Jump to content

Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Щом става за въпрос за маками (виене), значи ще е той - цялата рода на Стораро вие.

 

А Синан го знам, че му е племеник, аз за Доан питах - ето кой бил.

 

Бети сефте я чувам.

 

Николета не я виждам никъде, напуснала ли е?

Не, че на някой му пука де...

 

И тази новата Диляна не я виждам в списъка, сигурно ли е, че е за март, защото тя през този месец си направи дебюта? (то пък един дебют...).

 

Джамайката пак не го виждам там, тоя 3 пъти ходи в тая компания. Адриана подписа пак с тях, не я виждам и нея. Май не е за март, а за януари или февруари, има актуални пропуски. Ако е за март - пропуските са техни. Ама ние знаем, че са идиоти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом става за въпрос за маками (виене), значи ще е той - цялата рода на Стораро вие.

 

А Синан го знам, че му е племеник, аз за Доан питах - ето кой бил.

 

Бети сефте я чувам.

 

Николета не я виждам никъде, напуснала ли е?

Не, че на някой му пука де...

 

И тази новата Диляна не я виждам в списъка, сигурно ли е, че е за март, защото тя през този месец си направи дебюта? (то пък един дебют...).

 

Джамайката пак не го виждам там, тоя 3 пъти ходи в тая компания. Адриана подписа пак с тях, не я виждам и нея. Май не е за март, а за януари или февруари, има актуални пропуски. Ако е за март - пропуските са техни. Ама ние знаем, че са идиоти.

 

Пич, прекалено много се вълнуваш за някви отрепки, които никой не е чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно така. Във "Вирждиния" са няколко изпълнителя, в един Пайнер по каталог са 83: http://payner.bg/singers.php

 

Как на всеки да му правят отделна страница , отделни биографии и т.н. при положение, че ги има и на страницата на фирмата, както виждате. Вирджиния имат 5 човека с по 2 песни.

 

Ара и Диапазон пък имат само бройки за разкош и 4-5 реално действащи, най-вече Алисия и Стораро, тук-таме Ванеса и Мира по сватби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом става за въпрос за маками (виене), значи ще е той - цялата рода на Стораро вие.

 

А Синан го знам, че му е племеник, аз за Доан питах - ето кой бил.

 

Бети сефте я чувам.

 

Николета не я виждам никъде, напуснала ли е?

Не, че на някой му пука де...

 

И тази новата Диляна не я виждам в списъка, сигурно ли е, че е за март, защото тя през този месец си направи дебюта? (то пък един дебют...).

 

Джамайката пак не го виждам там, тоя 3 пъти ходи в тая компания. Адриана подписа пак с тях, не я виждам и нея. Май не е за март, а за януари или февруари, има актуални пропуски. Ако е за март - пропуските са техни. Ама ние знаем, че са идиоти.

Адриана все още не е отишла официално там.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ивана и Васил Найденов с най-високи хонорари от предизборната кампания

 

Предизборните хонорари на Ивана, Васил Найденов, Николина, Йорданка Христова, Петя Буюклиева и други.

http://www.razkritia.com/513169/%D0%B8%D0%...BE%D0%BD%D0%BE/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доан роднина на Стораро. Има три песни една от която дует с Кали мега як дует .

има и една страхотна балада - Скитник :)

 

"Скитник" е невероятна песен и до днес я слушам.Мисля,че Доан около 2006-2007 беше активен.Вероятно замислят някакво завръщане, щом е в каталога им отново!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Хонорар на истинска Кралица! И като си представя, че въпреки хонорара, отново ще е пълна с участия. :heart:

ами тя не иска да е пълна. Иска да е със семейството си. качването на хронорара и е с цел да намали търсенето на Галена.

Тя е 50 на 50 за себе си и продуцентите, нали?

ОСвен Деса, Глория и преди Кама, има ли друга, която да взима 70?

 

Защо Андреа е сложена в Диапазон рекърдс?

Защото работят съвместно. Очевидно е, че Андреа не е самопродуцираща се напълно. Пръскат я от въртене със старите песни и по ФЕН и по Балканика, а и рекламират дори участията и. Отчита некви 10-15 процента сиг, за да получава такива привилегии, на които нито Деса, нито Таня Боева са получавали, дори когато имаха хит.

 

Андреа е ок. Има подкрепата на Кости, Ротън, Касъмовите, дори и на ОЦко. Но за две години можеше много повече да направи. Доста позиции загубии

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами тя не иска да е пълна. Иска да е със семейството си. качването на хронорара и е с цел да намали търсенето на Галена.

Тя е 50 на 50 за себе си и продуцентите, нали?

ОСвен Деса, Глория и преди Кама, има ли друга, която да взима 70?

Защото работят съвместно. Очевидно е, че Андреа не е самопродуцираща се напълно. Пръскат я от въртене със старите песни и по ФЕН и по Балканика, а и рекламират дори участията и. Отчита некви 10-15 процента сиг, за да получава такива привилегии, на които нито Деса, нито Таня Боева са получавали, дори когато имаха хит.

 

Андреа е ок. Има подкрепата на Кости, Ротън, Касъмовите, дори и на ОЦко. Но за две години можеше много повече да направи. Доста позиции загубии

Ми Ивана, дори 80.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Ивана, дори 80.

Аз лично не го вярвам. Не че нещо, но добре знаем, че ивана преди години прецака колежките си договори 30 на 70 в полза на продуцента. Изведнъж същата да се окаже с най добър договор... Добре, че сега има предизборни кампании, защото иначе за Ванчето много клубната сцена не и понася. А и тези 80 процента като гледам Пайнера и ги е изкарал през гъза. Нито концерт и направиха, нито промотират името и песните и...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами тя не иска да е пълна. Иска да е със семейството си. качването на хронорара и е с цел да намали търсенето на Галена.

Тя е 50 на 50 за себе си и продуцентите, нали?

Освен Деса, Глория и преди Кама, има ли друга, която да взима 70?

Защото работят съвместно. Очевидно е, че Андреа не е самопродуцираща се напълно. Пръскат я от въртене със старите песни и по ФЕН и по Балканика, а и рекламират дори участията и. Отчита некви 10-15 процента сиг, за да получава такива привилегии, на които нито Деса, нито Таня Боева са получавали, дори когато имаха хит.

 

Къде буташ Деса със 70% бре смехотворко? :hahaha: Тя ходила през 2014-та да се моли на Пайнера да я вземе обратно точно, когато Кама преговаряше с него и само заради същата Деса и смачкването и на 50%, не стана далаверата на Кама, а ти 3 години по-късно нагло и "по десовски" ще ми лъжеш тук хората най-безобразно за неща, които ги знаят и малките деца. Само Глория от днешните в Пайнер има над 50% за себе си от ангажимент, никоя друга. И никога няма да има втора, защото това е политиката на Митака от 2002 година насам. Андра има договор от тази пролет с Касъмовите, какво се учудваш на ротацията и?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не го вярвам. Не че нещо, но добре знаем, че ивана преди години прецака колежките си договори 30 на 70 в полза на продуцента. Изведнъж същата да се окаже с най добър договор... Добре, че сега има предизборни кампании, защото иначе за Ванчето много клубната сцена не и понася. А и тези 80 процента като гледам Пайнера и ги е изкарал през гъза. Нито концерт и направиха, нито промотират името и песните и...

Точно заради процентите, пайнера я е оставил да се оправя сама. За клубните участия пьк е категорична. Няма как за им пее за 2000 или 3000 лева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно заради процентите, пайнера я е оставил да се оправя сама. За клубните участия пьк е категорична. Няма как за им пее за 2000 или 3000 лева.

 

И сега изниква резонният въпрос: - Защо оставя Ивана да се оправя сама, а не позволи същото на Камелия преди 3 години? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...