Jump to content



Online: Преслава - Стига ти


Препоръчани коментари

Защо Камелия е избрала такава изтъркана тема за новата си песен и то дори без интересни фрази?

 

За тази песен на Преслава ми е интересно какви варианти си имал за припев. :) А в този вариант кой е автор?

Росен Димитров!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Текст:

 

След теб кафето ми е слабо.

И алкохола не гори.

Мъжете никакви ги няма.

Не ги усещам, разбери!

 

След теб не съм се засмяла!

След теб не съм красива, вече не!

Това достатъчно ли е?

 

Стига ти за днеска!

Друг не те замества!

Липсваш ми!

Стига ти!

Стига ти да знаеш,

че не те забравям!

Че боли!

Стига ти!

Стига ти!

 

Цигара паля и я мачкам.

Не се докосвам до храна.

И на дивана спя, откакто

след теб леглото опустя.

 

След теб не съм се засмяла!

След теб не съм красива, вече не!

Това достатъчно ли е?

 

Росен Димитров

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също много ми харесва, но след любими песни като "На тебе не отказвам", "Нашето любов е" и "Ако утре ме губиш" ми идва доста под тяхното ниво. Иначе е добра, но се надявам да не залага на нея. Имала е и по-заслужили песни за клип.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За отрицателно време направи над 1000 like само с една тв версия - кралица! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За стандартите в гръцката музика "Мони Му" е бозава, средняшка песен. За българските стандарти е прилична, пък и интересно се връзва с гласа на Преслава, но - както и други вече писаха - не е нищо особено. Пък и на Преса и върви на провали с гръцките неща в последните години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, много ми харесва! Преслава отдавна не е имало толкова лека и непретенциозна песен. И на мен ми напомня за старата Преслава, която пееше с кеф, а не за мегахит на всяка цена.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тази Преслава най обичам!!!

 

Смаза като луда! Да ѝ се направи една силна песен - и да я пращаме на Евровизия!

 

Преслава си е истинската кралица на поп-фолка, и каквото и да става, никой не може да я бутне от върха, защото тя има най-важното - обичта на хората. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ме е зарибила тази песен, страхотна е и особено началото. Преслава тук си е Преслава, нейния си стил. Най-интересното, че ако друга го изпее това не би се откроило, но при Петя има нещо и винаги ще си го има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фейсбук песента има 129 000+ пускания и 70 000 в канала на Планета, кой разби като луд? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спря да бълва песни тая година. Аматьорка й е най-интересната, поне я видяхме в друга светлина!

Това е порединят пълнеж!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо бълване наистина от Преса - страх я е да не би случайно да не я направят Певица или Идол. Да спи спокойно - пак ще е тя. Песента не е лоша, не е и нищо особено де за каквото го превъзнасяте. Непретенциозна е, което всъщност ме кефи. Ще я слушам може би повече от всичко, издала през тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

24 h - 91 000

 

Само с една ТВ версия от коледна програма направи повече от последните на Деса и Яница, представени с клипове и имащи претенции за медийни победители и скандални императрици :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо бълване наистина от Преса - страх я е да не би случайно да не я направят Певица или Идол. Да спи спокойно - пак ще е тя. Песента не е лоша, не е и нищо особено де за каквото го превъзнасяте. Непретенциозна е, което всъщност ме кефи. Ще я слушам може би повече от всичко, издала през тази година.

+11

Link to comment
Сподели в други сайтове

24 h - 91 000

 

Само с една ТВ версия от коледна програма направи повече от последните на Деса и Яница, представени с клипове и имащи претенции за медийни победители и скандални императрици :3fdb8960598fa63e:

 

Да, ама Преслава има страница със 600 000+ където да си рекламира песента, а Яница с нейните 25 000 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...