Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Сега се заслушах и наистина е на плейбек... Направо съм учуден от Ивана, не вярвам, че сама си го е пожелала! Странно обаче защо точно тя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се заслушах и наистина е на плейбек... Направо съм учуден от Ивана, не вярвам, че сама си го е пожелала! Странно обаче защо точно тя?

 

Аз имам идея защо, но пак ще ми се правят някои хора тук на открехнати. Щото ще си подкрепя твърденията от предни години, че никой бенд не можше да изсвири тези сложни мелодии, в оригинален вид на концерт. А и двете песни на Ивана не са лесни да се докарат, като на запис. Или поне трябват много репетиции, за да се получи. Сърбите правят трудна музика за свирене, а в случая и двете и песне са със сръбски оригинали, различни и затова са такива хитове, които не се бъркат с масата комерси. Може би са опитвали в дните преди концерта и като са видели, че не се получава, са предпочели да върви синбека или плейбека, а Дани Милев и бенда да а`компанират отгоре. Това е според мен и не беше само при Ивана, а масово. Както казах, само Борко, Илиян и Анелия бяха чисто без съмнение. При Анелия логично, тя от 2 години работи с Дани Милев. Преди концерта в коридора им казах същото на Сашо и Динко, а то взе, че се случи на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам идея защо, но пак ще ми се правят някои хора тук на открехнати. Щото ще си подкрепя твърденията от предни години, че никой бенд не можше да изсвири тези сложни мелодии, в оригинален вид на концерт. А и двете песни на Ивана не са лесни да се докарат, като на запис. Или поне трябват много репетиции, за да се получи. Сърбите правят трудна музика за свирене, а в случая и двете и песне са със сръбски оригинали, различни и затова са такива хитове, които не се бъркат с масата комерси. Може би са опитвали в дните преди концерта, и като са видели, че не се получава са предпочели да върви сонбека или плейбека, а Дани Милев и бенда да а`компанират отгоре. Това е според мен и не беше само при Ивана, а масово. Както казах, само Борко, Илиян и Анелия бяха чисто без съмнение. При Анелия логично, тя от 2 години работи с Дани Милев. Преди концерта в коридора им казах същото на Сашо и Динко, а то взе, че се случи на концерта.

Добре, при някои е синбек и това е наистина жалко, че отново работата е половинчата. Но си е синбек, а при Ивана плейбек, т.е. и вокалите не са на живо, което не е присъщо за Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Ивана изобщо не съм разбрал, те хората около мен супер силно пяха. Но бих казал, че по някаква грешка са пуснали това, защото после импровизира направо с бенда "Йовано, Йованке" и "Ние сме номер едно" и не ѝ звучеше проблемно гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Ивана изобщо не съм разбрал, те хората около мен супер силно пяха. Но бих казал, че по някаква грешка са пуснали това, защото после импровизира направо с бенда "Йовано, Йованке" и "Ние сме номер едно" и не ѝ звучеше проблемно гласа.

Аз също чак сега разбирам, че е била на плейбек като гледам записите. В случая плейбека по никакъв начин не попречи на емоцията в публиката - напротив.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствените пълни плейбеци са били значи Коцето и ........ ИВАНА!? Какво се случва?

Е, Ивана си е пяла фолклорните на живо. Иначе нейните са на плейбек, да. Емануела също беше на плейбек на нейната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами по погрешка са пуснали записа явно, защото бендът тръгна да свири и тя тръгна да пее, после нямаше проблем да импровизират две песни, които си ги изпя на живо, така че не е било пълен. Може би наистина само Коцето беше на пълен плейбек, освен ако Трио Сопрано и Джулия също не са били, не съм сигурен за тях. Но другите пяха. За пръв път толкова голям процент от изпълнителите са на живо. Коцето или трябва безумно да го мързи, или гласът му вече изобщо не е същият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз за Ивана имах подозрение, защото в един момент не пееше, а "Нещо нетипично" вървеше, но викам да не си отварям устата. Деса пък беше с вокалите на Йовко както казах, тогава защо й беше бенд като са си по старо му. Най - тъпото е, че на Анелия песните с бенда не звучаха ОК, а там се очакваше разбивация. Мисля, че трябва да се извините на Цветан, може да не съм съгласен с него за много неща, но (1) залата не беше 100% пълна, и второ нещата с бенда куцаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Шампанско и сълзи" Ивана мощно си пее над плейбека, на клипчето на Фокса много ясно се чува. Свалянето на слушалката явно е било защото е разбрала, че си върви плейбека. А на същото клипче не мога да разбера какво се случва на 02:03???

ПП: Плейбека спира точно на 02:03 минута и си продължава само бенда и Ивана на живо финала на песента. Простаци!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Цялото представяне на Галена. Страшно съм доволен - живо пеене на всички песни, страхотни аранжименти на "Кой" и особено на "Утешителна награда", страшен прием на "В твоите очи" и не на последно място - много добро пеене от Галена. Дай Боже всеки път оттук нататък да е така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малее, кога преди са пяли по 20 мин? Много е според мен това...

Не, даже е супер - има много по-голяма тежест и многото време на сцената, и като пеят целите песни. Не съм фен на миксовете аз - друго си е да изпълниш песента от край до край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета си аз тука коментарите и ми е много интересно как може да се смеете на това, че дадена певица не се е представила на ниво?!

Райна не си обърка текста, а имаше проблеми със слушалката... хората, които бяха в залата могат да потвърдят, че многократно сочеше към ухото си! Слава Богу, че след първия куплет влезе в ритъм! Пя на живо то никак зле, дори ме изкефи това с каква агресия пееше, заради случилото се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета си аз тука коментарите и ми е много интересно как може да се смеете на това, че дадена певица не се е представила на ниво?!

Райна не си обърка текста, а имаше проблеми със слушалката... хората, които бяха в залата могат да потвърдят, че многократно сочеше към ухото си! Слава Богу, че след първия куплет влезе в ритъм! Пя на живо то никак зле, дори ме изкефи това с каква агресия пееше, заради случилото се.

Има ли клипче на Райна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, не мога. Бендът си започва сам и пускат плейбека отгоре, и то с една секунда закъснение. ПОТРЕС.

 

Значи е силно възможно "Кръчмата" да си е била изцяло на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...