Jump to content



Гласът на България


Препоръчани коментари

Да, с друг аранжимент. Отделно забележете как са написали заглавието - Залезът и Зората. А в Пайнер е издадена, като Залеза и Зората. Просто става друга песен. Много тънък пиниз, Пайнера е издивял :1000 (29):

Или са по-грамотни хаха, макар да се допускат граматични изключения при подобен тип стихове. Всичко може да се пее на живо с оркестър. Деси Слава даже и на синбек си пееше песните на живо по предаванията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Егати скучното шоу. Само погледнах клипчетата от последния епизод.

По принцип филипинката радва, но последният лайф на Симона за мен беше много по-добър.

Тия водещи са толкова жалки и неадекватни, много тъпо я подведоха Симона... И имат ужасна дикция. Какви изобщо са тези сополи?

И прословутия лайф на Камелия и нейните чух, покъртително наистина.

Много е свежа Камелия, усмихната, ама с пеенето хич я няма, а така ѝ се иска. Не знам обаче с какъв акъл се качва да пее и навива да пее на живо при все че всички участници и Поли пеят в пъти по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с друг аранжимент. Отделно забележете как са написали заглавието - Залезът и Зората. А в Пайнер е издадена, като Залеза и Зората. Просто става друга песен. Много тънък пиниз, Пайнера е издивял :1000 (29):

Тънък пиниз за тънкоумни :3fdb8960598fa63e:

 

Такова нещо не важи от юридическа гледна точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че Анелия ще пее тоя ужасен дует. Личи си, че вече не може да пее своята партия с високите части.

Пак е пяла противната боза "Завинаги", нали? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Радко... "Не подлежи на обсъждане... " ужасно слабо пеене.

Ами... Колкото и да не искам Сара да спечели то яма друг избор. Всички са тоооолкова слаби. Направо ужас. И Кама в началото с този хубав отборо за накрая остана тази ужасната. Беше ясно, че ще отпадне първа.

Камелия с рокля от beyond

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон започна толкова силно, а в момента едвам се насилвам да догледам епизода, за да видя кой ще спечели. :D Нещо много скучновато ми идва, като караоке в клуб. Дори и предишния сезон не беше чак такъв, а той определено не беше особено силен. Струва ми се, че си изпуснаха най-силните имена и затова сега се опитват да закрепят някакъв финал с тези, които предизвикват по-малък интерес у хората.

Все пак фаворит ми е Сара. Много ми хареса как пя на български, въпреки че това действително си е доста трудничко за чужденци. Искаше ми се Кристина да остане повече, симпатизирам й още откакто първа влезе в отбора на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камица нали беше купила и платила всичките си стари хитове?

Какво се чудите, че пее залеза...?

 

При Деса беше друго. Тя напусна в пика си и всичките й песни бяха на по 2-3-4 години и Митьо също държеше правата. Даже май бяха ексклузивни негови.

 

Иначе, на Кама протежето беше слаба кандидатура за финал, а и дори визуално е антипатична. Същото и с на Графа... певицата.

 

Като цяло много слаба четворка. Освен филипинката, не виждам кой друг ще може да развие кариера. Иначе, Радко искам да спечели, той визия няма, а пък и не го виждам със солови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добре Радко и солови песни ще си има, певец е винаги ще намери пътя. То и Михаела Филева беше невзрачна, но се разви.

И стига са ни повтаряли това - да бъдем толерантни, да бъдем гостоприемни към чужденците - бал-бла-бла. Как пък веднъж някой не каза - българи, бъдете националисти, подкрепяйте българското. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен филипинката, не виждам кой друг ще може да развие кариера.

Каква кариера би имала тази, освен в някой ресторант?

 

Белослава :mf_surrender: :mf_surrender: Все едно не беше достатъчно скучно досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...