Jump to content



Online: Емилия & Тони Стораро - Питбул


Препоръчани коментари

Някакъв комерс, който ще се върти 2 седмици и ще втръсне до болка. Ще има добри гледания, все пак са големи имена, но постепенно ще намалеят, защото песента е за бърза консумация. Можеше да излезе от двамата нещо по-добро, нямаше за какво да бързат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малеййй, страшно зарибена е! Това е черешката на тортата от премиерите този ден. Не случайно я оставиха за последна...Ема определено смаза Галин и Яница. Песента е тотално харесвана. Няма лош коментар в сигнала и е с най-висок рейтинг от излезналите. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре,че го изтриха, за да разбера, че Вбокс работи по-добре и бързо от чужбина!

 

Та - песен трепач, страхотни песни днес, с изключение на евтинджоса Яница.

 

Големи имена, както винаги - на ниво! Знаех си,че Ема няма да ме разочарова, макар че малко ме притесняваше заглавието Питбул и се чудех какъв ли текст ще е.

Но еваларка, много готина песен, зарибяваща, хитова, изпята на ниво.

Видеото - най-доброто, което Стораро е правил. Поредно прекрасно излъчване от Емилия - стилна, страхотна, красива, истинска мадама!

Време е да се оцени всичко това, което прави и невероятната градация на кариерата й пред последните години с хубава награда за Певица на годината! Всеки проект на Емилия е на ниво, носи индивидуалност и почерк, всеки проект си има стилистика, идея и вложена креативност.

Стораро не ми е любимец, но щом е решила да запише с него - все пак е талантлив.

Песента би звучала добре и на гръцки и двамата го говорят - може да измислят нещо, с което да закопаят Ena vradi :3fdb8960598fa63e: :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я чухте тая невероятна песен, не можах да разбера. Скучно и набързо скалъпено комерсиално лайно. Нищо, ама нищо интересно. Емилия й стана навик след хит да вади боклук. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса и тази, само хубави песни днес! Не е нещо новаторско, но има заряд. Нали се оплаквахте, че в "Ето ме" няма музика, ето сега пусна и нещо по-музикантско. Много е красива в клипа, Стораро ми е противен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я чухте тая невероятна песен, не можах да разбера. Скучно и набързо скалъпено комерсиално лайно. Нищо, ама нищо интересно. Емилия й стана навик след хит да вади боклук. :mf_surrender:

 

Напълно съгласен съм, "Повече не питай" е класи над тази...А клипът е толкова жълт и с мега гадни филтри.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

cкучна мелодия и глупав текст без никакъв смисъл

Ти понеже го разбра какво се пее. Песента не е нещо нечувано, но реално само тази на Галин днес има потенциал за истински мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да ги сравнявам с Повече не питай,защото общото е само това, че са в бързо темпо.

Много по-добре звучи Питбул, по-богат аранжимент и много по-добър видеоклип. Ако на това викаме набързо скалъпено, то дуета му с Преслава седи като ТВ версия от режисьора на Фолкмаратон Жоро Колев пред бяла стена с 1 вентилатор.

Дано се завърти и по ФЕН да донесе повече популярност на песента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е банална, не усещам заряд, нещо като "Повече не питай" - в едно темпо и са много сходни. Клипът е хубав, Емилия е красива. По-добре е положението от "Ето ме", но 2014 беше в пъти по-силна за Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много продукция се пусна и това не знам дали е добре, защото се глезят много феновете,но за сезона е нормално..

 

 

Клипът много ме кефи, почнаха да се правят само добри клипове в Пайнер, от песента има какво да се желае. А желанието на ФЕН да се набутат в Планета, става вече жалко.. :mf_surrender: Емилия също е много красива..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на нашето момиче! Още един сериозен проект в един сезон, това не е Емилия, която познаваме и така смазваща и тежка ме кефи още повече! Страхотно парче - комерсиално, но силно. Смислен текст, нахъсано изпълнение и от двамата, която и дава още повече ударност! Сигурен съм, че от трите тази ще се завърти най - сериозно в началото, особено първия и месец. Натам сигурно Галин ще си остане...

 

Клипът е добър също! Не сме свикнали Ема да я виждаме в толкова сериозна и силна роля, доста добре се справя! Като цяло супер проект, браво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я чухте тая невероятна песен, не можах да разбера. Скучно и набързо скалъпено комерсиално лайно. Нищо, ама нищо интересно. Емилия й стана навик след хит да вади боклук. :mf_surrender:

 

Да!

Само видеото има добри моменти и цветове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...