Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

И от Кама не сме виждали друго освен путка, разхождане по сцената, викане и т.н. А сакатите балети с евтини тоалети изобщо не искам да се подмятат около Деса...Глория също да спре да им дава пари и да влачи такива с нея, че и на концерта си пак ги пробута...не знам има ли изобщо някой, който да ги гледа тях и да се впечатлява, освен в случаите когато са тандем с изпълнителя и имат точна и ясна задача за цялостната изява.

 

Анелия за 2 или 3 път представя едно и също.

 

А относно заглавието на песента още от 2000 година Деса си я назовава Казваш, че ме обичаш, неслучайно това заглавие се избра и за ри-мейка на песента. Та намека, че Азис е направил тази песен хит е смешен, намекът, че и мангалите са я пеели само също не върви щото циганската част не се изпя и т.н.

 

Всичко би било по-добре от Десовото неадекватно клатушкане по сцената. А опитите да сравняваш Фатмишка с Кама откъм сценично поведение са жалки. Деса на един концерт някога не е показвала адекватно такова. Татяна въпреки проституската визия се държи много по на място.

 

В тоя ред на мисли - на До три народа се кефи повече и припява по-силно от колкото на Две сърца. Както казах още снощи - ако това на Деса е прием като за топ 3, язък изобщо за целия концерт, щом дори краварката я предрежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, колко време Преса стоя за тоя бис. А Малина? А Анелия? А Джена, която дори си тръгна и на отчаяният вопъл на 5 деца се върна, за да не е срамът пълен... :1000 (29):

 

Че то единственият бис в кариерата на Татяна бе по-сериозен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биса на Преслава след "Лъжа е":

 

 

Биди, имаше един ненормалник във фен зоната, който пищеше като заклан и държеше плакат с надпис "Татяна" - или си бил ти, или някой роднина от Съединение. Няма други варианти .. та той си издра гърлото да вика "още" и от него започнаха и други във фен зоната да викат. Това не променя факта, че жена на 40 години със семейство се беше облякла като за магистралата.

 

Татяна поне след две песни на живо не си губи гласа и да звучи като с напреднала туберкулоза. И не седи по 15 минути да си го проси.

 

И още смятам, че минимум половината от Лъжа е била на плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може някакви нещастници да се правят на сила, каквато не са. Да сте малко по-нормални и по-читави тук, да ви направя компромис. Но една част от вас не сте и сега ще ви газя до дупка. И ако оставя настрана факта, че днес Анелия вече открадна "Ти ела" на кака ти Кеми съвсем преднамерено, за около 20 минути направих бакалската сметка за посещаемостта на концерта и констатирах, че в залата е имало около 4000 души на втория етаж и към 2200 на първия с трибуните, които се прибират. На тях пък (примиращите се трибуни), на първите 3 реда нямаше никой, щото бе ниско и не се виждаше и спокойно хората на терена можеха да се съберат на тях. Като се тегли чертата, окончателната посещаемост идва към малко над 6000 души. Или това ще рече, че 30 чалгарки са пели на 2 пъти по-малко публика, отколкото е имало на театралната постановка на Камен Донев 2 дни по-рано, която пък е с 2 пъти по-скъпи билети. Е как да не се бъзика с тия човек?

 

Общо местата първият и вторият етаж са между 6500 и 6600 като капацитет. И те бяха пълни с изключение на тези първи редове, за които говориш, само че за тях е друга причината. Първите четири реда на всеки от страничните сектори малоумниците решиха, че трябва да ги пуснат на предишния ден, на 30-ти. :mf_surrender:

 

Ето публикацията им по въпроса: http://planeta.tv/news/view/Planeta-puska-...-v-Arena-Armeec

 

Изключително тъпо, защото това са важни места, отпред са, виждат се, те първи трябва да се погрижат да се напълнят. Та както и да е, за 24 часа горе-долу половината успяха да продадат, но трябваха още около 300 бройки там. Което прави около 6200 седящи, точно колкото и ти си ги сметнал, тук съм съгласен. :1000 (29): Но окончателната е тези 6200+правостоящите. Вече на терена не мога много да преценя. Може би общо между 7000 и 7500 да е била цялата публика. Това е на 7/8 запълнени места от предвидените (двата етажа и терена). Още около 1000 човека да имаше (300 на първите редове и 700 на терена, че да се понагъчкат) и щеше да е баш запълнено пространството.

 

Ти, като ти гледам снимките, си бил някъде точно до нас, аз бях в сектор B2.3.

 

Ами няма смисъл от бъзик, защото са в различни категории. "Пайнер" всяка година имат по два концерта в столицата от 14 години, музиката им е супер достъпна, изпълнителите им са супер достъпни, постоянно по участия. Слави от 6 години не беше правил концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна поне след две песни на живо не си губи гласа и да звучи като с напреднала туберкулоза. И не седи по 15 минути да си го проси.

 

И още смятам, че минимум половината от Лъжа е била на плейбек.

Не беше на плейбек. Вие като видите, че един изпълнител е надминал очакванията ви и почвате да се чудите дали е истина. А и чуй колко е задъхана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биса на Преслава след "Лъжа е":

 

 

Биди, имаше един ненормалник във фен зоната, който пищеше като заклан и държеше плакат с надпис "Татяна" - или си бил ти, или някой роднина от Съединение. Няма други варианти .. та той си издра гърлото да вика "още" и от него започнаха и други във фен зоната да викат. Това не променя факта, че жена на 40 години със семейство се беше облякла като за магистралата.

 

Има ли значение откъде е тръгнало, след като и не е викал само той. Имала ли е бис, имала е! По-добре признавай чуждите успехи, не знам какво те кефи толкова да злобееш по Татяна.

 

Имаше един с тениска Обичам Татяна :D

 

И не съм бил аз. :D Във фейсбука на един нейн фен видях снимка и има и други с такива тениски. Аз просто вече съм тотално изместен от трона на най-луд фен на Татяна. Истината е, че като прочетох, че е получила бис щях да се разплача от щастие. Много се радвам за нея, защото знам колко е борбена и през какво минава. Вече резултатът е налице и смело мога да кажа, че Татяна не е онова което беше. Всичките иронии по нейн адрес вече ми звучат мега нелепо. Знаех си, че на концерта ще се види къде точно е сега Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна поне след две песни на живо не си губи гласа и да звучи като с напреднала туберкулоза. И не седи по 15 минути да си го проси.

 

И още смятам, че минимум половината от Лъжа е била на плейбек.

 

Какво проси, бе? Песента свършва на 00:04, а първите викове "Преслава" започват на 00:16 като през това време аплодисментите не спират. Нали биса трябва да се оформи като такъв, никой не почва да те вика на бис още в същата секунда, в която свършваш песента. Ако за теб 12 секунди е просене ....

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, колко време Преса стоя за тоя бис. А Малина? А Анелия? А Джена, която дори си тръгна и на отчаяният вопъл на 5 деца се върна, за да не е срамът пълен... :1000 (29):

 

Че то единственият бис в кариерата на Татяна бе по-сериозен....

 

На Преслава беше окей, защото имаше доста хора, които специално нея чакаха и пищяха, като в паузата между двете части я показаха на видеостената.

 

Но за другите беше супер смешно как се натягаха за бис. Най-вече тия трите, да. На Малина се получи супер на баладата, каква е тая лакомия. А Анелия, дето бясно ускори интензивността на изнасяне, пак запя и мисля, че в слушалката ѝ казаха да слиза, защото изведнъж рязко се затича. Вярно, че при Джена май беше така, едва някакви викнаха и се върна да си изпее народното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше на плейбек. Вие като видите, че един изпълнител е надминал очакванията ви и почвате да се чудите дали е истина. А и чуй колко е задъхана.

Ти чуя ли от клипа на Калин как няма въздух да нахвали Дани Милев бенд? Ако не си, иди я чуй и пак ела да си приказваме. Това от две песни и ми я пробутвате за все още можеща певица и незнам си какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво проси, бе? Песента свършва на 00:04, а първите викове "Преслава" започват на 00:16 като през това време аплодисментите не спират. Нали биса трябва да се оформи като такъв, никой не почва да те вика на бис още в същата секунда, в която свършваш песента. Ако за теб 12 секунди е просене ....

12 секунди не е. Стоенето на едно място като дърво обаче си е точно просене, шма извиняваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво проси, бе? Песента свършва на 00:04, а първите викове "Преслава" започват на 00:16 като през това време аплодисментите не спират. Нали биса трябва да се оформи като такъв, никой не почва да те вика на бис още в същата секунда, в която свършваш песента. Ако за теб 12 секунди е просене ....

Друго си е на наградите в "Универсиада", където вися 40 секунди и си поклащаше роклята на ресни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо местата първият и вторият етаж са между 6500 и 6600 като капацитет. И те бяха пълни с изключение на тези първи редове, за които говориш, само че за тях е друга причината. Първите четири реда на всеки от страничните сектори малоумниците решиха, че трябва да ги пуснат на предишния ден, на 30-ти. :mf_surrender:

 

Ето публикацията им по въпроса: http://planeta.tv/news/view/Planeta-puska-...-v-Arena-Armeec

 

Изключително тъпо, защото това са важни места, отпред са, виждат се, те първи трябва да се погрижат да се напълнят. Та както и да е, за 24 часа горе-долу половината успяха да продадат, но трябваха още около 300 бройки там. Което прави около 6200 седящи, точно колкото и ти си ги сметнал, тук съм съгласен. :1000 (29): Но окончателната е тези 6200+правостоящите. Вече на терена не мога много да преценя. Може би общо между 7000 и 7500 да е била цялата публика. Това е на 7/8 запълнени места от предвидените (двата етажа и терена). Още около 1000 човека да имаше (300 на първите редове и 700 на терена, че да се понагъчкат) и щеше да е баш запълнено пространството.

 

Ти, като ти гледам снимките, си бил някъде точно до нас, аз бях в сектор B2.3.

 

Ами няма смисъл от бъзик, защото са в различни категории. "Пайнер" всяка година имат по два концерта в столицата от 14 години, музиката им е супер достъпна, изпълнителите им са супер достъпни, постоянно по участия. Слави от 6 години не беше правил концерт.

 

Ама те не бяха пълни двата етажа да ти кажа. Не случайно ти давам снимки от всички локации да видиш, че имаше в ъглите доста празни. Сцената бе на 1/3 от игрището именно с цел, да не изглежда празно. Няма 1000 души долу на терена. Окончателната цифра е към 6000 - половин зала. Но не самата цифра е проблема, а голямото хвалене, което н фона на Чакърдъкова и Камен Донев е направи смешно и както цифра, и като цени. Заеби, сметнал съм го и аз. Не съм бил където сте и вие. Нямате поглед, като този, който съм имал аз и цялата зала не е била срещу вас. Като влязох се оказах на обратната страна на залата, но цъкнах ето това към 19:00. Исках да видя дали жента, която ми продаде билета на обяд е права, че 3-я етаж е затворен.

 

8495523w.jpg

 

8495522z.jpg

 

Сниките, които одеве качих са като си тръгвах. Иначе ето тук съм седял. Утре ще кача няколко клипчета от тази локация....

 

8495505m.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве го смятах Пешо - 6000-6200 максимум. Повече нема место. Иначе снощи тук ми говореха някакви, че на "Лъжа е" не било празно. Е, да гледат....

 

8495349N.jpg

 

8494268r.jpg

 

8495379T.jpg

В тази зала съм присъствал цели 3 пъти и тя е била пълна и на макс, и не баш на макс - така че е абсолютно излишно тука да се плюмчите колко била пълна, след като се вижда, че си е точно полупразна/полупълна.

Както казах, нищо по-различно от НДК, искаше да си начеше егото Митьо, но не му се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази зала съм присъствал цели 3 пъти и тя е била пълна и на макс, и не баш на макс - така че е абсолютно излишно тука да се плюмчите колко била пълна, след като се вижда, че си е точно полупразна/полупълна.

Както казах, нищо по-различно от НДК, искаше да си начеше егото Митьо, но не му се получи.

 

Абсолютно, а най-смешно ми стана, като видях как това се превръща в ретро-концерт. Значи, вместо този концерт да бъде някаква генерална репетиция за наградите, да се реши кои хитове от 2015-та са лидерите и така да се ориентират хората кой и какво е свършил тази година, г-н Продуцентът си гледаше своята "25-годишнина". И въобще не го вълнуваха хората в публиката, които искат да видят отличниците за 2015-та. Това идва да ни подскаже, че хората нищо нямат право да решават със своят вот, а той лично ще реди пъзела както му е удобно. Всъщност, Митака не даде шанс на Галена да покаже на Преслава, че това е нейната година и големите хитове са при нея, а не при Преслава или Джена. Оказа се, че егото на шефа е много по-важно от това, да видят хората днешните хитове на РД, както е било всяка година. Комплексите са голема работа, да знаеш.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи така, имаше и ретро, имаше и актуални.

 

Но всичко, което се е получило тъпо около този концерт, е заради тъп мениджмънт. За реклама на събитието се сетиха чак след случката в Русе, а като ще е така построен концертът, наистина да го бяха нарекли "25 години "Пайнер", 14 години "Планета"", звучи по-тежко, можеше повече хора да ангажира.

 

1 час стоене в залата, докато почне, и самият концерт над 4 часа, просто абсурдна дължина. Ако бяха по-компактни нещата, хората щяха да останат и за последните и да не се чудят къде да се разходят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оставят циганинът 100 кила, да пее не само дует с Цура, а и негова си песен, която няма нищо общо с Пайнер в края на самия концерт е подигравка с поне 90% от фирмата. Чудех се с какъв акъл го направиха, но след концерта ми стана ясно - нема хитове! Нема харизматични изпълнители освен Фики и Галин, които ги изкарваха по 3-4 пъти в различни периоди от концерта, за да събуждат заспалата публика. Жалка история, но пък нас поне не ни изненадва, нали? Или ни изненадва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оставят циганинът 100 кила, да пее не само дует с Цура, а и негова си песен, която няма нищо общо с Пайнер в края на самия концерт е подигравка с поне 90% от фирмата. Чудех се с какъв акъл го направиха, но след концерта ми стана ясно - нема хитове! Нема харизматични изпълнители освен Фики и Галин, които ги изкарваха по 3-4 пъти в различни периоди от концерта, за да събуждат заспалата публика. Жалка история, но пък нас поне не ни изненадва, нали? Или ни изненадва?

Е, това със 100 кила не се случва за първи път. На едни награди май пя Аз съм 6 и Галена му танцува. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оставят циганинът 100 кила, да пее не само дует с Цура, а и негова си песен, която няма нищо общо с Пайнер в края на самия концерт е подигравка с поне 90% от фирмата. Чудех се с какъв акъл го направиха, но след концерта ми стана ясно - нема хитове! Нема харизматични изпълнители освен Фики и Галин, които ги изкарваха по 3-4 пъти в различни периоди от концерта, за да събуждат заспалата публика. Жалка история, но пък нас поне не ни изненадва, нали? Или ни изненадва?

Как да няма харизматични изпълнители? Преси какво е? :Vishenka_05:

 

/провокирам спор, знам/ :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами поканили са го да пеят дуета и явно условието му е било да изпее и една своя песен.

 

Условия? :wacko: Да се поставят условия на Митко Трендафилов Димитров - Монополистът? :1000 (10): Тая държава не върви на добре.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом Краварката Татяна е единствената, която видях с добре приети хитове от 2015, за кво да си говорим?

 

Преса, аре, харизматична е, пя на живо, ама къде са и хитовете от тая година? И тя след 3 песни остана без глас да поздравява Милев и бенда, представям си, ако трябваше да излиза по-начесто ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои цяла година се подигравахте, че Пайнер не можели да продадат повече от 300 билета, а сега когато продадоха 7000-8000 (повече от който и да е концерт за РД от създаването на телевизията досега), пак се чудите как да захапете фирмата и да принизите изпълнителите. Ок, Николина Чакърдъкова и Камен Донев са продали повече билети, Лили Иванова и Слави Трифонов пък още повече... но и продажбите на Пайнер се получиха доста по-големи от очакваното. Концертът си е стъпка напред за тях, каквото и да говорите. Няма как най-посещавания концерт за РД в 14-годишната история на телевизията да не е успех. В крайна сметка е имало смисъл да са в Арена Армеец, защото НДК щеше пак да им е тясна, като миналата година.

А онези коментари, които се леят с цел да се подценят добрите и признати от повечето тук представяния на някои изпълнители, дори няма да ги обсъждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оставят циганинът 100 кила, да пее не само дует с Цура, а и негова си песен, която няма нищо общо с Пайнер в края на самия концерт е подигравка с поне 90% от фирмата. Чудех се с какъв акъл го направиха, но след концерта ми стана ясно - нема хитове! Нема харизматични изпълнители освен Фики и Галин, които ги изкарваха по 3-4 пъти в различни периоди от концерта, за да събуждат заспалата публика. Жалка история, но пък нас поне не ни изненадва, нали? Или ни изненадва?

 

Ее, заспала не е била. На толкова много изпълнители се кефиха и им пееха песните, имаше сектори, които почти през цялото време бяха на крака. Накрая бяха просто изморени и все пак за Преслава пак се вдигна много шум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...