Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Сцената е същата като на концертите на Планета :mf_surrender:

Сигурно Пайнера е набутал Анелия и другите две с договорката да осигури сцената, ама екипа на Цеца се е сдърпал за Г и П. :1000 (29):

Правим всичко възможно да се набутаме някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добър ден от Несебър! Време облачно, около 25 градуса, перфектно за бира и концерт. За мен шансовете да вали днес клонят към 0 (нула), защото след час вятърът ще се обърне от морето към брега и ще издуха всичко в планината. Това са най-меко казано перфестните условия за концерт. Защото нито ще е жега, като преди 3 дни, нито ще е студено, като снощи.

 

Билети ще си купя довечера в 19:00, както съм обещал в тази тема преди месец. Пия 2-3 бири и отивам на плаж.

 

Наздраве на всички, дори на троловете "пайнерски" в Рамания. :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър ден от Несебър! Време облачно, около 25 градуса, перфектно за бира и концерт. За мен шансовете да вали днес клонят към 0 (нула), защото след час вятърът ще се обърне от морето към брега и ще издуха всичко в планината. Това са най-меко казано перфестните условия за концерт. Защото нито ще е жега, като преди 3 дни, нито ще е студено, като снощи.

 

Билети ще си купя довечера в 19:00, както съм обещал в тази тема преди месец. Пия 2-3 бири и отивам на плаж.

 

Наздраве на всички, дори на троловете "пайнерски" в Рамания. :az:

 

Хаха A случайно да знаете,че Ceca избра Галена и Преслава да пеят,а Анелия е вдигнара скандал и те са се отказали? Изгонила ги е Ceca на кукуво лято! На участието на Преслава преди 2 дни я попитах защо нява да пеят и тя каза ние не бяхме приели поканата още,но шефа им е казал,че е станало скандал,че друга певица иска да участва с бенд и ако могат да я вщлячат с тях, а Преси каза,че е звъннала на Галена и двете са се разбрали да откажат този ангажимент и да отставят Анелия да си изживее 5 минути славата хаха И Преслава се изсмя! Така че, това;че в медиите излизат ПЛАТЕНИ статии,че Цеца ги е изритала само показват колко ниско е паднала Анелия, за да диктува подобни писания!!!!! И все пак аз се радвам,че най-големите звезди в България няма да паднат ниско и да ПОДГРЯВАТ сръбската звезда. Как само звучи- подгряващ изпълнител.. ХаХа И btw Преслава каза,че от фирмата не са позволили да обявят официално;че с Галена се отказват да пеят, за да продадат билетите. В intagram са тагвали и Галена и Преслава на билетите за този концерт, а Анелия никой не я е.. Има доста хора, които отиват заради тях на концерт, а те няма да пея..

 

signal.bg

 

билетите не са продадени.. за това направиха този пиар

 

няма хора концертът ще е пълен провал

Link to comment
Сподели в други сайтове

билетите не са продадени.. за това направиха този пиар

 

няма хора концертът ще е пълен провал

 

Довечера ще снимам стадиона както съм обещал и ще видим колко хора ще има и колко няма да има. Целта на поста ми преди месец да прогнозирам как дори с Преслава, Галена и Анелия, стадиона няма да е пълен. А колко хора ще има няма да ви говоря, а ще показвам с кадри. Защото фантазиите са патент на "десовите" и разни тролещи създания базиращи присъствието си в рамания на хейт по моя милост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава били ангажирани за сватба :whistling:

 

Сигурно са си представяли как накрая Цеца ги кани да закрият трите с Кукавицааааа :1000 (29): Щом толкова се лъже явно наистина се чувстват порязани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава били ангажирани за сватба :whistling:

 

Сигуро са си представяли как накрая Цеца ги кани да закрият трите с Кукавицааааа :1000 (29):

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава били ангажирани за сватба :whistling:

 

Сигурно са си представяли как накрая Цеца ги кани да закрият трите с Кукавицааааа :1000 (29): Щом толкова се лъже явно наистина се чувстват порязани.

 

Сипвай, сипвай, че Женя Димова чете всеки ден тук и докладва. О, сватбарките тееееее! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участват все пак сватбарките, така ли. :1000 (29): :1000 (29): Макар че като си спомням ония клипчета, от сватба наистина може да се спечелят повече пари. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участват все пак сватбарките, така ли. :1000 (29): :1000 (29): Макар че като си спомням ония клипчета, от сватба наистина може да се спечелят повече пари. :1000 (29): :1000 (29):

Не, не е започнало още и има музика от колоните. Точно Пепе и Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвърта песен на Анелия. Хората изглеждат стреснати. И не е заради времето. Мисля, че най нафукан е Дани Милев. Личи си колко се е напънал в подготовката, но пак музиката ми е вяла. Анелие е с черна дълга рокля. Грозно беше началното звучене с тъпи песни на Яница и Теди Александровска. Има няма 15 хиляди поне. Повече от 20 хиляди няма къде да се съберат. Смело ще кажа че от тук изглежда пълно. Тъпо рециталче с малко интро музика имаше о Дани Милев. Ако това ни чака и на Глория сме загинали. Ех този Дани. Анелия сто пъти го похвали. Добре че има песни като Искам те та публиката леко се чуваше как пее. Признавам , че е намалила виенето. Но думи като Дай, Дани завърти не знам как ви седят за тякъв концерт. Сигурно аз бъркам. Чат пат крещя Галена, Галена, Преслава, но публиката не ме подкрепя. Ще пиша още после

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората трудно се събуждат. Въобще не тийзва за Цеца. Малко е странно сякаш тя има концерт. Хах както и да е. Не помня Цеца да надвиква така хпрата , но аз съм предубеден може би. Хора си се насъбраха. Аз съм доволен пълно е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната издънка. Анелия казва че ще пее само мене нямаш. Почва отсвира и подкарва пак Една минута. Дани бенд в транс. Вокалките се хилят. Анелия все едно нищо не е станало. От там мазало и почнаха наново. Май още не се е стиковала с Бенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хора. Е кажи щом си тук колко от тях бяха за Анелия.

 

Относно другото...след като привърши Анелия вече десет мин редят сцената за Цеца. Хората се разкандърдисаха. Пускат Фики и Аматьорката на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца следващия път да ни пее пак в Армеец и да не се занимава с морето и курортите. Това не са й курортите из бивша Югославия, гостуванията в западна България доста им объркват представите колко точно са популярни и защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си е била винаги долна и лицемерна от самото начало на кариерата си. Няма да го забравя как като идваше на участие в Бургас и се криеше в колата и не искаше да дава автографи след участие, а бързаше да си тръгва с колата. Аз тогава и изтрясках вратата на колата , на много интересна се правеше тя- даде с 300 зора един автограф и потегли с колата. Долна патка.

Дано й се провали кариерата, завистлива шматка. Ще проваля на другите концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

най много 1000 хил :mf_surrender:

Верно ли има един милион човека? :1000 (19)::1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...