Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Всички тези рекламни спотове са стерилни и звучат глупаво. Най-добри бяха тези за 10 години ТВ Планета, жалко че почти нищо не се случи и тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че залата е почти пълна вече. Нямам търпение да гледам сеира на дядо ви от Видин след 1 декемри. Ще се чуди в кой ъгъл да се крие след 2месечно втълпяване за провали. И какво е модерно - негов цитат в подписа м :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От пуснатите седящи места са останали едва 94 бр, а по мои сметки продадените седящи билети са 6145. Предвид, че останалите места са разпокъсани и трудно биха се продали се чудя защо Пайнер не пускат вече места от най-горните трибуни... Поне едната трибуна трябва да я отворят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От пуснатите седящи места са останали едва 94 бр, а по мои сметки продадените седящи билети са 6145. Предвид, че останалите места са разпокъсани и трудно биха се продали се чудя защо Пайнер не пускат вече места от най-горните трибуни... Поне едната трибуна трябва да я отворят.

 

Повече са даже, аз всичките седящи, пуснати в продажба, ги сметнах 6540.

 

Може да няма още достатъчно правостоящи закупили, а е важно това пространство да е пълно.

 

Уредих се с покани, обаче не знам дали ми се ходи да гледам сеир. :dontknow:

 

Еми защо не. :1000 (29): За къде са ти поканите, в смисъл коя част на залата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че залата е почти пълна вече. Нямам търпение да гледам сеира на дядо ви от Видин след 1 декемри. Ще се чуди в кой ъгъл да се крие след 2месечно втълпяване за провали. И какво е модерно - негов цитат в подписа м :3fdb8960598fa63e:

 

Залата е само 1/3 пълна досега и то само на на схема. Видно е, че бях прав как и покани се раздават. А дядото от Видин е в залата на 1 декември, но после....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата е само 1/3 пълна досега и то само на на схема. Видно е, че бях прав как и покани се раздават. А дядото от Видин е в залата на 1 декември, но после....

Е, трибуните, пуснати за продажба, със сигурност са почти на 100% продадени. Остава и терена да се продаде и всичко, предвидено за пълнене, ще е пълно. Мен ми се иска да пуснат и третия етаж, но може би не искат да рискуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми защо не. :1000 (29): За къде са ти поканите, в смисъл коя част на залата?

 

Още не съм ги взел, звъннаха ми от в-к България днес да кажат, че съм спечелил покани и да заповядам в офиса им.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, трибуните, пуснати за продажба, със сигурност са почти на 100% продадени. Остава и терена да се продаде и всичко, предвидено за пълнене, ще е пълно. Мен ми се иска да пуснат и третия етаж, но може би не искат да рискуват.

 

Това, че някакви трибуни са продадени не значи, че Пайнер са дори близо до онези 17 000 на Слави Трифонов. Да не говорим, че цените им са 5 пъти под тези на Слави. И аз искам да пуснат 3-я етаж, оттам ще снимам идеално. И какви са тези минорни настроения за рискуване и т.н.? Днес гледах, че на 17 декември Николина Чакърдъкова също прави концерт там. А на рекламата като видях какво е било през 2014 година с 13 000, нещо легендите за Пайнер съвсем ми угасват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че някакви трибуни са продадени не значи, че Пайнер са дори близо до онези 17 000 на Слави Трифонов. И аз искам да пуснат 3-я етаж, оттам ще снимам идеално. И какви са тези минорни настроения за рискуване и т.н.? Днес гледах, че на 17 декември Николина Чакърдъкова също прави концерт там. А на рекламата като видях какво е било през 2014 година с 13 000, нещо легендите за Пайнер съвсем ми угасват.

 

Да де, ама не мислиш ли, че се справят даже супер за нивото на достъпност на музиката им? Всеки си я слуша когато поиска, а концерти има всяка година по няколко даже от колко години насам. Ако Слави почне през няколко месеца да прави концерт с тези цени, какво мислиш, че ще стане с посещаемостта и бързината, с която се купуват билетите му след някоя-друга година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, ама не мислиш ли, че се справят даже супер за нивото на достъпност на музиката им? Всеки си я слуша когато поиска, а концерти има всяка година по няколко даже от колко години насам. Ако Слави почне през няколко месеца да прави концерт с тези цени, какво мислиш, че ще стане с посещаемостта и бързината, с която се купуват билетите му след някоя-друга година?

 

Нищо особено не казвам, само пиша плез 2-3 страници по 2 поста в тази тема, за да ви ориентирам в обстановката. Защото видно живеете в един странен свят....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, ама не мислиш ли, че се справят даже супер за нивото на достъпност на музиката им? Всеки си я слуша когато поиска, а концерти има всяка година по няколко даже от колко години насам. Ако Слави почне през няколко месеца да прави концерт с тези цени, какво мислиш, че ще стане с посещаемостта и бързината, с която се купуват билетите му след някоя-друга година?

За първи път от много време не съм съгласен с теб. Залата е с потенциал 17 000 места, когато не можеш да напълниш нещо, не ходиш там. Не може Лили, Слави, Николина и не знам още кой да я пълнят. Пайнер имат два пъти в годината концерти, единият е пълен, другият е празен. Лили и Веско имат по 30 концерта в годината и всичките почти с много малки изключения са пълни. 7000 си е постижение като за в момента и като за Пайнер, трябва да им го призная, но много жалък резултат имайки се предвид, че това са им феновете от цяла България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от много време не съм съгласен с теб. Залата е с потенциал 17 000 места, когато не можеш да напълниш нещо, не ходиш там. Не може Лили, Слави, Николина и не знам още кой да я пълнят. Пайнер имат два пъти в годината концерти, единият е пълен, другият е празен. Лили и Веско имат по 30 концерта в годината и всичките почти с много малки изключения са пълни. 7000 си е постижение като за в момента и като за Пайнер, трябва да им го призная, но много жалък резултат имайки се предвид, че това са им феновете от цяла България.

 

Добре, ами участията? Някои изпълнители имат над 200 годишно. Не може да се сравняват концерти на изпълнители/състави, за които е рядкост да отидеш на тяхна изява, и такива, които всяка година имат и концерти, и хиляди участия. Слави и бендът не бяха правили сигурно от шест години голям концерт. Да не говорим, че публиката на Лили например е главно по-възрастните хора, които са и много по-платежоспособни, и имат друго отношение към концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това, тук само заради мен (не го приемам за някаква чест), целия форум се е съсредоточил само в цифрата на продадените билети. Защото всички инстинктивно усещат след последното турне миналата година, че чалгата е заскърцала много сериозно. Лошото е, че това е диагноза на обичайната заподозряна и тук се лееше огън и жупел, за да се доказва, че това не е така. Като към това прибавам, че вече година и половина в този форум се празнува раздялата на Пайнер с Камелия и всичко останало бледнее, като актуална тема за дискусия, на фона на този умопомрачителен скандал от пролетта бих казал, че не толкова цифрата в залата, а реакцията на публиката ще е важната след концерта. Защото малоумието да се измества акцента от провалите на Пайнер и чалгата с концертната дейност в последните години, като за хляб и зрелища се ползва линията Камелия-Пайнер вече започва да приключва. Сега уважаеми, акцент ще бъдат други, които 20 години се криха зад гърба на Кама. Нека ги видим какво са научили и как ще се представят, като вече не могат да се оправдават с друг.... обичайният заподозрян. И да знаете, добри концерти има по веднъж на 5-6 години и то при случайни обстоятелства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво по дяволите прави името на Камелия в тая тема за концерт на Пайнер????!!!! Фокси не се интересуваме от нея..;)

 

Второ: Жалка работа, цвили как залата ще е празна, сега като залата се напълни, не било важна бройката?! :lol: После пък ще каже, че аплодисментите са фалишиви и т.н, изобщо няма смисъл, тея тиради ги слушаме всяка година..

 

И ще го кажа пак, за да има спад в чалгата, друг жанр в България трябва да се възроди, а такъв шанс НЕМА, дори Криско който беше единствената надежда позамря.. Фен се срина, поп-а пак го няма, Тянков и тем подобни загинаха..кой пак остана и ще прави концерт в Арена? :whistling: Преслава и Деси Слава ли са най-давани и коментирани в национален ефир?! :whistling: Е голямо замиране на чалага...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как 7,000 само? Тук като се хвалим, че билетите са разпродадени аз мислех, че поне 12,000 и там само някви секторчета стоят дето не се продават. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Ми та то е нищо, 7,000 голяма работа. И за к'во го правят в Арена Армеец? В НДК щеше да си е по-добре, вместо в голяма зала, да бяха вложили пари в повече организация и шоу за представянето на певиците.

Пайнерска работа.

Ми излишно е да е в 'Арена Армеец" щом очакваната публика е такава, каквато би била и в НДК.. Няма логика. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как 7,000 само? Тук като се хвалим, че билетите са разпродадени аз мислех, че поне 12,000 и там само някви секторчета стоят дето не се продават. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Ми та то е нищо, 7,000 голяма работа. И за к'во го правят в Арена Армеец? В НДК щеше да си е по-добре, вместо в голяма зала, да бяха вложили пари в повече организация и шоу за представянето на певиците.

Пайнерска работа.

Ми излишно е да е в 'Арена Армеец" щом очакваната публика е такава, каквато би била и в НДК.. Няма логика. :dontknow:

 

Е, няма как, защото всички седящи места ОБЩО за концерт са няма и 10 000. :1000 (29): От тях 2600 ли, колко бяха, не са пуснати за продажба. Предимството на "Арена Армеец" относно капацитета е в правостоящите места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо правостоящите места са по-скъпи от седящите ?

 

Те са две категории правостоящи, тия, дето са по 20 лв, са най-скъпи, защото са най-близо до сцената. Другите са по 10лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7-8 000 са двойно повече хора отколкото Зала 1 може да събере, така че не са сбъркали, като са сменили мястото. С правостоящите вероятно ще са около 10 000 - браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или пък тия на балкона да са били от 5лв и затова бързо да са се продали, не знам. :1000 (29): Предстои да видим.

 

Абе добре са билетите, ясно. На мен ми е интересно кво шоу ще направят, защото залата си предразполага за ефектни сценографии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня ще пее "В сряда се приготви".

 

Този път подредбата ще е много странна, например щом Галена няма да пее в ретро блока, значи Сончето ще е след нея...... :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми нормално Галена да не пее в ретро-блока, какво ще пее като няма нито една песен от преди 2009, която да се пуска и да й е емблема ..

Но виж Соня Немска си има "В сряда се приготви" и "Маслинката"


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както съм писал и преди, чалгата отдавна се консумира по дискотеки и интернет. ВИнаги давам пример, себе си, който слуша тая музика, но не би отишъл на концерт. Така са и повечето, което със сигурност не означава, че чалгата е отстъпила позиция.

 

За мене и 1000 души да бяха пак е успех! При положение, че ходят предимно деца и други таргет групи.. :whistling: Това, че са продали билетите е огромен успех..Аз и да бях в БГ едва ли щях да отида..По телевизията е по-хубаво.. :whistling:

 

 

"Гледайтии, завиждайтииии" злобарчетаааа... :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...