Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Лукасе, на колко си години? И в основното училище няма толкова инфантилни дразнители...

 

Сигурен съм, че Цеца е накефила феновете си, сред които аз не съм, макар да харесвам няколко песни. Много хора пътуваха заради тоя концерт.

 

Анелия и да не се е представила особено добре, трупа опит на концертната сцена, какъвто все по-рядко и все по-малко чалгарки ще имат шанса да придобият.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжеца и манипулатора за пореден път се издъни и го хванаха в лъжа.

Анелия е била красива и до там. Няма да коментирам друго защото не съм бил там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като някой напише, че на стадиона има келнерки, това е достатъчно да му се изсмеем на твърдението, че е бил там . :1000 (29): И понеже този е нагъл до безобразие реши, че като е хванат ще пунтира до дупка, та поне като го наказзат да не изгори сам. Лукесе, всички те видяха в тази тема що за стока си. Аз сега след всеки твой пост ще ти вадя простотиите за келнерки, вип барове и вип сектори на мяссото на фенски такива.

 

Ще опитам от телефона да кача 2-3 клипчета, ама дали ще стане тоя калпав мобилен нет...

 

Освен Лукас и Тарантулата модераторите да погледнат и тоз Паченко ли е какъв ли е? БАН за всеки нахалник....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това,че никога не си попадал в такива зони и места не е мой проблем.

Жалко,че почивката си я изкарваш пак тук и дори един хубав концерт на Цеца не можа да ти донесе готина емоция.

Съжалявам те истински....

 

Какви банове изискваш,след като аз говоря с факти,които съм видял,а ти изкарваш лъжи,само защото не си наясно и не си видял.

Отиди на стадиона и попитай или виж някоя снимка от високо -ще видиш и маси и отделена такава зона вдясно.Не е мой проблем,че не си успял да обиколиш 100% стадиончето ,а само там където си бил хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси пък в каква лъжа са го хванали? Според мен и двете страни казвате истината, и двамата са ходили, айде стига вече.

 

Клипчета на Анелия не намирам по сайтовете, от форума освен anastasb някой друг не е ли снимал? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Война за ВИП билети за концерта на Цеца

 

Разграбват VIP билетите за концерта на Цеца

 

 

За място във ВИП зоната, която ще се намира в непосредствена близост до сцената .........

 

А фокса твърди,че нямало такава ВИП ЗОНА

 

 

ПОРЕДНА ЛЪЖА....ИЗЛОВЕН1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не доказваш моите твърдения,поради незнание просто ги отричаш.

Това не е никакво доказателство.

 

Няма вип барове и келнерки пред сцената. ВИП зоната е отзад, а не отпред и постовете са ти с тези измислици са тук от днес.

 

Почини си няколко дни, днес прекали. Със стари заглавия няма да се измъкнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимки му давам отпред ,които правих ,статия му давам.....не вярва....Е НЯМА ТАКЪВ ЧОВЕК :lol: :lol: :lol: :lol:

 

КОЯ ВИП ЗОНА КЪДЕТО И ДА Е ЩЕ БЪДЕ ОТЗАД НА СЦЕНА??????????????????????????МУХААХАХАХАХАХ

ГЛЕДКАТА ОТ ТАМ ЩЕ Е НАЙ-ДОБРА НАЛИ1000%20(29).gif

ДАНО НЯКОЙ ДРОН Е СНИМАЛ ТА ДА МУ Я ПОКАЖА И УСПОКОИ1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той дори не знае каква е разликата между ВИП зона и фенска такава, а ще дрънка, че бил на стадиона. СМЕХ

 

Колко смешно звучи апела му някой да му намери нещо. Нали си бил там бре? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

свалих си всички снимки от телефона на компа -ето снимал съм докате пее Анелия.

ЯСНО СЕ ВИЖДАТ МАСИТЕ И ЧАШИТЕ ОТГОРЕ,КЪДЕТО ИМАШЕ ОБСЛУЖВАНЕ ОТ СЕРВИТЬОРКИ

НАДЯВАМ СЕ НАЙ-СЕТНЕ ДА СИ ЗАТВОРИШ УСТАТА.ВСИЧКИ ВИДЯХА ТАЗИ ВЕЧЕР КОЙ Е ЛЪЖЕЦА!

ДОКАЗАТЕЛСТВОТО ,ЧЕ ФОКС Е ЛЪЖЕЦ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

свалих си всички снимки от телефона на компа -ето снимал съм докате пее Анелия.

ЯСНО СЕ ВИЖДАТ МАСИТЕ И ЧАШИТЕ ОТГОРЕ,КЪДЕТО ИМАШЕ ОБСЛУЖВАНЕ ОТ СЕРВИТЬОРКИ

НАДЯВАМ СЕ НАЙ-СЕТНЕ ДА СИ ЗАТВОРИШ УСТАТА.ВСИЧКИ ВИДЯХА ТАЗИ ВЕЧЕР КОЙ Е ЛЪЖЕЦА!

ДОКАЗАТЕЛСТВОТО ,ЧЕ ФОКС Е ЛЪЖЕЦ!

 

Там няма маси, одеве ти показах снимка на Анелия и зад сцената.

 

Чакам модераторите са те банират за обиди към мен....

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХААХАХХАХАХ

НЯМАЛО МАСИ

ЗЕЛЕНИТЕ МАСИ КАКВО СА

МИСЛЯ,ЧЕ ТРЯБВА СЛЕД ДНЕС ДА НАПУСНЕШ ФОРУМА!

 

С БАНОВЕ ИСКАШ ДА МИ ЗАТВОРИШ УСТАТА,ЧЕ ТЕ РАЗОБЛИЧИХ ПРЕД ЦЕЛИЯ ФОРУМ И ТО С ФАКТИ,КАКТО ТИ ОБИЧАШ.

СКРИЙ СЕ ВЕЧЕ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни ме в очите: http://vbox7.com/play:8c0383b536

 

Единствен ти: http://vbox7.com/play:0cec822b7d

 

Не беше мъртвило на Анелия покрай мен както виждате. После ще кача и нещо на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХААХАХХАХАХ

НЯМАЛО МАСИ

ЗЕЛЕНИТЕ МАСИ КАКВО СА

МИСЛЯ,ЧЕ ТРЯБВА СЛЕД ДНЕС ДА НАПУСНЕШ ФОРУМА!

 

С БАНОВЕ ИСКАШ ДА МИ ЗАТВОРИШ УСТАТА,ЧЕ ТЕ РАЗОБЛИЧИХ ПРЕД ЦЕЛИЯ ФОРУМ И ТО С ФАКТИ,КАКТО ТИ ОБИЧАШ.

СКРИЙ СЕ ВЕЧЕ

 

Това е сервизната зона на организаторите. Всякаква сган има там. На Цеца хората също се мотаеха там докато Анелия бе на сцената. Не те разбирам за какво се бориш тук. Аз съм качил всичко и във фейса си още снощи, а ти цял ден търсиш снимки от профили на познати, защото просто не знаеш за какво раздаваха оранжевите лентички на хора платили 50 лева за билет. Аз показвам снимки от целия стадион, а ти едва намери 2 от приятели, които са били във фенската клетка.

 

Излишни усилия полагаш, за да доказваш сутрешната си идея, че не съм бил там. В телефона на брат ми имаме и оцща снимка към сцената и клипчета на 5-6 песни и какво ли не. Просто трябва да ги прехвърля и да намеря wi-fi. Не те разбирам и защо не направиш свой разказ, а преписваш писаното от нас снощи тук? Лукасе, още сутринта съм те разбрал, че не си бил на стадиона. Няма смисъл да се пънеш. Проверих те няколко пъти. Ако бе влязъл там нямаше как да не знаеш защо са тези лентички за виповете. Раздаваха ги на входа при проверката от охраната.

 

На никой повече няма да правя компромиси за обиди. Стига толкова....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказът ми за Анелия е жалката истина за нашата сбъркана система. Не ми е кеф, да го констатирам, но нашата чалга има още поне 30-40 години хляб да яде, докато стигне нивото на сърбите. Писах го още снощи. И аз поне имам разказ от първо лице, а ти, понеже не си бил там само преразказваш прочетеното тук. Личи ти от самолет. Затова спамиш цял ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези, които качиха!

 

От това, което виждам на клипчетата, съм даже по-доволен от Анелия, отколкото от разказите. Красива, музика, хубави песни, пеене, публиката също пее, ако беше на по-тъмно сигурно още повече щяха, но тя затова в случая е подгряваща, много старание е вложила и за мен представянето е добро, зареди ме положително, ето, че могат. Пеенето ми харесва, на "Погледни ме в очите" звучи много по-добре, отколкото предполагах за след час и нещо пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...