Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

За съжаление трябва да се признае, че Галена просто не е от най-добрите певици вече. Толкова немощен глас, направо е тъжно... Имах чувството, че преди да излезе на сцена и тя като нас се е драла, драла по време на Ивана и Десислава, че не й е останало гласче.

Анелия е същата работа обаче, хората до мен коментираха, че нищо не й разбират какво пее и се чудиха защо не си отваря по-широко устата тая жена.

За мен и двете са гола вода откъм пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сами са си виновни, че не са се грижили за гласа си. Анелия поне става г/д, но Галена е пълна скръб. Дори в студийните записи се усеща колко не може. Чудя се как минава между капките. Митьо Пайнера глух ли е че и не къса договора?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, въобще не се коментира въпроса: - Защо ретро хитове и защо толкова много? Нали това бе РД и само Камелия ги "разваляше" с ретро блокове?

 

Очевидно от цялата работа са прецакани яко Фики и Галин. Накъсаха им изявите поне на 4 и не можаха да си изкарат собствен блок, щото трябваше да подгряват постоянно някакви набедени за актуални звезди. Щото, ако трябваше да имат собствени блокове, къде мислите, че им е мястото? Аз ги виждам като последни, да закриват. Понеже от видяното, а и чутото в клубове, те са звездите и жените отдавна не владят върха. Но за да се спасява за поредна година шибаната кариера на Преслава, която няма никакви хитове тази година, целия формят на концерта се превърна в ретро такъв. Така евентуално може някак да блеснат такива, като Деса, които също нямат никакви сериозни песни тази година, но резултатът бе реанимация на Ивана. Демек, за преебаваш Фики и Галин, като ги правиш нещо като келнери на Преса и Галена, за да могат двете да са накрая, че да има някаква друга кулминация концерта, а не логичната. И всъщност какво се получи накрая? Кулминацията беше някъде около една серия от Фики, Галин и Константин, след което дойде уж блокът с бенда и Ивана, след която и бай`Милкан намаза, а там някъде концерта издъхна.

Има - "Момчетата обичате играчки"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина трябваше да е там да изпее "Добре,че вали"

 

Мне, в повече щяха да дойдат баладите, а и тя не е чак толкова известна, трябваше да изпее "Бял мерцедес", голям купон става по принцип на тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, в повече щяха да дойдат баладите, а и тя не е чак толкова известна, трябваше да изпее "Бял мерцедес", голям купон става по принцип на тая песен.

Да с бенда щеше да звучи яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е пълен зян, не знам не я ли е срам да си остави 60% от песните на публиката, 30% да изрецетира и 10% да изграчи

 

 

След толкова мнения най-накрая някои и това да констатира. 1000%20(30).gif

Па тая е по-бездарна от 99% от колешките... :pokey:

И какво е това клатушкане и странно поведение след 1:24, пияна ли е, напушена, неадекватна? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена заслужава уважение за това, колко се старае за публиката. Аз съм останал и с впечатление, че е готин човек. Но дотам.

Фактът, че точно тя в момента е локомотивът на чалгата, показва в каква дупка е този западащ комерсиален жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викат ли ни половин минута на бис за пореден път? :Vishenka_05:

 

След 3:55 :3fdb8960598fa63e:

 

 

Верно се е поизпразнила залата на Преса,обаче пее много яко,жалко,че на участия това не може да се чуе....

 

Галя не знам дали се лигави,или наистина не може да изпее една песен сама без да дава на публиката и рецитира,много жалко е това,но мисля,че не може,защото все щеше да приеме критиката ,не се случва за първи път....много жалко :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викат ли ни половин минута на бис за пореден път? :Vishenka_05:

 

След 3:55 :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ехее какъв глас е извадила пак..номер 1 просто няма кой да я мине тази жена..Много се радвам,концертът изглежда на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия беше 100% на живо, какво значение има, че песента е нова ?

Пф, наистина ли беше на живо? Аз не успях много да преценя, понеже като е нова песен не знаех как звучи на запис, но ако е била на живо - евала!

 

Някой може ли да я намери въпросната песен? Уж вчера щеше да излиза, ама до момента нищо.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена заслужава уважение за това, колко се старае за публиката. Аз съм останал и с впечатление, че е готин човек. Но дотам.

Фактът, че точно тя в момента е локомотивът на чалгата, показва в каква дупка е този западащ комерсиален жанр.

 

Локомотивът на чалгата в момента без абсолютно никаква конкуренция са Фики и Галин. Това видях, чух и разбрах в залата И онази вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много се избухна не на синият кит Ивана, а на Теди Александрова за съжаление. :roll1:

Това, че ти си избухвал най-много на нея, не значи, че всички са били на нея. По клипчетата се вижда на кого публиката е на крака - Ивана! Наричай я както искаш, остава си едно от златните имена в поп-фолка. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сами са си виновни, че не са се грижили за гласа си. Анелия поне става г/д, но Галена е пълна скръб. Дори в студийните записи се усеща колко не може. Чудя се как минава между капките. Митьо Пайнера глух ли е че и не къса договора?

 

Напоследък глупостите валят една след друга.

Да скъсаш договора на някой, който ти носи кажи-речи милион годишно?? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена наистина е пълна бездарница и не знам защо последните години повечето почнаха да я приемат за талантлива...И въпреки това аз нямам нищо против. Нали си прави яките песни и клипове? При нея проблема е, че никога няма да има тежестта да бъде лидер и никога няма да се приеме толкова на сериозно като Преслава, Ивана, Глория и т.н които са били на върха. Тя е просто временно явление в чалгата като Камелия, Гергана и Андреа. А Анелия е изключено да се сравнявана с бездарници, защото има талант и въпреки многото издънки си го има гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От сто години ви говоря че не е никаква певица.

 

 

Сами са си виновни, че не са се грижили за гласа си. Анелия поне става г/д, но Галена е пълна скръб. Дори в студийните записи се усеща колко не може. Чудя се как минава между капките. Митьо Пайнера глух ли е че и не къса договора?

 

То бива да си злоба, ама твойто прекалява, разбираш ли ме? Долно е да завиждаш нали? Галена МОЖЕ да пее! Голям си проумей го най-накрая. Галена е ЛИДЕРКАТА в поп-фолка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига с тия вицове! Жалка и Андроник имат много таланти, особено първата, ако изявата е във ВАНА, но в никой случай не са свързани с пеене.

 

Калине, не се кефи на поредния изпросен "бис" на Плейбекслаба, щото се оказа, че за пореден път е била на плейбек. Още повече празната зала, която и го "извикала". Това не са факти, за гордост, а си е направо достойно за съжаление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига с тия вицове! Жалка и Андроник имат много таланти, особено първата, ако изявата е във ВАНА, но в никой случай не са свързани с пеене.

 

Калине, не се кефи на поредния изпросен "бис" на Плейбекслаба, щото се оказа, че за пореден път е била на плейбек. Още повече празната зала, която и го "извикала". Това не са факти, за гордост, а си е направо достойно за съжаление.

На плейбек вика :roll1: .. иди на УНГ, имаш нужда. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък глупостите валят една след друга.

Да скъсаш договора на някой, който ти носи кажи-речи милион годишно?? :mf_surrender:

 

Парите не са всичко..

 

То бива да си злоба, ама твойто прекалява, разбираш ли ме? Долно е да завиждаш нали? Галена МОЖЕ да пее! Голям си проумей го най-накрая. Галена е ЛИДЕРКАТА в поп-фолка

Изпитвам ненавист към всякакви некадърия тровейки фолка, не към Галена конкретно. Искам си качествената музика от преди години. Не знам защо вие с Фиклена го приемате толкова лично. Все едно обиждам майките ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходих вече, и си имам бележка, че слуха ми е на ред. Сега си ти на ход, ако искаш и час да ти запиша. Или не ти е очевАдно как от Лъжа е едвам изкара първия куплет с глас като болна от туберкулоза, а след това е 1:1 със записа? Освен розови очила, да не ви е раздавала наркоманката от толбухин и розови тапички за уши?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходих вече, и си имам бележка, че слуха ми е на ред. Сега си ти на ход, ако искаш и час да ти запиша. Или не ти е очевАдно как от Лъжа е едвам изкара първия куплет с глас като болна от туберкулоза, а след това е 1:1 със записа? Освен розови очила, да не ви е раздавала наркоманката от толбухин и розови тапички за уши?

Ти не си добре - преди концерта се самонавиваше, че ще е на плейбек и сега продължаваш да живееш в илюзия. Освен това призна, че не й следиш изявите, понеже твърдеше че на големи концерти винаги е на плейбек, а тя почти винаги е на живо. Сега какъв плейбек? Особено края на припева виж как го пее - Лъжааа е (удължава на А) - в оригинал изобщо не звучи така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе стига с тия вицове! Жалка и Андроник имат много таланти, особено първата, ако изявата е във ВАНА, но в никой случай не са свързани с пеене.

 

Калине, не се кефи на поредния изпросен "бис" на Плейбекслаба, щото се оказа, че за пореден път е била на плейбек. Още повече празната зала, която и го "извикала". Това не са факти, за гордост, а си е направо достойно за съжаление.

 

Абе на живо беше, аман пък ти, чак пореден път, чак се оказало. И по-интересно ми е кога според теб в последните години е била на плейбек по концерти с изключение на представяне на чисто нови песни, че дори да ти дава повод да се усъмниш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...