Jump to content



Online: Ивана - Ще ти взема всичките пари


Препоръчани коментари

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ее, браво, много съм доволен този път. Много напомня на старата Ивана и като текст, и като звучене, като нахъсаност дори. Мисля, че дори има шансове да стане хит.

 

И текстът си е супер. Какво му е пошлото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

.

И текстът си е супер. Какво му е пошлото?

"Ще ти взема всичките пари, ще те разведа за 2-3 дни" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Сериозно ли питаш? Музиката е някакво тъпо сръбско, както всичко при нея. Нататък даже не я и изслушах. След песните от лятото...това просто е без думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми напомня на старите нейни песни, нещо такова чаках от нея, макар и кавър. На мен и оригинала ми хареса, но това си е песен точно за Ивана. За това и ми хареса толкова.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ще ти взема всичките пари, ще те разведа за 2-3 дни" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Сериозно ли питаш? Музиката е някакво тъпо сръбско, както всичко при нея. Нататък даже не я и изслушах. След песните от лятото...това просто е без думи.

Ако беше слушал като хората, щеше да разбереш, че тези редове са всъщност нещата, които хората казват за нея. Виж, че в края на припева казва: "нали така ме лаят всеки ден, кажи им "много поздрави" от мен".

 

Иначе музиката си е типичната за Ивана, на нея винаги са й отивали тези ритми - все пак от златните й години повечето песни са сръбски кавъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, браво, много съм доволен този път. Много напомня на старата Ивана и като текст, и като звучене, като нахъсаност дори. Мисля, че дори има шансове да стане хит.

 

И текстът си е супер. Какво му е пошлото?

+1 :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее стига де ужас... да престане вече и тя! Мина времето за такива песни.. искаме промяна във поп-фолка ами ква промяна с нещо подобно!?! Излага се Ивана. :X

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Знам какво говорят и ме забавляват,

де да бях на половината такава.

Не е истина по тебе как се смъкнах,

всяка опция да бъда с друг я махнах.

Твоя съм, колкото не трябва,

кучка съм, всеки ти разправя.

 

Пр.: Ще ти взема всичките пари,

ще те разведа за два-три дни,

ще ти разбия здравето съвсем,

ще те зарежа някой хубав ден.

Ще ти взема всичките пари,

ще те разведа за два-три дни.

Нали така ме лаят всеки ден?

Кажи им "Много поздрави!" от мен.

 

2. Ни любовник си ми, нито съм жена ти,

много повече съм - аз съм любовта ти.

Но на дребните душички зле им става,

че обичаш ме, каквато съм такава.

Твоя съм, колкото не трябва,

кучка съм, всеки ти разправя.

 

Пр.: .....

 

3. Целуни ме - публично, нахално.

Поздрави ме с това парче специално.

Нека кажат: "Тая равна няма,

хем мръсница, хем си го признава!"

 

Пр.: .....

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна история. Да, напомня старото творчество на леля Ванче, ама не на онова най-старото, което си спомняме с умиление, а на онова недостатъчно старото, дето за нищо не става. Разбира се, щото е рандъм кавър на сръбско творчество, текста е изключително прост, почти просташки, а за клипа, за него нямам думи просто. Много тъпо изпълнение на айтослийката, а уж само преди месец два даваше заявки за някво по-смислено творчество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче упорито си стои в зоната на комфорта от времето на кръчмарската идилия. Парчета тип "Резерве" и "Животът продължава" вече са досада. Та тя преди няколко години правеше по-хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли тези, които наричат песента кръчмарска, да ми дадат точно определение за определението, което и лепват?

Интересно ми е...

 

Ударно споделяне... :g2: cats11.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли тези, които наричат песента кръчмарска, да ми дадат точно определение за определението, което и лепват?

Интересно ми е...

Не се връзвай толкова и ти. Ивана и Глория си имат нюанси в стила, които не винаги допадат, дори на мен ;) Те двете са си по - особени, някои от песните им са уникално тъпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...