Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

БОЖЕЕЕЕЕ КАК НЯМА ДА УЧАСТВА ГАЛЕНААА :@:Кой стои зад това?

 

Джена??? Преслава?? Анелия??

и все пак дано се появи като Холограма !!!!!!!

Каква холограма бе, жива ще е там, не разбра ли още???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, не трябва да сме толкова строги. Основен закон в икономиката е, че колкото по-рядко е едно нещо, толкова е по-скъпо. За тази си достъпност на чалгата, тя е навсякъде, изпълнителите постоянно имат участия, няма как в град извън столицата, който макар да е в първите пет за България, реално е между 150 000 и 200 000 население, да очакваме нещо кой знае какво на цени 15-20-25 лева без хубава реклама. Ако хората бяха разбрали, че е благотворителен, можеше. На други цени, можеше, дори и в най-масовите години на чалгата знаете цените за билетите за турнето - 3 ли, 4 ли лева. 5 беше турнето на ФЕН ТВ, което беше първо.

 

Такава е схемата за печалба - с участия, не с концерти. Вместо с малко концерти да печелят много, с много участия печелят много, те са си го избрали така.

 

А за балкона.. искали са да им е сигурно, че първо ще продадат по-важната част. И като свършат седящите, според мен трябва няколко дена поне да имат хората избор само от правостоящи, защото и това пространство е много важно.

 

Ти уж си умно момче, а пак блесваш с някакви пълни глупости и 1000 менчета с вода си донесъл само за да оправдаеш Пайнера.

Като казахте, че пак сме злобеели - ами ние злобеем точно срещу тази схема на работа, която Пайнера създаде, срещу начина, по който той реши да прави звезди и да прави жанр в последните години, набутвайки ни стотици еднакви Оцкови и неоцкови бози, само и само да изцеди някоя от каталога си.

 

Другото - 10 са много за билет ли? Или 20, 30? Моля, хората дават десет пъти повече за билети.

Ако говорим за фолка, лично аз 2003 година съм давал 10 лева, които си бяха ПАРИ тогава, за концерт на ДесиСлава в малък град. Айде да не оневиняваме пак жанра, изпълнителите, продуцентите и т.н. Как 2003 се пълнеха зали и читалища? Пълнеха се с МУЗИКА, защото тогава почти всичко беше читаво, песните бяха слушаеми.

След като "те са си го избрали така" значи ще си сърбат супата и няма да ни се правят на велики, защото явно не са, след като няма кой да даде 10 лева за билет.

Велики са само в канала си в тубата май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти уж си умно момче, а пак блесваш с някакви пълни глупости и 1000 менчета с вода си донесъл само за да оправдаеш Пайнера.

Като казахте, че пак сме злобеели - ами ние злобеем точно срещу тази схема на работа, която Пайнера създаде, срещу начина, по който той реши да прави звезди и да прави жанр в последните години, набутвайки ни стотици еднакви Оцкови и неоцкови бози, само и само да изцеди някоя от каталога си.

 

Другото - 10 са много за билет ли? Или 20, 30? Моля, хората дават десет пъти повече за билети.

Ако говорим за фолка, лично аз 2003 година съм давал 10 лева, които си бяха ПАРИ тогава, за концерт на ДесиСлава в малък град. Айде да не оневиняваме пак жанра, изпълнителите, продуцентите и т.н. Как 2003 се пълнеха зали и читалища? Пълнеха се с МУЗИКА, защото тогава почти всичко беше читаво, песните бяха слушаеми.

След като "те са си го избрали така" значи ще си сърбат супата и няма да ни се правят на велики, защото явно не са, след като няма кой да даде 10 лева за билет.

Велики са само в канала си в тубата май.

 

1) Кое е пълна глупост? Кое от написаното не е вярно? Покажи.

 

2) Баш пък Пайнера съм тръгнал да оправдавам.. Не ме причислявай към други.

 

3) Което съм написал, съм го написал не като оправдание, а като обяснение. Обяснявам, ако някой все още не е разбрал, защо е така и защо не трябва да се изненадва, и защо в тези условия е донякъде предвидимо и нормално, и не кой знае какво за тези цени извън столицата, особено без реклама. Изненада и истински првал щеше да е, ако се печелеше не по сегашната схема с участия, а с концерти.

 

4) Хората дават десет пъти повече за билети защо? Виж, че съм го отбелязал. Защото ги дават за нещо с висока степен на рядкост. Ако Енрике почне всяка година да прави концерт в България в каква посока ще се развият нещата? Ти отговори. Ако Слави продължи през няколко месеца да прави по концерт колко ще му е публиката след няколко години при същата висока цена на билетите?

 

5) Удебеленото е идеята на моя пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези слухове, че ще има много премиери на нови песни на концерта никак не ме радват по три причини.

Първо, това значи пълно мъртвило през поне 1/4 от времето, второ едни от новите песни ще изпъкнат за сметка на други, които ще са в сянката им и трето - концерта няма да се излъчва на живо, съответно ако песните не се представят веднага с клипове, считайте че ще изтекат в Интернет от любителски клипчета с лошо качество още същата вечер и отиде .. после като ги представят официално, изобщо няма да се запази ефекта.

 

Не очаквах точно Анелия да прави премиера там, дано поне няколко дни преди концерта пусне песента с клип.

 

п.с. От интервюто на Мария останах с впечатлението, че няма да пее нито една от актуалните си песни, поне така се изрази, че ще мине само със стара.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.с. От интервюто на Мария останах с впечатлението, че няма да пее нито една от актуалните си песни, поне така се изрази, че ще мине само със стара.

 

И аз така разбрах. Съгласна съм каквото иска да пее, само да е на живо най-накрая.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЕТО ТОВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

 

 

 

Коментирайте, че песен на 15 години има 640 хил. гледания.

Оле, ако Мария я изпее равна няма да има!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЕТО ТОВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

 

 

 

Коментирайте, че песен на 15 години има 640 хил. гледания.

Боже, какви хубави песни имаше... И колко нормална беше Марето. Марая вече много прилича на нея в този й период

Дано я изпее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ЕТО ТОВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

 

 

 

Коментирайте, че песен на 15 години има 640 хил. гледания.

Уникална песен , до ден днешен си остава най-силната и в дискографията и . Първите и албуми бяха нещо страшно на времето !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия с нова песен? Толкова ли много искам от микс "Генерал", "Искам те" и да кажем "Сърцето ще плати"?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия с нова песен? Толкова ли много искам от микс "Генерал", "Искам те" и да кажем "Сърцето ще плати"?

Няма как да мине без Генерал, че тя даже и за Песен на годината е претендент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се надявам да не прекаляват с чисто новите песни, нека да са по-познати парчетата, няма нужда в ерата на Интернет да са алчни за премиера пред тази аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аня за пръв път от три години има Топ 3 хит (Генерал). Нямам търпение отново да смачка с пеене и танци, а този път и с прием. Дано да й се получи и после да има претенции за голяма награда. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може да разбие всичко живо с микс от "Генерал", "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш", но откъде толкова акъл :1000 (20):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия може да разбие всичко живо с микс от "Генерал", "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш", но откъде толкова акъл :1000 (20):

 

Не, не може, видях го на живо в Несебър преди 2 месеца...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не може, видях го на живо в Несебър преди 2 месеца...

Нещо бъркаш публиката на Цеца с тази на Пайнер :mf_surrender: Или ако Ками подгряваше до Бургас щяха да се чуват бисовете :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо бъркаш публиката на Цеца с тази на Пайнер :mf_surrender: Или ако Ками подгряваше до Бургас щяха да се чуват бисовете :3fdb8960598fa63e:

 

Нищо не бъркам, Анелия имаше цял час да се изяви преди Цеца. И да, публиката беше почти на 100% българска, чалгарска и ясно показа какво и е отношението към представеното от Анелия. Щом Митака, след толкова напъване и бутане на този концерт на Цеца, като лятна сцена на Пайнер не направи и 5 минути репортаж, заеби да се впускаме в коментари излишни. И да, ако Камелия беше там бисовете щяха да летят един след друг - времето е доказало това нещо хиляди пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не може, видях го на живо в Несебър преди 2 месеца...

 

Анелия не може, Преслава не можела, Деси Слава не можела, Галена не можела Константин и той, Глория също ти изобщо четеш ли се каква пародия оставяш след себе си? Съзнаваш ли, че НИКОЙ друг не е като теб в тоя форум, ти се опитваш да обедиш всички, че НИКОЙ от ТОП имената не ставал, а само Камелия можела, осъзнаваш ли, че дори 11 годишните не го правят??? Само се виж!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...