Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Ами аз трудно си го обяснявам. Като гледам клипчетата, просенето на бис от имена като Преслава + народните песни са ми пълна мъгла...

 

С народните ми изглежда планирано, бяха си разпределени, всеки имаше различна. Всички бяха добри, само на Фики "Зайди, зайди" не ми се стори убедително за разлика от на наградите.

 

Не е просила Преслава, те не спираха да крещят. Просиха Константин, Малина, Анелия и Джена, залата вече беше утихнала, а те продължаваха да седят.

 

Преслава поне аз я поставям в топа, защото беше най-очакваният изпълнител и заради процентът на ангажираните хора от тези, които бяха там по време на изпълнението ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да се впрягате от мнение на човек, който "Не виждам" го "приспива"..

Никакъв барометър не може да ми е някой без вкус към музиката, която "слуша".

И каква Камелия намесвате пак при Десислава - оставете всяка да си живее живота. Фактите са едни - на снощния концерт Десислава е пяла превъзходно.

Дали ще я аплодира един, или 1 000 човека е все едно :) На мен ми създаде емоция, което е единственото нещо, поради което слушам музика. Емилия също беше фурия с глас и песен.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, напълно си прав. Просто накрая натежа и броя на изпълнителите, и най-вече напредващото време.

И това между другото почти на всеки концерт става в последно време. Ами така ще е като отделят време за Сопрано, 100 кила и прочие и допускат концертите им да продължават по 5 часа (буквално) :mf_surrender:

Ми не само те, Ивана, Джена, Цура си изнесоха собствени концерти. За тях миксове няма ли? Можеше да минем без народните неща, все пак има много изпълнители. Галена и тя се оля този път. Малина също много стоя, дори и много говори. Аз сръчках компанията да й пляскат, че ако не й можеше още да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишен ми беше 100 кила и Трио Сопрано също. А да , колкото и да се кефехме на Ивана рециталът и ми дойде too much. Имам чувството, че пя 30 минути ...

Като топ по прием ги нареждам : Галин, Джена, Преслава, Фики

 

 

Малко видео от снощи : https://www.youtube.com/channel/UCIMyXoBAzo...KVGp3AZw/videos

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз ви казвам какво казаха хората от Пайнер 5500 места до 6 са били продадени и 3000 покани пласирани. Ние между другото имахме 10 - 15 покани, защото бая приятели се отказаха в последният момент.

 

Ясно, ами явно между 7500 и 8000 може би излизат в такъв случай, зависи колко от тези с поканите реално са дошли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирано ли е, че Илиян си беше боядисал косата червена и приличаше на нещо средно между лелка-циганка и травестит? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай стига с тая Емилия. Факт е, че е изпълнението на Не виждам е страхотно, както е и факт е, че залата никак не го отразява.

 

И не виждам смисъл за 1000000000 път да се дъвче липсата на концепция в сборните концерти на кокошарника. То изобщо цялата им идея е изначално сбъркана, от потребителска страна нали, вече е говорено как никъде по света няма такова нещо, извън награди, където обаче няма по 30+ изпълнителя, или някви благотворителни.

 

Докато Митьо не свие бройката на 10на, и съответно времетраенето до под 2 часа и половина, винаги ще има "излишни" кокошки и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не кажете, че аз съм писал тая статия, както всеки път когато има подобен мат`рял у медиите?

 

Чалгаджийки пяха пред рехава зала в Арена Армеец

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо, не мога да повярвам, че има хора, които търсят във всяко нещо негативно. Никога няма да сте доволни, каквото и да ви се предложи. Не заслужавате нито концерти, нито песни, нито нищо. Май ще сте по-радостни, ако чалгата се затрие и никой няма пукнат хит...Егати хората! Добре че масата не е като вас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава обаче е луда да не пее "На тебе не отказвам", това й е такъв хит в момента и се знае масово. Lol, сега чета че е бил близо 5 часа концерта. Това е премного, хората в дискотека и с алкохол не издържат толкова, камо ли в зала на едно място. Митко малко по-реално да ги мисли нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте няма какво да спорим, концерта беше много много много добър. Беше стъпка напред, защото пяха с бенд и пяха много хубави песни. Нямаше много издънки, но залата НЕ беше пълна. Иначе след Милко, концерта стана дискотека, бира, уиски и много танци. Беше много яко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти разпя ли се на някоя песен? :1000 (29):

 

Бая дълъг, но се бяха постарали, стари песни, нови песни, пеене, музиканти, Галка с шоуто, аз съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти разпя ли се на някоя песен? :1000 (29):

Да, на микса на Преслава, но го е срам да си признае :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравихме май да споменем как Батко Милко пръсна с "За да те забравя" и "Къде си батко". И как се радваше тоя човек, страшен!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти разпя ли се на някоя песен? :1000 (29):

 

Бая дълъг, но се бяха постарали, стари песни, нови песни, пеене, музиканти, Галка с шоуто, аз съм доволен.

 

Не, този концерт съм го гледал 1 милион пъти и нищо не ме изненада. Дори не станах нито веднъж. Бях с човек от форума, можеш да го питаш. Между другото, нито веднъж не видях залата масово да става. Само отделни компании от отделни блокове и то най-видно на Роксана и Теди Александрова. Не знам какво се опитват едни хора тук да внушат, но този концерт бе най-меко казно пародия на нещо вече гледано. Колко пъти бенефисни концерти? Колко пъти едни и същи стари песни, които никой не впечатляват, с малки изключения? Не се ли научиха, че нямат хитове и нищо не са си запазили от минали години заради бясно издаване и тъпа стратегия? Е затова ще пишат само такива неща за тях. 15 години лаене за глас на Деса и накрая никой не се вълнува от него, а от сливата и изпод полата. А тия нейните, дето от 1 години бясно ми обикалят постовете, да се гръмнат преди да ме цитират и да ми говорят за Камелия.....

 

Десислава с кошмарен гаф на концерта на Планета – показа всичко (Топ 3 на гафовете)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че всички сте били на черешата по време на Ивана, ама толкова да няма едно видео...аман..

 

Ивана в страницата си във фейсбук е качила кратко видео на "Йовано, Йованке". На "Кръчмата" явно всички сме били на черешата, затова няма видео. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не кажете, че аз съм писал тая статия, както всеки път когато има подобен мат`рял у медиите?

 

Чалгаджийки пяха пред рехава зала в Арена Армеец

 

Да, предполагам без да искат не са хванали втората част от правостоящите, която изпълваше по голямата част от залата.... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е тъпо да не се остава до края при все че тогава е най-доброто винаги на всеки концерт, но ви разбирам, сигурно сте били на работа. Това е голям пропуск в организацията и вината далеч не е в Преслава, Галена или там който закрива последен.

Просто не трябваше да има част без бенда. Адски много се проточи времето. На мен ми писна и си тръгнах към края на Лъжа е.

А относно мъртвилото в залата на еди коя си песен и т.н. - както казах по трибуните, особено секторите от А2, В2 и С2 не скачаха на крака и не се забелязваше огромна активност, но фактът, че някой е там, отделил и средства и време (за тези с поканите) е достатъчен. Никой не е бил замъкнат на сила.

 

Слави Трифонов и "Ку-ку" бенд. А ти?

Тази линия Пайнер-Слави се опитва само и единствено Фокса да я представя. В неговото съзнание все някой си го мери с друг :mf_surrender: И дори да е сериозно, то след толкоз спам и опяване на теории за конспирация, то няма как да се приеме на сериозно.

 

Слави е съвсем друго измерение и сравнително малко хора, които са били на неговия концерт, биха отишли и на Пайнер. Да не говорим, че е в национален ефир от 100 години и не беше правел скоро концерти.

 

Не виждам смисъл Пайнер да се мери със Слави, нито обратното.

 

Другата глупост беше, че всички видели от Ивана и почнали и те с народното :mf_surrender: Само интересно как ще видят - телевизори ли са имали в гримьорните или? Нито са били строени пред/зад сцената. Всяка излизаше 1-2-3 мин преди да приключи колежката й и така.

 

По-скоро концертът ще се дава и по Планета Фолк и може от фирмата да са настояли ако има някакви бисове, то да пеят фолклор...макар да не се знае дали изобщо ще се излъчат тези части с народните песни. А може и да си е спонтанна реакция на певиците.

 

И като почне Фокса видите ли как тез чалгарки се напълвали да пеят фолклор...ама ако една друга чалгарка се напъваше да го прави, то тогава това щеше да е достойно за Грами :3fdb8960598fa63e:

 

Илиян беше с визията на Деса Поетеса :mf_surrender:

 

Фоксе, от трибуните и по-назад на терена, п*тката на Деса не се е виждала и хората пак се кефеха и пееха с нея, а в медиите никога няма да прочетеш, че еди коя си е пяла еди как си, освен ако не е било трагично. Защо в медиите не пише за брутално доброто изпълнение на Не виждам, а с п*тката на Деса се занимават?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия пак е разбила с пеене, желязна е. Не знам дали има нещо, което не може да го изпее - такъв глас, такъв талант - ненормална! За мен тя и Глория са най-големите таланти в Пайнер. Десислава осира всичко с импровизациите си, и тя като Джена не се отучи да го прави. Хубаво е да импровизираш, но не всеки път. Две сърца е толкова хубава песен и вечно се лигави на нея. "Излел е Дельо" не ми хареса като изпълнение, много напъване и неуместни паузи...ако я запише сигурно ще е по друг начин, не знам.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че в България няма една нормална медия, която да отрази адекватно събитие като това... Или са някакви клюкарски сайтове, в които се коментират само гащи и тампони, или е пудра, стил и класа като в официалния сайт на "Планета". :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, предполагам без да искат не са хванали втората част от правостоящите, която изпълваше по голямата част от залата.... ;)

 

Напротив, там нямаше повече от 500 души, броих ги лично на моите снимки. С тези 100 отпред, където беше Роско знаеш колко стават. Но да не се задълбаваме в сметки. Вече направихме калкулацията и колкото и да се напъват няколко люде тук, в залата посмъртно няма повече от 6000-6500 зрители. Вече пуснах и снимки по време на изявата на Преслава, за да видят хората, че не се изнасят само на Глория и Ивана, а и на Преслава. Да го повторя, че много ми хареса написано.....

 

Изнасят се масово на Преслава.... Преслава!!! Нали прочетохте? - Преслава! :1000 (19): И е по празно колкото при закриваща Ивана, на концерти в НДК. :girl_witch:

 

 

Имам чувството, че в България няма една нормална медия, която да отрази адекватно събитие като това... Или са някакви клюкарски сайтове, в които се коментират само гащи и тампони, или е пудра, стил и класа като в официалния сайт на "Планета". :mf_surrender:

 

Единствената що-годе нормална има договорка с Пайнер, да им лиже гъза и да плюе конкуренцията. На ТИМ-аджиите вестничето - "България днес". :1000 (19):

 

п.п. Май е време да кача някое клипче.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изнасят се масово на Преслава.... Преслава!!! Нали прочетохте? - Преслава! :1000 (19): И е по празно колкото при закриваща Ивана, на концерти в НДК. :girl_witch:

Аз нямам спомен Ивана да е пяла в 12 часа в НДК...по нейното време концертите приключваха в 22-22:30 или поне в диапазона 22:30-23...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам спомен Ивана да е пяла в 12 часа в НДК...по нейното време концертите приключваха в 22-22:30 или поне в диапазона 22:30-23...

 

Значи, толкова и си гледал и ходил на концерти. :ad: Егати лицемерието се лее тук. Земята ще обърнете 2-3 пачи да ги изкарате кукли.... :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...