Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Абе щом Краварката Татяна е единствената, която видях с добре приети хитове от 2015, за кво да си говорим?

 

Преса, аре, харизматична е, пя на живо, ама къде са и хитовете от тая година? И тя след 3 песни остана без глас да поздравява Милев и бенда, представям си, ако трябваше да излиза по-начесто ....

Хита от тази година ("Два сантиметра любов") си го пази за наградите явно, че ако стане Идол пак ще закрива и ще трябва спасителен пояс :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, заспала не е била. На толкова много изпълнители се кефиха и им пееха песните, имаше сектори, които почти през цялото време бяха на крака. Накрая бяха просто изморени и все пак за Преслава пак се вдигна много шум.

Анелия спомогна за това "изморяване" с нейната абсурдна изява. Понеже до преди нея си имаше настроение, ама тя всичко съсипа. Особено като стоя пет минути на сцената и представяше поименно всички от бенда. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, въобще не се коментира въпроса: - Защо ретро хитове и защо толкова много? Нали това бе РД и само Камелия ги "разваляше" с ретро блокове?

 

Очевидно от цялата работа са прецакани яко Фики и Галин. Накъсаха им изявите поне на 4 и не можаха да си изкарат собствен блок, щото трябваше да подгряват постоянно някакви набедени за актуални звезди. Щото, ако трябваше да имат собствени блокове, къде мислите, че им е мястото? Аз ги виждам като последни, да закриват. Понеже от видяното, а и чутото в клубове, те са звездите и жените отдавна не владят върха. Но за да се спасява за поредна година шибаната кариера на Преслава, която няма никакви хитове тази година, целия формят на концерта се превърна в ретро такъв. Така евентуално може някак да блеснат такива, като Деса, които също нямат никакви сериозни песни тази година, но резултатът бе реанимация на Ивана. Демек, за преебаваш Фики и Галин, като ги правиш нещо като келнери на Преса и Галена, за да могат двете да са накрая, че да има някаква друга кулминация концерта, а не логичната. И всъщност какво се получи накрая? Кулминацията беше някъде около една серия от Фики, Галин и Константин, след което дойде уж блокът с бенда и Ивана, след която и бай`Милкан намаза, а там някъде концерта издъхна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мне, имало 6-7 хиляди присъствали на концерта. От които не всички са си купували билети, нали. 5000 билета са една трета от капацитета на залата, което си е в рамките на предвиденото.

 

В град с 2 милиона население. В който само преди няколко години същата фирма монополист напълни цял стадион.

 

Продължаваш ли да смяташ, че е не е смешно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия спомогна за това "изморяване" с нейната абсурдна изява. Понеже до преди нея си имаше настроение, ама тя всичко съсипа. Особено като стоя пет минути на сцената и представяше поименно всички от бенда. :mf_surrender:

Не е вярно! Публиката тръгна да си тръгва още след Ивана, даже тези до мен с децата по средата на "Шампанско и сълзи". Малина беше хипер скучна, Цвета Янева. Анелия беше зле, но тя по- скоро го отнесе, отколкото да е спомогнала. Абсурдно е, Ивана да излиза в 9"30 да пее, след два часа и половина. Смешно е даже. После в 12 кой очаквате да остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би Фокса и Летятиан са донякъде прави.

Уж поне половината България слуша чалга.. А в София са около половин милион (500 000). На концерта са да кажем 10 000. Това е точно 2% от слушащите чалга. Нормално ли е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те си направиха това с участията. Ако 1 човек на 15 би отишъл на концерта, това не значи, че 1 от 15 слуша чалга, по-скоро 10 от 15 слушат, но 1 на 10 чалгари ще посети концерт.

 

Иначе Лелятиан, не е била само Татяна разбира се, Теди Александрова беше супер мощно приета, Галин и Фики, Константин, Емануела, Джена, Емилия, Галена+Деса. На почти всеки се пееше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух "Не виждам" сега и направо настръхнах, тази жена е велика, а песента най-добрата балада за мен. Никога не е пяла по-добре, нямам търпение за официалния запис. Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно! Публиката тръгна да си тръгва още след Ивана, даже тези до мен с децата по средата на "Шампанско и сълзи". Малина беше хипер скучна, Цвета Янева. Анелия беше зле, но тя по- скоро го отнесе, отколкото да е спомогнала. Абсурдно е, Ивана да излиза в 9"30 да пее, след два часа и половина. Смешно е даже. После в 12 кой очаквате да остане.

Може и да е имало и по-рано изнасяния, но при Анелия беше много масово - единия от страничните сектори почти целия се изпразни, докато тя пееше. Всъщност не съм сигурен дали ако тя имаше добра изява пак нямаше да е същото. В крайна сметка всеки гонеше транспорт. Аз също щях да тръгна по-рано, ако не чаках Преслава. Ние, които стояхме до самия край, като излязохме, нито автобуси, нито тролеи имаше .. даже до Г.М.Димитров ходих, но и метрото беше затворено вече. Беше 23:50 като се изнасяхме от залата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам Анелия е твърде улисана в драгалевските сараи, та затова такъв крах нечуван. "Искам те, полудявам" ... как е възможно?!? :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да е имало и по-рано изнасяния, но при Анелия беше много масово - единия от страничните сектори почти целия се изпразни, докато тя пееше. Всъщност не съм сигурен дали ако тя имаше добра изява пак нямаше да е същото. В крайна сметка всеки гонеше транспорт. Аз също щях да тръгна по-рано, ако не чаках Преслава. Ние, които стояхме до самия край, като излязохме, нито автобуси, нито тролеи имаше .. даже до Г.М.Димитров ходих, но и метрото беше затворено вече. Беше 23:50 като се изнасяхме от залата.

Масовото почна още от Цура и Джена. После при Анелия се усили, аз самият си тръгнах защото ми омръзнаха на Галена. Чух като излизах "Утешителна награда". Малко ми се нацупиха, защото искаха да чакаме Преса, ама дадох зор да си ходим. Било е адски празно на "Лъжа е", не знам как може да я слагате в топ -а по прием, след като е пяла пред 1/3 от публиката. Иначе викаха за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото това с народните песни как си го обяснявате?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масовото почна още от Цура и Джена. После при Анелия се усили, аз самият си тръгнах защото ми омръзнаха на Галена. Зух като излизах "Утешителна награда". Даже малко ми се нацупиха, защото искаха да чакаме Преса, ама дадох зор да си ходим. Било е адски празно на "Лъжа е", не знам как може да я слагате в топ -а по прием, след като е пяла пред 1/3 от публиката. Иначе викаха за нея.

Е, имаше два биса. Тия, които останаха бяха дошли заради нея основно, защото преди да излезе, още по средата на концерта, пак я скандираха. Като пускаха рекламните клипчета, за нея най-много се викаше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо всички се хвърлиха така по Анелия, а не коментират че Галена уж голямата се прие само със дуетите, а сама е кръгла нула? Не съм видял какво шоу е направила, но ми изглежда 1:1 с Кейти Пери.

 

А нали се бие все, че е надминала Преслава, че била на върха, че била професионалист и т.н и т..н Защо не закри тоя концерт? Защото шяха да останат само 10% от хората, а Преслава я очакваха всички. Преслава има толкова чар, харизма и глас, че Галена може да се скрие вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не знам колко хиляди са били, но по снимките ми се струва, че си е имало 7000-8000, някои дори казват 9000-10000. Но дори и по-малко да са били, пак е било по-пълно, отколкото в НДК.

Аз не изтъквам концерта като някакво феноменално събитие, което е показало, че чалгата си е същата както когато пълнеха стадионите. Но за тях си е крачка напред на този РД да пеят пред повече хора, отколкото през миналите години. Пък ако ще и в O2 Арена в Англия да бяха направили концерта и да бяха напълнили само 30% от залата- пак има някакъв напредък. Да не говорим, че вие цяла година се подигравате на някакви далеч по-малки и по-слабо организирани концерти с по 300-400 души и твърдяхте, че вече това е нивото на чалгата, а сега, когато имаха мнооооого по-голяма посещаемост, пак се чудите как да се заядете.

 

Златните години на жанра трудно ще се върнат, но този сравнително добре посетен концерт с бенд и толкова много живо пеене и ретро песни, че и фолклорни, си е нещо много по-добро от всичко друго, което направиха тази година, а и не само тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, имаше два биса. Тия, които останаха бяха дошли заради нея основно, защото преди да излезе, още по средата на концерта, пак я скандираха. Като пускаха рекламните клипчета, за нея най-много се викаше.

Aко беше Галена щеше да си я насрал до сега, или Глория. Може да е имала, но самите хора ги е нямало, затова за мен Преслава, ако снимките на Цветан са верни не е дори в топ 10. Естествено, че е била с най - голямата агитка, тя е най - голямата там. Но това не променя факта, че залата е била празна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави Трифонов и "Ку-ку" бенд. А ти?

 

Ами аз трудно си го обяснявам. Като гледам клипчетата, просенето на бис от имена като Преслава + народните песни са ми пълна мъгла...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко беше Галена щеше да си я насрал до сега, или Глория. Може да е имала, но самите хора ги е нямало, затова за мен Преслава, ако снимките на Цветан са верни не е дори в топ 10. Естествено, че е била с най - голямата агитка, тя е най - голямата там. Но това не променя факта, че залата е била празна.

Залата не е била празна, стига му се връзвай на манипулациите. Да, доста се изнесоха, но около половината останаха до края. А и за мен има разлика между това залата да е пълна и 10% да реагират на песните ти и между това залата да е наполовина пълна, но всички да ти пеят песните.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам Анелия е твърде улисана в драгалевските сараи, та затова такъв крах нечуван. "Искам те, полудявам" ... как е възможно?!? :mf_surrender:

 

Бе остави жената, тя бе домакин на концерта. Бендът е нейн и ги представи всеки по отделно. :1000 (19):

 

Но това не е важно колкото, общата ни снимка с теб и Динко. Ще ни завидят тук на системата за подреждане...... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата не е била празна, стига му се връзвай на манипулациите. Да, доста се изнесоха, но около половината останаха до края. А и за мен има разлика между това залата да е пълна и 10% да реагират на песните ти и между това залата да е наполовина пълна, но всички да ти пеят песните.

Tук съм съгласен, но все пак Ивана и Деса имаха златни места. Глория е била заедно с тях там, много ме е яд, че е отказала. Това бяха най - добрите места за пеене на концерта, точно след Емилия, Фики, Галин и Коцето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е тъпо да не се остава до края при все че тогава е най-доброто винаги на всеки концерт, но ви разбирам, сигурно сте били на работа. Това е голям пропуск в организацията и вината далеч не е в Преслава, Галена или там който закрива последен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tук съм съгласен, но все пак Ивана и Деса имаха златни места. Глория е била заедно с тях там, много ме е яд, че е отказала. Това бяха най - добрите места за пеене на концерта, точно след Емилия, Фики, Галин и Коцето.

Да, напълно си прав. Просто накрая натежа и броя на изпълнителите, и най-вече напредващото време.

И това между другото почти на всеки концерт става в последно време. Ами така ще е като отделят време за Сопрано, 100 кила и прочие и допускат концертите им да продължават по 5 часа (буквално) :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...