Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Сега видях, супеееер! Но трябва и някоя бърза, ще се побъркам ако избере "Легендата" или "Няма да тъгувам", но според мен няма да ме огреее. Но трябва да ги напомни някога все, от големите й хитове са. Чудя се от първия албум "Само с поглед" или "Ще те накажем" как биха се приели.

Единствено се дразня, че не изкара нова песен ноемрви и да я забие заедно с "Питбул". На мен "Ето ме" лично ми омръзна, въпреки че още я въртят по дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още тая надежда да пуснат онлайн в тубата.Изключително ме е яд, че не можах да отида.

В интерес на истината като се замисля, изключително егоистично е от страна на Пайнер да не го излъчват.В крайна сметка нали все се бият в гърдите как мислят за феновете си.Интересно ми е как един неработещ, непълнолетен почитател от Варна например би успял да посети концерта?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все още тая надежда да пуснат онлайн в тубата.Изключително ме е яд, че не можах да отида.

В интерес на истината като се замисля, изключително егоистично е от страна на Пайнер да не го излъчват.В крайна сметка нали все се бият в гърдите как мислят за феновете си.Интересно ми е как един неработещ, непълнолетен почитател от Варна например би успял да посети концерта?!?

Няма да пуснат лайв стрий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Телевизия “Планета” и Youtube канала – Planeta Official няма да предават събитието директно, затова имате още малко време, за да се сдобиете с билети за концерта тази вечер.

 

Eми да се гръмнат като няма да го излъчват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от форума не беше ли казал, че ще излъчва на живо концерта в Facebook?

 

Като ги знам, сигурно не са чували за такава опция. :1000 (29): Слабички са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебало си е майката на входовете бе хора,едвам се влизаааа :gun_bandana:

Предполагам има щателни проверки. Те заради това казаха да са хората там, колкото се може по-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...