песен сигурно от сън да я бутнеш ще я запее, и се е чувствала най-сигурна с нея. Факт, че липсваше емоция, на мен също не ми хареса. Като цяло има талант, но не се отличава с нищо, просто е скучна и мноооого натрапвана. Жалко, че Глория в стремежа си да помогне, направи точно обратното. Защото ако не я беше бутала толкова време навсякъде, сега щеше да е друго.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова известна, защото няма харизмата да бъде. Иначе ни се натрапва от още от 5 годишна, то нямаше предаване и телевизия, която да не е обиколила. Дори с песните от майка си, неможа да пробие. Просто момичето става за вокалистка на концертите на майка си, до там. И от целия епизод, нейното изпълнение бледнееше на фона на повечето. Както казах, за мен ще отпадне рано-рано. Добре, че не де падна чecта на Камелия да я избира при двубоите, че Глория щеше да и се сърди.

Обаче нейнотото клипче е най-гледано от вчерашните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че в отбора на Камелия влезнаха тези момичета. А уж беше аутсайдер и само цигани щяха да я избират ... да ама не. Много добре й се развиват нещата и според мен ще получи много позитиви от Гласът. Липсата на музикален формат в последно време си оказава влияние и Гласът привлича бая зрители. Камелия ако е хитра сега е време за баладата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че в отбора на Камелия влезнаха тези момичета. А уж беше аутсайдер и само цигани щяха да я избират ... да ама не. Много добре й се развиват нещата и според мен ще получи много позитиви от Гласът. Липсата на музикален формат в последно време си оказава влияние и Гласът привлича бая зрители. Камелия ако е хитра сега е време за баладата!

Камалия се справя чудесно и я избраха именно тези, на които наистина може да помогне много. Със сигурност ще спечели само позитиви. Това, че е умна и начетена ще е в нейн огромен плюс.Поли и Графа са много дразнещи с лигавото си държание.Една тежка балада на Камелия по време на предаването ще й донесе също много позитиви.Дано си изиграе добре картите!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Монка няма акъл, че не избра Камчоска :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

Напротив, много правилно, че не избра Камелия. Колкото и скучна на моменти да е Симона, има много повече талант и глас от Камелия. Хората си избират при кого да отидат според приоритета си. Евала на Кама, че се обърна, но не може да се сравни с Лечев по музикална култура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Симона (и майка й) са избрали точно тази песен, защото явно си мислят, че е голяма работа да можеш да я изпееш...Ако си спомняте в първия сезон на Мюзик Айдъл, където в журито беше точно Глория, онази гласовитата Кремена от Добрич изпя именно тази песен и се скъсаха да я хвалят....После пък в предния Глас, където беше в журито Десислава, Невена Цонева също се яви с тази песен (тя пък от своя страна участваше и в първия Мюзик Айдъл) - та мисълта ми е, че самата песен е много натрапвана и прехвалена, ама който я изпее - му носи позитиви, хвалби и явно и късмет...

Симона не блесна с нищо - има приятен глас, но не и запомнящ се тембър, а самата песен можеше и по-добре да я изпее. Като визия и поведение също не е особено отличаваща се, но явно разчита на това, че форматът е за гласове най-вече, и вероятно затова не би се пробвала в Х фактор, защото там много залагат на всичко друго, но не и на гласа - то танци, хореографии, спектакли, харизми, да имало екс фактор, пък дори и да не е големия глас...

В крайна сметка това си е добра реклама и след това със сигурност ще има да пее по много пианобарове, не само в София, но за повече - едва ли. Уж да се открои от чалгата - а не спира да се мъкне навсякъде с майка си и по нейни концерти, и по сборни на Пайнер...

Камелия дали й е гадно, че Симона не я избра? Знаех си, че ще избере Лечев...

И Камелия ми стана много симпатична, че се обърна на момичето от Молдова и се радвам, че тя избра нея. А бе Камелия е готина, най-приятна ми е от всички. Лечев е сериозен и улегнал, човек на място, а Графа и Поли не мога да ги понасям!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е топ - а от това което аз виждам. След това е дядото. Другите са дъно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отзивите за Симона са много добри из мрежата, явно мнозинството не я възприема като "вечно натрапваната" дъщеря на Глория. Само тук е оплювана, което не ме изненадва. Ще видим как ще се представи по-нататък, според мен е лекомислено да я отписвате толкова бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона копира 1:1 муцуните, изразите и маниерите на Глория от преиода, когато беше най-хейтвана. Умопомръчително е до каква степен прави същите муцки и изказвания като Глория.

 

Поне гласът й този път не ми звуча много като на майка й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...