Jump to content



Online: Емилия & Тони Стораро - Питбул


Препоръчани коментари

Класическо фолк парче от преди десет години все едно - адски кефи...Страхотна Емилия, Стораро и той държи ниво - само елекът му е възтесен накрая, но се преживява...;)

Мда, определено най-силното парче от трите излезли днес...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 105
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не очаквах нищо от тази песен, но определено е много готина. Смислена, нахъсваща и супер зарибяваща. Силното видео пък е огромен плюс. Чакам продължението, много ми е интересно какво ще измислят.

 

п.с. Новоизмътените фенчета на Янка да спрат да мърсят темата - ок, разбрахме че не ви харесва, 100 пъти ли трябва да го напишете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ме кефи. Не е нищо нечувано, но Ема щом пее всичко ми харесва хаха

Повече ми харесва от "Повече не питай". Припевът е много здрав.

 

Емаааа Певица на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно, много силно! Страхотно изпълнение, добър клип, разчупена мелодия. Хем класически поп-фолк, хем звучи модерно. Според мен е класи над дуетите на Стораро от последната година - с Преслава, Алисия и Софка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия вади уникални визии - много е красива.

 

Песента ми е адски позната. Особено в куплетите направо ми идва да запея друга песен, но не мога да се сетя коя точно. :1000 (29): Като цяло хубава песен. Стораро толкова ли е закъсал, че се бута първо при Преслава, после при Алисия, а сега при Емица?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано съм разочарован. Много е глупаво така да си проиграват козовете с тези дуети... И Преслава с Тони, и Емилия, и Алисия. Преди години такъв дует би предизвикал чутовен интерес, а ако песента е качествена, музикантска, трогваща, да си покажат гласовете, би се слушала с години.

Но не, те пускат някакви незабележими комерси и вече никой дори не се изненадва на тези дуети. :feminist_en:

 

Конкретно тук, клипът е много хубав, това със сигурност е най-добрият на Тони :mf_surrender: Но песента въобще я няма. Прилича на други, Емилия си стиска гласа и въобще не си личи какъв талант е (а на Тони много му е легнала и се е разгърнал), нищо не разбрах от текста от първите няколко слушания, нищо не запомних.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типично попфолк парче, наистина има сходства с "Повече не питай", но това не ме бърка мен, защото това ми беше най-слушаната песен от тези, излезли миналата година, та, харесва ми, ударно е, текстът е добре, клипът е доста готин, надявам се да стане известна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е, настръхнах от кеф. Брутално добрия текст, изпяване. Не съм вярвал, че толкова ще ми хареса. Най-силния й проект след "Да бях от гадните" и най-доброто й видео в последните години! Смачка ги с втора песен това лято!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна простотия, снощи я пуснаха в дискотеката и народа заспа.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Песента излезе преди 15 часа... Нали се сещаш. Бас ловя, че това ще гърми здраво, има супер рейтинг и коментарите са положителни навсякъде. Галин и Ема разбиха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 100k от канала на Планета и Фен, евалаааа! Днес я пуснах в офиса и в края на смяната ми ме накараха да я пусна още 10 пъти, много зарибяващо. Пак ме накара да изтръпвам, докато си я слушам. Особено на слушалки е нещо страшнооо... Мамка му, как ще дочакам август за второто море да се размажа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 100k от канала на Планета и Фен, евалаааа! Днес я пуснах в офиса и в края на смяната ми ме накараха да я пусна още 10 пъти, много зарибяващо. Пак ме накара да изтръпвам, докато си я слушам. Особено на слушалки е нещо страшнооо... Мамка му, как ще дочакам август за второто море да се размажа...

 

 

Ти сериозно ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли?

Пич, объркал си човека. Тея въпросчета в училище...

 

btw Емилия с всеки изминал видеоклип е по-красива и по-красива. Най-хубавата певица е в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 100k от канала на Планета и Фен, евалаааа! Днес я пуснах в офиса и в края на смяната ми ме накараха да я пусна още 10 пъти, много зарибяващо. Пак ме накара да изтръпвам, докато си я слушам. Особено на слушалки е нещо страшнооо... Мамка му, как ще дочакам август за второто море да се размажа...

 

 

И тези гледания са от второто качено клипче, защото първото го изтриха. Като добавим и факта, че нейната песен още не са я качили да се рекламира на начална в канала на Планета, не ми се мисли от сега колко още ще трупа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тези гледания са от второто качено клипче, защото първото го изтриха. Като добавим и факта, че нейната песен още не са я качили да се рекламира на начална в канала на Планета, не ми се мисли от сега колко още ще трупа. :Vishenka_05:

 

"ХитЯ" на годината :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...