Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Разбрахте ли за Богданов??? Големия мъжкар, днес видях статия, че правел секс с мъже и има клип в интернет и за съжаление го видях..:Х :mf_surrender: Колкото и да отрича съм 100% сигурен, че е той, познавам му движенията и тъпото изражение... :mf_surrender: Това си е негова работа, но поне да не се правеше на такъв мъж.. Сигурен съм вече, че е 100% лъжа, че е бил с известна фолк певица.

 

На мен от снимките не ми прилича на Богданов. Не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-несимпатични са ми Люси и Иво, просто по инстинкт още от началото. Иначе аз бях известно време без възм да го гледам, така че съм назад с епизодите, дано да наваксам някак. :1000 (29): Днес гледах този, в който изгониха Богданов. Следях по-важните от другите, но ще ги гледам и по-подробно, за да преценя по-хубаво характерите на съквартирантите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

vaGino, много дразни, а в началото ми беше симпатичен, колкото може да ми е симпатичен един представител на етноса де :)

Мамин синчо, облечен като чалга танцьор от 90-те. Чарлстони, гелове, пиърсинги, парад на кльощави и ощавени телеса... Преобличания по 10 пъти на ден, на фона на домашна обстановка се разкарва като селски ерген. Позата на главата му винаги е странна, за да не се развали косата, която от своя страна я наглася по минимум 3 пъти в минута... :mf_surrender: Допреди 2-3 епизода г-н Гиньо Ташев подобно на Джорджано беше просто част от интериора. Изведнъж се оказа, че можел да говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде толкова злоба към момчето, поведението му е супер достойно и 200 пъти предпочитам мъж като него, отколкото "мъжкар" като Деян.

Не е злоба. Просто не обичам БЪЛГАРИ, които живеят в чужбина, един ден да се връщат тук и да се представят с чужди имена. Това ме вбесява и отвращава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Георги се казва, какви са тези глупости. Но и Гино да беше, все тая, Милена-Никита беше любимка в предния сезон и никой не даваше нищо да се каже за смяната на името й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има право да не си харесва името, все пак не си го е избирал той, че да носи отговорност за него. От това, което гледах, ми изглежда готин човек!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е злоба. Просто не обичам БЪЛГАРИ, които живеят в чужбина, един ден да се връщат тук и да се представят с чужди имена. Това ме вбесява и отвращава.

Разбирам аргумента ти, мен също ме дразни чуждеенето, което се вижда при Кичка. Но! Джино живее в САЩ, а името, с което го представят е италианско. Другото, което четох е, че той искал да влезе с българското си име, но продуцентите са предпочели да се представя с "чужбинското". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тая Кичка наистина да спря с тия английски думи, от няколко години където я засега ги пуска. Изобщо не мисля, че знае толкова перфектен английски, хич да не се прави!! Научила 5 израза и ги повтаря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кичка е ку-ку, ама е много лесно всички срещу един, а и не мисля, че другите са светци - Ритон досега ми бяха любимци от естрадата, но вътре много интриганстват и специално Здравко много избухва. Не виждам един човек в тая къща за пример. Ама самочувствие не им липсва. И е признак на нисък интелект да правиш скандал за битовизми всеки път.

Да не излезе Лухче най-читавата накрая? :ДДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен фаворит ми е Луна! Личи си, че колкото и странно да звучи тя е най-стабилна психически. Един скандал за храна не направи или какъвто и да било откакто е нормална! Да не говорим, че като почнат да се карат, тя бяга от тях! Невероятна е.

Жалко, че това в началото (на мен много ми хареса) и изигра лоша шега и хората не я харесват толкова много!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен фаворит ми е Луна! Личи си, че колкото и странно да звучи тя е най-стабилна психически. Един скандал за храна не направи или какъвто и да било откакто е нормална! Да не говорим, че като почнат да се карат, тя бяга от тях! Невероятна е.

Жалко, че това в началото (на мен много ми хареса) и изигра лоша шега и хората не я харесват толкова много!

И аз мисля така и съм за Луна до този момент. А за Моника ми беше ясно, че няма да излезе и всичко е цирк. Жени вчера много правилно го каза за нея, обаче по мое мнение и не застава зад думите си, никакъв акъл и съобразителност, че след казаното останалите ще видят нещата, които е говорила. Кичка на мен ми е симпатична. А Здравко ми се струва прекалено агресивен и избухлив. На всеки се случва понякога, но неговото наистина минава границите, дразни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...