Jump to content



Online: Ивана - Ще ти взема всичките пари


Препоръчани коментари

Невиждано лицемерие, просто невиждано...

1. Текстът бил пошъл - какво ви разбират на вас главичките от пошли текстове.. Тръгнали да ми коментират хора, които харесват "на морето искам с теб много спешно sex on the beach" и "бум леле ето я, бум леле вижте я".. Как не ви е срам!? И то защо, защото имало кучка. Някой ви е написал текста на първата страница, прочетето го и ако са ви останали още мозъчни клетки, за да разбирате смисъла на това, което четете си направете едно тълкуване на текста. Току виж осъзнаете, че текстът е всичко друго, но не и глупав. Напротив - пореден удар на Ивана откъм текст с мисъл и идея написан.

2. Музиката била постна - и това ми се казва след като целият форум припадаше по Хабиби???????? Вие уши имате ли въобще? Едно е музиката да не ти харесва, и на мен не ми харесва тая сръбска цигания в отсвира, но да се каже, че е постно, а същевременно дву-тонната боза в един ритъм на Азис да се възхвалява до небесата? Отново, на кой свят живеете вие бе??

Няма нищо по-отвратително от лицемерието на някакви лайнарчета, които само когато става дума за Ивана се държат като австралопитеци.. Как не ви писна 15 години и не се спряхте. Кавъри имала, дебела била, лицемерна била, простачка била, изтъркала се била, не знам си каква била... Алооо, ако с такава злоба и ярост третирахте вашите любимки, досега да са ги приели в психиатрии, изпаднали в кризи от нещата, които четата за тях в интернет.

Ако искайте харесвайте Ивана, ако искайте харесвайте песните ѝ, но ако не го правите, поне не ми излизайте с такива смешни и тъпанарски аргументи. Напишете, че това не е вашия стил музика и толкова. Напишете ако искате, че е грозна, че видеото не струва, че аранжимента не ви харесва. Но нещата, които чета тук са толкова лицемерни, че ми се гади. :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Ехе, това е пресилен коментар.

Аз мога да се нарека почитател на Ивана, като цяло я харесвам, но конкретно тази песен е супер безлична и скучна, няма нищо грабващо в нея. Не е пошла, просто е безинтересна и наистина с доста по-постен аранжимент от този на Азис в "Хабиби", която грабва на първо слушане. :1000 (29):

Както са ти отговорили и по-горе, защо "Ало мамо" няма отрицателни коментари? Ми защото е адски завладяваща песен, няма слабо в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм на 24.

 

Не виждам какъв ви е проблемът. Песента е 1:1 с "Не е ваша работа", т.е. нищо ново за Ивана. На мен ми е приятна, след "Всичко е наред" и "Ало, мамо" точно такава лека песен трябваше да пусне.

 

Пс: Ако обичате не на намесвайте други певици и внимавайте с изказа. Благодаря.

 

 

Аз нямам проблем. Мога да си изкавам мнението, особено след като съм си дал парите за всички албуми на Иванa до "Празник всеки ден", включително.

За всеки влак си има пътници - щом феновете й са доволни - нека си пуска такива песни. Не мисля, че тя е доволна обаче, с положението и кариерата й. Но и не виждам да прави промени. Кара си по старо му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, боже... това, че използвате груби думи в постовете си и цитирате само коментарите, които ви изнасят, изобщо не значи, че имате право.

 

Абсолютен и безспорен факт е, че ако песента не беше на Ивана щяхте да я спрете на 3-тата секунда. На леля Ванче за това, не й пука какви песни пее защото вие припадате по всичките й бози. Съжалявам ако за някои е лицемерно, но от изпълнител като Ивана аз очаквам повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем. Мога да си изкавам мнението, особено след като съм си дал парите за всички албуми на Иванa до "Празник всеки ден", включително.

За всеки влак си има пътници - щом феновете й са доволни - нека си пуска такива песни. Не мисля, че тя е доволна обаче, с положението и кариерата й. Но и не виждам да прави промени. Кара си по старо му.

Цитирах теб заради твърдението, че Лелчето няма фенове под 25 и то на шега.

 

Мисълта ми беше, че песента се хейти прекалено много.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента звучи убийствено усилена на макс. Мега яка. Дали я пускат по клубовете? В Биад се върти, ама другите?

Ако си а платила такса "ротация" сигурно я пускат :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна е като за Ивана, но не ме грабва.

 

И се замислих, дали в последните 10 години изобщо е имало песен на Ивана, която да ме грабне и изобщо да е била масов хит? Винаги когато слушам Ивана си пускам само песни от 2005 и назад...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна е като за Ивана, но не ме грабва.

 

И се замислих, дали в последните 10 години изобщо е имало песен на Ивана, която да ме грабне и изобщо да е била масов хит? Винаги когато слушам Ивана си пускам само песни от 2005 и назад...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна е като за Ивана, но не ме грабва.

 

И се замислих, дали в последните 10 години изобщо е имало песен на Ивана, която да ме грабне и изобщо да е била масов хит? Винаги когато слушам Ивана си пускам само песни от 2005 и назад...

Ох, като почнете с тия 10 години, майка му стара. "Това е парчето", "Празник всеки ден", "Дъжд от рози", "Най-добрата", "Резерве", "Аз съм с теб", "Не искам да знаеш", "Кръв ми капе от сърцето", "По дяволите Рая", "Остави ме"... всички са от 2006 насам и са минимум хитове, а някои от тях и вечни. А да не говорим и колко много яки песни е издала, които не са станали такива хитове - "100 живота", "Вържи очите ми", "Не ме боли", "Падни на колене", "Наздраве", "Магьосница" и т.н. Това, че ти не си бил слушал песни след 2005, си е лично твой проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, като почнете с тия 10 години, майка му стара. "Това е парчето", "Празник всеки ден", "Дъжд от рози", "Най-добрата", "Резерве", "Аз съм с теб", "Не искам да знаеш", "Кръв ми капе от сърцето", "По дяволите Рая", "Остави ме"... всички са от 2006 насам и са минимум хитове, а някои от тях и вечни. А да не говорим и колко много яки песни е издала, които не са станали такива хитове - "100 живота", "Вържи очите ми", "Не ме боли", "Падни на колене", "Наздраве", "Магьосница" и т.н. Това, че ти не си бил слушал песни след 2005, си е лично твой проблем.

Е, добре де не били 10, а 9!! Ти ми изброи песни от 2006-7, другите не смятам, че са хитпове, "По дяволите рая" и "Кръв ми капе", дори не знам кои са.. Другите в края на поста ти, също не ги знам...

 

И все пак ще ми сравняваш годините на Ивана с "Шампанско и сълзи", "Освободете дансинга" и куп хитове с тия песни??!! Стига глупости...Ивана след 2006 издиша...Това е нормален процес, освен Преслава друга повече от 5 години в ТОП не се е задържала. Хората се пренасищат. Но има има аудитория и ще има участия 20 години напред...Защото е направила песни, които да я хранят, докато е жива. И може да пее..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак ще ми сравняваш годините на Ивана с "Шампанско и сълзи", "Освободете дансинга" и куп хитове с тия песни??!! Стига глупости...Ивана след 2006 издиша...Това е нормален процес, освен Преслава друга повече от 5 години в ТОП не се е задържала. Хората се пренасищат. Но има има аудитория и ще има участия 20 години напред...Защото е направила песни, които да я хранят, докато е жива. И може да пее..

 

Искаш да кажеш, че Глория от 94 до 2004 не е била топ ? Много странно твърдение.

 

И наистина Ивана стана голяма звезда 2004 и падна някъде началото / средата на 2007. Но тук има едно НО, не означава, че някои нейни песни не са били популярни. А песента й "Ало мамо" ще пребъде на всичките тера хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...