Jump to content



Галена: Дайте наградата на Пайнера, за шеф на годината


Препоръчани коментари

За каква маска ? Не може ли просто да и е писнало от номерата на Преслава . Целия жанр се обърна срещу нея , а и както си се знае тея награди се договоарят , нишо не зависи от публиката . Как пък преценихте че хората са избрали Преслава ?

След , като Галена е имала договорка тя да вземе , а не взима тя , нормално да се сърди . А и не е като да не е най-заслужилата .

Дано само не омекне ,и да прости да на мръсната циганка лицемерна .

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И в крайна сметка някой ще обясни ли какво значи да вземеш едното (идол) и какво другото (певица).

Не ща тълкуване в план уикипедия. Интересно ми е какво се променя в певачката с тая награда. По - хубава и висока ли става, стипендия ли взима от Митко, в учебниците ли ще влиза...

Сериозно.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, тогава излизаш и казваш "така и така, не съм съгласна с това, съгласна съм с онова". А не може до вчера да обясняваш колко обичаш Преслава, да правиш дуети с нея и да обясняваш колко всичко е на ред, а след това на нейн гръб да си правиш ПР. Просто беше долно от страна на Галена Винаги ми е изглеждала амбициозна до дъното на душата си, но и в същото време симпатяга, добър човек.С това обаче доказа, че е алчна кучка като всички в тоя жанр и никога не им стига.

 

Аз пак ще го каза, АЗ СЪЩО СМЯТАМ, ЧЕ ГАЛЕНА НАПРАВИ ПОВЕЧЕ ХИТОВЕ ОТ ПРЕСЛАВА 2015 и МНОГО ПО-ДОБРИ ПРОЕКТИ! НО Преслава остава масовата любимка с повече фенове и ако се прави честно гласуване Преслава пак ще бъде избраната, както се вижда от всяка една класация. "Идол" си е точно за Галена. Тя диктува модата в чалгата, прави различни клипове и песни, НО хората просто чакат Преслава все още. Но да обясняваш как не ти пука от награди и колко нищожни са те, а после да правиш тоя цирк е ДОЛНО, много ДОЛНО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка някой ще обясни ли какво значи да вземеш едното (идол) и какво другото (певица).

Не ща тълкуване в план уикипедия. Интересно ми е какво се променя в певачката с тая награда. По - хубава и висока ли става, стипендия ли взима от Митко, в учебниците ли ще влиза...

Сериозно.

 

 

Реално нещата стоят така.

"Певица на годината"- най-добрата, най-големи хитове, най-добри участия и т.н, а "Идол на годината"- на ти и на тебе нещо, че да не ревеш.

 

 

Галена не си е правила ПР или каквото и да е било.Просто е решила да не присъства на наградите, защото не е доволна.Как някои го тълкувате като комплекси, щяла да напуска пък сега мълчала... тя просто е решила да не присъства, това е.

Днес гледах лайв изпълнението на "Бутилка" и си дадох сметка за пореден път, колко глупава е Галена... как търси близост с Преслава и т.н.

Време е самата тя най-после да повярва в това, че е номер едно, защото е така.Колкото по-бързо го осъзнае, толкова по-добре за нея.Реално погледнато копче не може да й се каже за нищо.. във всеки един параграф е силна, а в някои дори няма конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Певицата на годината" има 2-та национални ефира, най-голямата фенска маса, най-голям хонорар, подкрепа на продуцентите си, препълнени участия и може да пее. И на певицата на годината й дреме на оная работа в момента. След като 11-та година в ТОП-а на Пайнер, мисля, че не трябва да е много притеснена. Дори утре Преслава да стане последна дупка на кавала а, ще остане в историята с 10 години номер 1, нещо което НИКОЙ не го е правил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам цитат, където Галена казва че не искала награда .

Другото - колкото и да обича Преслава , всяко нещо си им граница. В случая добротата на Галена не е безкрайна . Не можеш на наколко пъти да прецакваш някого и той да продължава да те уважава . Никога ням да забравя изцепката на Преслава , като се качи на сценат при освиркването на Галена . Беше най-гнусното нещо случвЛо се на всяк една церемония . Тогава разбрах Преслава какъв боклук е .

А Галена ако искаше ПР щеше да пръсне Преслава , както направиха всиички останали техни колежки . Точно защото е над нещата , не отиде на церемонията и не даде нито едно интервю . Защото не я ебе . Но както виждаме гузната и притеснената пак е Преслава .

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как точно Преслава е прецакала Галена?? С кое? С това, че Пайнера е решил да я даде на Преслава или,че хората така са решили? И при двата варианта къде е вината на Преса? :lol:

 

И да казвала е много пъти, че за нея наградите не били важни, публиката била важна и т.н. За какво тогава прави дуети с Преслава? Тя познава я познава най-добре, живяли са заедно, да не е открила вчера каква е като човек? Айде стига, идват от село, пораства им самочувствието и после всеки им е крив!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса щеше да се разреве при Емилия Стоянова . Толкова гузно говореше за Галена . Просто е слаба актриса , личи и че е гузна за нещо . А и щом се шушука , че я е прецакала и толкова колеги и скочиха точно сега , значи съм склонен да варвам . А и чисто и просто годината на Преслава беше дъното - нито един хит !

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория не и е за пръв път. 2004 излезе да си вземе наградата за Певица на годината на концерта на НФ (за 2003) под скандиранията "ДЕСИ" :3fdb8960598fa63e:

 

ДесиСлава имаше номинация и малко след напускането и феновете и бяхме подивели. Бяхме популярни с демонстрациите си не само на 1 концерт. Дори преди концерт ни предупреждаваха да не се изявяваме. Последно на концерта по случай рд на фен имахме сериозна изява с коментари от журналисти после

Tова не е вярно. Само по време на номинацията викаха Деси. Като Глория излезна да си вземе наградата залата избухна. То ти едва ли не, изкара, че Глория 2003 са я освиркали.

 

 

И само да отбележим, че Глория препълни зала 1 на НДК, а ДесиСлава отмени концерта си, защото (1) няма фенове, (2) никой не я приема за 1 от големите. За 20 години си е още на ниво Джена. В Пайнер, освен Глория, Ивана и Преслава, със сигурност Анелия и Галена са по - големи от твоята любимка. Но за концерт могат да мечтаят единствено и само първите три.

 

И по темата, не знам дали трябва да дадем наградата за шеф на годината на Пайнера, но Преслава се пуска с поне три песни на вечер, а Галена с нито една. Голямо падение, не знам какво се случва. Миналата година Галош звучеше с 6 песни поне, Преслава не се пускаше. Как успя мърлата да обърне нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И по темата, не знам дали трябва да дадем наградата за шеф на годината на Пайнера, но Преслава се пуска с поне три песни на вечер, а Галена с нито една. Голямо падение, не знам какво се случва. Миналата година Галош звучеше с 6 песни поне, Преслава не се пускаше. Как успя мърлата да обърне нещата...

Как ще коментираш този факт? Май за първи път в историята на чалгата се случва някоя да излезе повторно пред тази, с която се опитват да я заместят. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш този факт? Май за първи път в историята на чалгата се случва някоя да излезе повторно пред тази, с която се опитват да я заместят. :3fdb8960598fa63e:

Ами то е лесно за коментар: Преслава е много много много по - продуктивна от Галена. И двете пускат провали, но Галош пуска три песни годишно. Преслава звучи с "Чуплива", дуета с Фики и чат / пат "Играчките

. Галена ако се сетят я пуснат само с "Една жена", ако не, не я пускат изобщо. Само за Слави да кажа, великият дует на Деса и Галин не се пусна. За сметка на това Калифорния - да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то е лесно за коментар: Преслава е много много много по - продуктивна от Галена. И двете пускат провали, но Галош пуска три песни годишно. Преслава звучи с "Чуплива", дуета с Фики и чат / пат "Играчките

. Галена ако се сетят я пуснат само с "Една жена", ако не, не я пускат изобщо. Само за Слави да кажа, великият дует на Деса и Галин не се пусна. За сметка на това Калифорния - да.

Не съм съгласен, миналата година беше пуснала 6 песни - "Пантера", "В твоите очи", "Стара каравана", "Живей", "Една жена", "Te quiero" - и на Преслава песните са толкова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, миналата година беше пуснала 6 песни - "Пантера", "В твоите очи", "Стара каравана", "Живей", "Една жена", "Te quiero" - и на Преслава песните са толкова.

Mиналата година Галена беше абсолютен лидер и хит мейкър до есента. "Пантера", "В твоите очи" и "Стара каравана" бяха тотални хитове. По това време Преслава нямаше пукнат хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mиналата година Галена беше абсолютен лидер и хит мейкър до есента. "Пантера", "В твоите очи" и "Стара каравана" бяха тотални хитове. По това време Преслава нямаше пукнат хит.

Само "В твоите очи" се слуша още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как точно Преслава е прецакала Галена?? С кое? С това, че Пайнера е решил да я даде на Преслава или, че хората така са решили?

 

Задаваш си въпрос и си отговаряш с въпрос. За елементът на твое невежество добавям само, че ако "Певица на годината" не бе обещавана 150 000 пъти от Митко Пайнера на Галена още от миналите награди за 2014-та, заради договорката тогава.... до ден-два преди тези, за 2015-та, тя щеше да бъде на церемонията. Обаче, хайде сега да видим каква е причината тази нечистоплътна мъжка пачавра Митко Трендафилов Димитров - Пайнера се извъртя в последния момент и кой го заплаши със старите номера, за да се случи това? Нали се сешаш анонимний, че само чутовно възмущение може да мотивира някой, да направи такова нещо. И той може да направи такъв ход само, ако е 1000% сигурен, че нечистоплътната пача Преслава, не е в дъното на всичко. Хайде сега се постави на мястото на Митко Пайнера и си помисли какво ще направиш, когато си се клел цяла година на Галена, а накрая си я прекарал, защото иначе Преслава отова в отбора на.... Камелия?

 

п.п. И без това си смешен отдавна. Поне не пиши това в червеното, че да ти се смеят още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mиналата година Галена беше абсолютен лидер и хит мейкър до есента. "Пантера", "В твоите очи" и "Стара каравана" бяха тотални хитове. По това време Преслава нямаше пукнат хит.

 

Наистина и аз много се очудих, толкова много хитове и то за една година!

Прочеотх, че тази година ще се фокусира върху турнето си, но дано все пак пусне по някое парче. (И дано да са успешни :whistling: )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дефинирай твоята представа за западане, че нещо твърде сбъркана ми идва... Преслава и Десислава да направят концерти, да си подредят живота и мисълта, да пуснат по един албум, пък да видим. Глория също не мечтае за положението на Пре- и Деси-славите. Те двечките са зависими от плаващи фактори и приличат на дебютантки. Преслава станала толкова напориста, та чак накара сумати народ да се отврати от ламтежа й за награди и навирането по предавания.

По твоята логика и Глория се "навря" в реалити като жури :mf_surrender: Какво им има на животите на двете, нямат си мъже ли? Че и Гло си няма мъжле! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена още ли не е давала никакви интервюта ... Евала,ако е нейно желание, но мисля че и чичо Митко й е ударил ембарго да не приказва и/или да не я канят...

Иначе всеки, който е почитател на този жанр от повече от 15г. знае, че всяка, която е или е искала да бъде в топ 5, че дори да е Номер 1 трябва да е абсолютна кучка спрямо всички останали и това включва правене на подмолни номера, клюкарене по фризцорските салончета коя какво прави, взимане на кавъри, вече записани от певица която например "не може да има такъв голям хит", плащане на режисьори да прецакват клипове на колежки, жалване и клякане пред шефа за дадена награда и т.н. Всяка, която е била Номер 1 на Планета със сигурност е правила номерца, от типа на горепосочените. Евала на Емилия, и то е очевидно, защото тя още не е взимала тази награда, че се старае да е над тези неща. Но и ИВАНА, и Анелия, и Галена, и ПРЕСЛАВА могат да ни залеят с мемоари на подмолни чалга игрички. Затова не оправдавам нито една от тях. Когато си в топ имената на фирмата, жаждата да запазиш лидерството е по-сладка от всичко. Затова и чичо Митко си ги манипулира, обира им процентите, обира им хонорарите от риалитита, нахъсва ги да пръскат ненужни хилядарки за клипове и песни, чиито права си държи той и т.н. и т.н.

Преслава наистина прецака Галена тази година. Това е факт. За тази година Преслава не заслужаваше нито една награда. Но самочувствието й не понася поражение,затова тя жертва последното си - интереса на Нова към нея за 2 риалитита, от които чичо Митко прибра всички пари. Това й беше цената на наградата. Да не мислите,че умира от желание да бъде в ББ или сега да се прави на маймуна (че то дори не й се отдава). Когато Преслава беше силна и имаше и хитове, тя влезе в ББ за 3 дни за същите пари. Името й не е константна величина. Тя е добре да осъзнае, че се обезцени зверски с тия риалитита на фона на слаби музикални проекти.

Галена излезе като пич. И тя не е света-вода-ненапита и е пълна хиена, но по всички аспекти, тя е номер 1 в чалгата за последните 2,3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена още ли не е давала никакви интервюта ... Евала,ако е нейно желание, но мисля че и чичо Митко й е ударил ембарго да не приказва и/или да не я канят...

Иначе всеки, който е почитател на този жанр от повече от 15г. знае, че всяка, която е или е искала да бъде в топ 5, че дори да е Номер 1 трябва да е абсолютна кучка спрямо всички останали и това включва правене на подмолни номера, клюкарене по фризцорските салончета коя какво прави, взимане на кавъри, вече записани от певица която например "не може да има такъв голям хит", плащане на режисьори да прецакват клипове на колежки, жалване и клякане пред шефа за дадена награда и т.н. Всяка, която е била Номер 1 на Планета със сигурност е правила номерца, от типа на горепосочените. Евала на Емилия, и то е очевидно, защото тя още не е взимала тази награда, че се старае да е над тези неща. Но и ИВАНА, и Анелия, и Галена, и ПРЕСЛАВА могат да ни залеят с мемоари на подмолни чалга игрички. Затова не оправдавам нито една от тях. Когато си в топ имената на фирмата, жаждата да запазиш лидерството е по-сладка от всичко. Затова и чичо Митко си ги манипулира, обира им процентите, обира им хонорарите от риалитита, нахъсва ги да пръскат ненужни хилядарки за клипове и песни, чиито права си държи той и т.н. и т.н.

Преслава наистина прецака Галена тази година. Това е факт. За тази година Преслава не заслужаваше нито една награда. Но самочувствието й не понася поражение,затова тя жертва последното си - интереса на Нова към нея за 2 риалитита, от които чичо Митко прибра всички пари. Това й беше цената на наградата. Да не мислите,че умира от желание да бъде в ББ или сега да се прави на маймуна (че то дори не й се отдава). Когато Преслава беше силна и имаше и хитове, тя влезе в ББ за 3 дни за същите пари. Името й не е константна величина. Тя е добре да осъзнае, че се обезцени зверски с тия риалитита на фона на слаби музикални проекти.

Галена излезе като пич. И тя не е света-вода-ненапита и е пълна хиена, но по всички аспекти, тя е номер 1 в чалгата за последните 2,3 години.

Няма как да го напиша по-добре ! Напълно съгласен съм с поста .

Само накрая това за Галена не е много така . Галена никог не е влизала в скандали , още повече тя да го създава . А можеше на няколко пъти да влезе в такъв с Преслава , още 2011 трябваше . Но Галя е душичка , за това и се качи на главата онова толбухинско говедо .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...