Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Боже преди 1 месец спореха, че залата щяла да е празна...а сега се продават и последните покани... :whistling: Да ме слушате другия път..

 

Видинския много тънко се измъкна.."Аз май ще ходя на концерта, ама то дали ще съм трезвен, ама аз още нямам билет, аз ако намеря.." :whistling: Не е ли бил там, никакви коментари!!! Искам всички хейтъри да са там, в препълнената зала и да гърмят на Преса и Фики.. :whistling: Да отбележите подобаващи """"залеза на чалгата"""" :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече нищо не схващам с тези места. Изобщо има ли билети някой, освен тези от нас, които казахме, че сме си купили? :1000 (29): И ако си мислят, че ще продадат пуснатите места за 20 часа, са в голяма грешка. :mf_surrender: Онзи ден пишат, че залата се препълнила, а днес пускат "допълнителни" билети за първите редове. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече нищо не схващам с тези места. Изобщо има ли билети някой, освен тези от нас, които казахме, че сме си купили? :1000 (29): И ако си мислят, че ще продадат пуснатите места за 20 часа, са в голяма грешка. :mf_surrender: Онзи ден пишат, че залата се препълнила, а днес пускат "допълнителни" билети за първите редове. :mf_surrender:

Нали се сещаш колко хора утре ще искат да си купят на място. Ще се продадат, не се тревожи. Друг е въпросът, че поначало трябваше да пуснат целите трибуни за продажба, а не да раздават покани за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна ще пее микс от 3 песни утре. Дано се представи на ниво. Стискам и палци и и желая голям успех.

 

Старите ѝ песни честно не ги знам, но на "Да сме квит" и "До три" обещавам да пея силно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, пожелавам ви утре да не ви дигнат във въздуха. :3fdb8960598fa63e: Внимателно с кълчотенето

Ще те смачкаааам :D

 

Ако Зарко влезе днес в къщата, Деса утре ще е на плейбек :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще те смачкаааам :D

 

Ако Зарко влезе днес в къщата, Деса утре ще е на плейбек :3fdb8960598fa63e:

Ако Зарко влезе днес, Деса утре няма да пее :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна "Няколко рокли" ли ще пее?

 

RAINA to 14-ти РОЖДЕН ДЕН НА ТВ ''ПЛАНЕТА''

Just now · Sofia ·

'' ЯД МЕ Е ЕДИНСТВЕНО НА МЕНЕ,

ЧЕ ИЗГУБИХ ТВЪРДЕ МНОГО ВРЕМЕ,

И КОЛКО СКЪПИ РОКЛИ СИ КУПУВАХ,

ЗА ЧОВЕЦИ, ДЕТО ХИЧ НЕ СТРУВАТ '' ...

— at Арена Армеец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна "Няколко рокли" ли ще пее?

 

RAINA to 14-ти РОЖДЕН ДЕН НА ТВ ''ПЛАНЕТА''

Just now · Sofia ·

'' ЯД МЕ Е ЕДИНСТВЕНО НА МЕНЕ,

ЧЕ ИЗГУБИХ ТВЪРДЕ МНОГО ВРЕМЕ,

И КОЛКО СКЪПИ РОКЛИ СИ КУПУВАХ,

ЗА ЧОВЕЦИ, ДЕТО ХИЧ НЕ СТРУВАТ '' ...

— at Арена Армеец.

 

В първата част - да! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А във втората? Дано не е "Какъв подарък" или "Ти ли си", както някой беше казал. :1000 (29):

Думи нямам!

Може да не е платила правата на ''Хиляди жени'', ''Ти ме лъжеш най-добре'' и други но има авторски хитове като ''Летен грип'', ''Нежна полиция'', ''Агресия'' и други който са много по-адекватен избор!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А във втората? Дано не е "Какъв подарък" или "Ти ли си", както някой беше казал. :1000 (29):

 

Те ако са почнали така.. От Преслава да очакваме "Ти да видиш" и "Нашето любов е", от Анелия "Игри за напреднали", от Джена "Спри Земята" и разбира се Галена със "Завиждайте" и "Навътре в мен". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, защо така се излага Райна с тези песни?! "Ти ли си" на мен лично много ми харесва, но категорично не е за това мероприятие. Та тя дори популярна не е...Жалко, такива яки песни има и да избере най- безличните, а само как можеше да вдигне публиката.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Райна може ли да е толкова заухава. Да има такава дискография и дами пее някви бози.

 

"Ти ме лъжеш най-добре"

"Не бях ли"

"По-добре"

 

???


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ще снима Преслава, искам клипчета на цялото представяне. :girl_cry2:

Аз, как ще й зашия един домат в тиквата ухилена. Обещавам да ти го дам от всички страни заснето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, защо така се излага Райна с тези песни?! "Ти ли си" на мен лично много ми харесва, но категорично не е за това мероприятие. Та тя дори популярна не е...Жалко, такива яки песни има и да избере най- безличните, а само как можеше да вдигне публиката.

 

Когато я пя преди 5 години на един концерт на плейбек, без малко не я извикаха на бис. Тогава песента все още дори нямаше и видео. Да не говорим и във "Вип брадър" съквартирантите колко пъти я караха да им я пее. Не бих казал, че не е популярна, просто сравнена със златните и хитове наистина бледнее.

 

Тая Райна може ли да е толкова заухава. Да има такава дискография и дами пее някви бози.

 

"Ти ме лъжеш най-добре"

"Не бях ли"

"По-добре"

 

???

 

И трите са кавъри, а дори и да не са, от Пайнера зависи всичко. Не опреквайте само Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е същата като Глория - никакъв усет какво да пее от старите си песни. Добре, че са феновете да им наливат акъл, само дето въпросните две са голям инат и с доооста зор и уговорки се вслушват. Нека да не упрекваме и Пайнер само какво им налага и какво не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато я пя преди 5 години на един концерт на плейбек, без малко не я извикаха на бис. Тогава песента все още дори нямаше и видео. Да не говорим и във "Вип брадър" съквартирантите колко пъти я караха да им я пее. Не бих казал, че не е популярна, просто сравнена със златните и хитове наистина бледнее.

И трите са кавъри, а дори и да не са, от Пайнера зависи всичко. Не опреквайте само Райна.

 

Какво като са кавъри?? Това пък какво значение има? Щом ги има в канала на Пайнер правата са оправени!

Райна е ааааадски тъпо парче!! Винаги е била такава, винаги с най-тъпите си песни..

 

"Ти ли си" освен тя, едвали друг я знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е същата като Глория - никакъв усет какво да пее от старите си песни. Добре, че са феновете да им наливат акъл, само дето въпросните две са голям инат и с доооста зор и уговорки се вслушват. Нека да не упрекваме и Пайнер само какво им налага и какво не.

Глория когато пее на живо, дори и да не прави най-добрия подбор , винаги е класи и през годините гласовите и възможности никога не са се поставяли под въпрос. Проблема при нея е, че на много от пайнерските концерти бичи плейбек и може би не е уверена дали това е нейнаа публика, не се раздава. Добре, че припомни с концерта си какво може! На общите маанета излиза сякаш не иска да си дава зор и да покаже, че е първата кралица в бранша!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...