Jump to content



Online: ПРЕСЛАВА & СТЕФАН ИЛЧЕВ - IN CONTROL


Препоръчани коментари

  • Отговори 126
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Съжалявам, но сам виждаш, че 80% от форума не я одобряват.

Не ходи след всеки, който не харесва песента.

Тъпа е и това си е.

Ще ходя където си искам. :D Точно защото е Преслава тук се плюе яко. ;) Ако Камелия изкара песен на английски ще е същото, да не кажа по-зле. Пак го казвам, половината даже не разбират какво се пее, даже не знаят какво казва на английски, но според тях произношението ѝ е ужасно, оки. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига и ти - 80% от форума не одобряваха и "Моето слабо място", а видяхме какво стана с нея.

 

Тук е по зле положението, виж, че има и дислайкове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динамично парче, но този Стефан е много излишен. Преслава си е яка, нея искам да гледам не тоя педал. Никой не го познава.. На Преса не й ли омръзна знайни и незнайни индивиди да се отъркват в славата й?!

 

Английския много я затруднява, трябва да си вземе частен учител с който да работи всеки ден и да разреши този проблем ако иска да прави кариера в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е достатъчно нещо да е различно, за да е добро. Песента просто е нищо особено, не е специална. Трябва една песен да е специална, да е различна, да се откроява, за да направи впечатление, ти от тази песен след първото слушане какво запомни?

Аз ли.. аз запомних само In Control :D По принцип си прав, да. Песента трябва да се откроява с нещо, а тази не се. Определено има какво да се желае, и то много. Просто половината тук си плюят само защото е Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен... Това ако е за Евровизия наистина сме обречени, една "Остави ми" е сто пъти по-яка.

 

Похвално е, че Преслава опитва да експериментира, само че още малко мисъл трябва над такива проекти.

 

Иначе е много красива във видеото, но за съжаление това не стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига и ти - 80% от форума не одобряваха и "Моето слабо място", а видяхме какво стана с нея.

 

Да, но "Моето слабо място" се открояваше като песен, просто трябваше време да се възприеме. Тази е приятна, но дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен... Това ако е за Евровизия наистина сме обречени, една "Остави ми" е сто пъти по-яка.

 

Похвално е, че Преслава опитва да експериментира, само че още малко мисъл трябва над такива проекти.

 

Иначе е много красива във видеото, но за съжаление това не стига.

Наистина трябваше с "Остави ми" да ни представя - там хубавото е, че са вкарани и народни инструменти като гайди, което показва по някакъв начин културния облик на България.

 

п.с. Планета ще я качат ли в канала изобщо?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента отвсякъде крещи 'Евровизия'. Допада ми, клипът също е як. Но не съм сигурен дали проектът е достатъчно силен, за да се класираме на финала. Трябваше да направят нещо, което повече да показва гласовите им данни. Но кой знае, може и да се получи... ако въобще ще ходят на Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критично близко до Емилиното "Еврифин" и Глориното "Уан модан". Стефан Илчев съвсем е замязал на Карлос, истински лъснат педераст, като от парада!

 

Райс лайк а финекс! :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава изглежда ужасно там с вързаната коса и очилата, не вижда ли, че в лицето е като триъгълник? Как изобщо си е позволила такава прическа с този тип ужасни очила! Другите визии отново са добри, но се е оляла този път.

Отделно, някой трябва да й шибне няколко шамара за да се осъзнае! Какво е това безобразие наречено песен? Изобщо не ме интересува за Евровизия или къде е, не бих желал втори път да стига дотам! На мен това ми е любимата певица и съм свикнал да очаквам друг тип песни, а това ще го запомня като най-слабата песен в кариерата й! Не мога да си затворя очите пред подобна глупост!!! Кой, каквото ще да казва, на мен грам не ми допада. Не съм разочарован, повече от разочарован съм! Отвратителен проект!!!

Отива в кофата преди да са пуснали МП3!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо ми звучи, а и мазния Илчев е супер излишен. Ако ще се явява с тая песен, май по-добре да пропусне - съмнявам се да постигне добри резултати с нея. "Остави ме" беше класи над това - в стремежа им да е комерсиална, новата песен се е получила бозава. Наистина й трябваше нещо самостоятелно, показващо гласовите й възможности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига и ти - 80% от форума не одобряваха и "Моето слабо място", а видяхме какво стана с нея.

 

 

Искаш да ми кажеш, че очакваш тази песен да се пее и знае, както Моето слабо място ли? Свали си розовите очила и погледни истината. Преслава започна година с тотален провал, никакъв шанс за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...