Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Добре, кой е тон-режисьорът на концерта? КОЛКО ПРОСТ ТРЯБВА ДА СИ, за да направиш такава уникална тъпотия. Аз съм потресен.

Ленко сигурно.. кой може...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Венци, какво толкова се палиш? Първо, че в залата изобщо не се разбра, че е на плейбек и второ - въпреки него, тя пак беше изключително добре приета. Това за плейбека само ние го чоплим тук, другите хора няма и да разберат. Да не говорим, че Ивана е последната, която трябва да доказва, че може да пее на живо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Венци, какво толкова се палиш? Първо, че в залата изобщо не се разбра, че е на плейбек и второ - въпреки него, тя пак беше изключително добре приета. Това за плейбека само ние го чоплим тук, другите хора няма и да разберат. Да не говорим, че Ивана е последната, която трябва да доказва, че може да пее на живо.

 

Яд ме е, яд ме е и то много, че не спряха да и правят номера. Не може да са толкова зле, човек... недопустимо е!!! Жената дава всичко от себе си и някой си ще ти съсипе всичко заради малоумие. :gun_bandana: Дори микрофона и прекъсва непрекъснато докато говори. Да, в залата дори за секунда не се усети, но си представям на записа какво ще е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е въпроса до това как се е приела и дали можела да пее на живо. Не може да имаш идея да ти свири бенд и въпреки това да пуснеш мелодия върху него (при все че очевидно нямаше никакъв проблем и бенда беше започнал песента безпрепятствено). Оттам нататък пък и това, че е плейбека, а не синбека, ще кажеш говорим за Константин, а не за Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Ивана все е с подобни гафове - на 20 години Пайнер нещо се омота пак на "Квартална кръчма", преди 3 години като представяше за първи път "Остави ме" тя се беше подготвила за плейбек, те пуснали синбека, цяло чудо е, че беше научила текста и излезе от ситуацията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да им е вдигнала скандал. :1000 (29):

Не знам дали си спомняте онова клипче в което баба Ванче прави на две стотинки собственика на клуб в който има участие за дето й казал какво да пее. 100% е вдигнала луд скандал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отговорът на всички въпроси относно плейбека на Ивана.

 

 

Ето защо е плакала зад кулисите...Преди направиха гаф и с Остави ме...бати смотаните :Ж

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бтв, понеже бях до един от входовете, по едно време влезе някакъв пълен чичо рокаджия, облечен в типично техния стил, като имаше щампа на AC/DC, явно е искал да бъде някакъв провокатор, обаче само влезе и после излезе, може би са го изкарали от охраната, не знам, бързо се случи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЪс сигурност са ѝ прецакали на Ивана представянето. В крайна сметка на тези две песни - Кръчмата и Шампанско и сълзи ВИНАГИ, ВИНАГИ дава на публиката да пее и тогава е най-голямото избухване, а сега такова нямаше...Толкова да ме е яд като гледах клипчетата. Бездарници нещастни пайнерски!
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

СЪс сигурност са ѝ прецакали на Ивана представянето. В крайна сметка на тези две песни - Кръчмата и Шампанско и сълзи ВИНАГИ, ВИНАГИ дава на публиката да пее и тогава е най-голямото избухване, а сега такова нямаше...Толкова да ме е яд като гледах клипчетата. Бездарници нещастни пайнерски!

Е как ще да е нямало, като всички са единодушни, че Ивана е била най-добре приетата изпълнителка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали си спомняте онова клипче в което баба Ванче прави на две стотинки собственика на клуб в който има участие за дето й казал какво да пее. 100% е вдигнала луд скандал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нещо автърпарти, целувки с Шефа, позьорски снимки, изкуствена радост за пред камерите, както обикновено имаше ли в някой столичен клуб? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да, сигурно и Джулия е била, нали е представила нова песен.

За Сопрано се съмнявам.

 

Джулия беше 100% на живо, какво значение има, че песента е нова ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нещо автърпарти, целувки с Шефа, позьорски снимки, изкуствена радост за пред камерите, както обикновено имаше ли в някой столичен клуб? :scratch:

 

В Планета Пайнер или бившия - Найт Флайт. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това статия ли трябва да е изобщо. Все едно съм си нахвърлял идеи за пост във форума, без никаква връзка помежду им, пък камо ли какъвто и да е публицистичен стил. Нивото на днешната "журналистика" е под нулата. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е от лошото качество на записите, но това, което чувам е потресаващо :gun_bandana: Тези хора не могат да пеят. :mf_surrender: Анелия звучи ужасно на Генерал, Мара е фалшива, Галин е фалшив, Фики на Джале-джале е непоносимо фалшив, Галена е пълен зян, не знам не я ли е срам да си остави 60% от песните на публиката, 30% да изрецетира и 10% да изграчи, даже Деси Слава не се чува почти на дуета и на Казваш, че ме обичаш :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е пълен зян, не знам не я ли е срам да си остави 60% от песните на публиката, 30% да изрецетира и 10% да изграчи.

От сто години ви говоря че не е никаква певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...