Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами Анелия наистина е слаба като сценично поведение. Днес реших да си припомня някои от представянията й - ОК пеене (нищо кой знае какво), но естествено придружено от селски подвиквания, безцелно крачене по сцената, некоординирани движения... Преслава е най-добра в тези неща, много на място знае как да се мръдне, какво да каже и пеенето й е по-добро. Галена пък е още по-добра в подвикванията, движенията (когато не са част от хореография) са по-рандъм, но поне не изглеждат не на място. Тя пък откъм пеене е слаба (сигурен съм, че ако можеше да си почине гласът й, щеше да е доста по-добре - в последните години е имало няколко концерта, на които наистина си е звучала на ниво).

Наистина сценичното поведение на Анелия е под всякаква критика с тези подвиквания, но не може изобщо да се сравнява с представянията на Преслава по концерти. Преслава е най-безидейната топ певица в чалгата и повечето й изяви са си направо срамни за певица от нейната величина. Гласът й и той си заминава (на последните 3 концерта звуча прегракнала и фалшива и не ми давайте изпълнението на Ако утре ме губиш, защото беше много слабо, на ниво Анелия, ако не и по-ниско).

Така че Анелия определено е най-добрия избор за подгряваща на такъв концерт и съм сигурен, че ще се постарае много. Ако я освиркат, ще е или от простотия, или от комплексарщина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама на Цеца хич не й вървия тая година при нас - организаторите са гола вода, времето най-вероятно ще е лошо...

 

И това по какъв начин ще ме откаже от концерта? :scratch:

 

Става въпрос за истински концерт, а не за "пайнерски", какъвто троловете в Рамания под благосклонният поглед на модераторите, се опитаха да го изкарат тук. Това е самостоятелна изява на втората най-голяма и успяла звезда на Балканите, а не общ такъв на нея и комплексите на Пайнер. Извинявав се, но след поредният звучен шамар тази година, бузките са Пайнер вече горят сериозно. Такъв бой и такава подигравка с г-н "монополиста" никога не е имало. За какво раздуваха балона цяла година, като хем си унизиха на 2 пъти най-големите звезди със заявка и отказ, хем стават смешни с опитите да ги измъкнат от калта? Пайнер са безпомощни в момента, а като медиите разберат и за промоциите, които дават от 1 юли, съвсем ще окапят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще оплюеш българската изпълнителка, а ще се кефиш на чуждата. :) Лайняна история, започвам да мисля, че българският народ с право няма достатъчно щастие и достатъчно неща, с които да се гордее, той просто не заслужава.

 

Иначе това участие не е чак доказателство, че няма да участва Галена, тя може като подгрее в Несебър да стигне горе-долу навреме до другото. По-скоро мисля, че няма да участват, защото няма никой тук с вътрешно инфо, който да е казал така.

 

приятел, аз съм вече на 28 г. във форума съм още от самото му начало, слушам фолк музика оюе от преди да се родя.

 

Гледам реално на ситуацията.

 

Отивам до Несебър заради Цеца. Концертът бе обявен в началото без евентуалното участие на Анелия, Дани Бенд, изненади, Галена, Преслава, Николина Чакардъкова, Володя Стоянов и златните момичета на България....

 

Аз отивам заради Цеца.

 

Ходих и в Белград на Усче, заради нейн концерт. Без да харесвам сърбите като нация, няма как да не кажа колко различна е сръбската публика и отношението й на концерт. Посетих и двата й концерта тук в БГ.

 

Концертът организиран от Ивайла Бакалова така и не успях да подбера 300 лв за него. Това бе и причината за слабия му отзвук. Има и други стари чанти във форума, дето могат да го потвърдят.

 

После отидох на концерта, който бе организиран от "Арт мюзик". Бе нещо страхотно. Организаторите се бяха постарали - и за публиката и за самата певица. Изненадаха я с едни плакати, дето раздаваха на публиката. Тя си поплака. Има клипове в нета и можеш да видиш за какво говоря.

 

После е следващия й концерт, миналата година организиран от знаете кой. Оставете чисто организационно, че беше шит. Дори и отношението н Цеца бе по-обрано. Да, получи се, но като човек, който е ходил и до Белград и е бил на предишния тук мога да сравня.

 

Сега имам лоши прогнози от страна на подряващите изпълнители. Не плюя нашите - самия аз харесвам Глория от 70000 години и всички останали ест. Всеки си има фаворит, но е нормално да имам мнение. Ето сега виждам, че си последовател на Яница - извини ме, ама не мога изобщо да се сравнява - нито с Глория, Нито с Анелия какво остава за Цеца.

 

Понеже бях и на концертите на Анелия и за тва смятам, че начинът й на живо изпълнение - ако не е нещо наистина различно не мисля, е ще накара хората да се забавляват. Най-много да ги настърви да чакат Цеца с още по-голямо желание.

 

Мисля, че и Галена и Преслава също няма да са там. По историята която върви до сега организаторите категорично твърдяха, че двете ще участват също. В последните пресрелийзи, които получавам от тях се наблегна на Анелия, Галена и Преслава изобщо не се споменават. За съжаление...

 

Всъщност която и да е подгряваща за мен наистина не е важно. Не мисля, че хората ще си вземат билет за 30 лв , за да гледат Анелия с Дани Бенд...не мисля, че това е за гледане. Нека бъдем реалисти. Ако си на концерт би отишъл заради две неща - или качествено живо пеене (визирам моето желание) или нещо лъскаво дето да ми грабне окото.

 

Не очаквам Цеца да прави шоу с пироефекти и балони. На нея пеенето грабва.

 

Какво шоу прави Анелия, дори и да пее сносно. Дори и да направи рецитал в стил Мад Сикрет Концерт. Това ми е опасението:

преди малко видях последното съобщение от организаторите. Те потвърждават, че само Анелия ще бъде подгряваща - жалко: Късно снощи СЕСА кацна на летище Бургас с правителствения

 

самолет на Република Сърбия, специално предоставен за целта. Заедно с

 

нея на борда на луксозния авион бяха и членове от семейството й. Веднага

 

след приземяването, певицата се отправи към Несебър, където утре ще

 

изнесе мега спектакъл на градския стадион.

 

Сръбската икона отседна в 5-звезден хотел с панорамна гледка към

 

стария град на черноморския курорт, където е запазен цял един етаж.

 

Очаква се днес СЕСА да посети мястото на събитието, за да се увери, че

 

организацията е на световно ниво. Веднага след това балканската мега

 

звезда планира кратка разходка из Стария град на Несебър.

 

Звездното шоу в петък ще стартира в 19:30 ч. с ударна доза

 

изпълнения на Анелия и нейния бенд, съставен от 12 от най-добрите

 

български музиканти. Примата на Балканите финално се спря и прецени,

 

че единствената, която ще излезе преди нея на сцената на градския

 

стадион в Несебър, е Анелия.

 

Организаторите на събитието отново призовават феновете да се

 

придвижат колкото се може по-рано в деня на концерта (21 август). Двата

 

входа на градски стадион „Несебър” ще бъдат отворени в 18:15 часа.

 

 

А относно концертът утре понеже разбирам, че ще има и още пътуващи от форума... тази вечер ще пътувам с рейс в 23 часа към Несебър от София и понеже съм сам, ако на някой му се говори на тема музика и той ще пътува със същия рейс съм готов да коментираме иначе ще загния от скука :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това по какъв начин ще ме откаже от концерта? :scratch:

 

Става въпрос за истински концерт, а не за "пайнерски", какъвто троловете в Рамания под благосклонният поглед на модераторите, се опитаха да го изкарат тук. Това е самостоятелна изява на втората най-голяма и успяла звезда на Балканите, а не общ такъв на нея и комплексите на Пайнер. Извинявав се, но след поредният звучен шамар тази година, бузките са Пайнер вече горят сериозно. Такъв бой и такава подигравка с г-н "монополиста" никога не е имало. За какво раздуваха балона цяла година, като хем си унизиха на 2 пъти най-големите звезди със заявка и отказ, хем стават смешни с опитите да ги измъкнат от калта? Пайнер са безпомощни в момента, а като медиите разберат и за промоциите, които дават от 1 юли, съвсем ще окапят.

 

Е, няма да те откаже, но може би ще откаже други хора, например почиващи там.

 

Това с Галена и Преслава беше доста долно. И ето те за пореден път обявяват някакви неща без да са сигурни и двете страни.

А горният коментар казва всичко - емоцията е толкова голяма на такъв концерт, че нито организацията, нито подгряващите са толкова важни - просто като почне и забравяш за всичко странично.

 

Да качите по-бързо някакви снимки и видео - още вечерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

незнам защо отмениха концерта на Галена :(

 

Никога не е имало планиран такъв, че да бъде отменян. :1000 (19): Не разбрахте ли, че Пайнер решиха да се измъкнат от неловката ситуация като обявят, че видиш ли Галка и Преса са поканени на някакъв събор в Родопите (Момчилград), където щели да пеят на пълен хонорар, а не на половин такъв, каквато е била уговорката с организаторите на концерта на Цеца. Сещаш ли се какви комплекси ги тресат в Пайнер, след като Бойко Борисов публично ги унижи с оня цирк покрай "античния" театър? Смятай колко са се надявали да блеснат покрай Цеца, че са дали най-оборотните си звезди на половин цена? :roll1:

 

Ще умра от смях тия дни, като гледам как се гърчат и не знаят какво да правят, за да не бъдат унизени двете им звездици. Сещаш ли се кой ви пусна тук един линк от жълт сайт, че и Анелия ще участва? Постовете са тук в темата, линка също. Прочети коментарите от тогава да видиш как съмненията започват. Писах тогава, че 2 часа подгряване на концерт няма никъде по света и тая работа няма да стане както я планират Пайнер, но кой да вдне? Знаеш ли, че са звънели във Видин да питат организаторите на нашия панаир дали искат някоя от тях на 21 август? :roll1: Хората тук помислили, че нещо има проблем с Фики и Емилия, а те предлагат Галка и Преса на супер промоция, за да не бъде сеира пълен, но нашите от общината им обяснили, че има фирма спечелила конкурса и че панаира започвал на 28-ми. Иначе евала на община Момчиград за изявлението - така се прави. Някои май си мислят, че в по-малките общини още ядат доматите с колците и водят войни с лъкове и стрели..... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са много в шах от тая история. И Шононо има обявено друго участие на 21ви, във Ботевград или някъде там, ма ша намери време да излезе преди Цеца. Че и да стигне до другия край на Бг да си пусне плейбека, нали, ама тая откачена история е отделна тема.

 

Кво обявили от Момчилград? нещо съм изпуснал ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей верно това с Преска и Галка е мега голям резил. Явно наистина самата Цеца е предпочела някой с бенд да подгрява. Иначе много тъпо, че няма обявен реален час за начало на концерта дори и в последната официална информация от организаторите: http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1517594963. Предполагам, че към 8 ще започне Анелия.

 

П.С.: Тук всъщност пише 19:30. http://dama.bg/article/sesa-pristigna-u-na...a-surbiia/7449/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са много в шах от тая история. И Шононо има обявено друго участие на 21ви, във Ботевград или някъде там, ма ша намери време да излезе преди Цеца. Че и да стигне до другия край на Бг да си пусне плейбека, нали, ама тая откачена история е отделна тема.

 

Кво обявили от Момчилград? нещо съм изпуснал ....

 

Да опиша с постове опитът на Пайнер да убедят хората, че Галена била заета с учатие на панаира в Момчилград и затова нямало да подгрява Цеца в Несебър. Направо се кефя на отдел "Връзки с обществеността" на община Момчилград, която не позволява на димитровградски селяци да си измиват ръцете с тях.

 

Оле божееееее умирамммм там съм!!! :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch: Ще отовам с 2 айфона + Sony фотоапарат

Кралицата ми тя!

 

Избра да пее в Момчилград пред травестита Цуца

 

 

В Община Момчилград няма официално постъпила информация за организиране на концерт на попфолк певицата Галена в централния градски площад на 21 август/петък/!

С уважение,

Пресцентър на Община Момчилград

 

:cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

48914ec90b018e3664a2d2d03cb200ac.gif

 

 

Участие на Галена на 21 август в Момчилград, впоследствие отменено.
Link to comment
Сподели в други сайтове

boy_07, поздравявам те за коментара!Много добре си се изказал!На същото мнение съм!Аз също купих билетите доста отдавна, когато и дума не се обелваше за подгряващи и прочее.В интерес на истината, след провала на подгряващите от миналогодишния и концерт, мислех, че организаторите няма да посмеят да поканят отново някой да подгрява.Аз ще пътувам с приятели утре през деня, иначе бих се възползвал от предложението ти да разнищим проблемите в музиката по пътя до Несебър, защото виждам че има какво да споделиш, но няма как.

Не зная какви са вашите очаквания, но аз се опитвам да не се самонавивам, защото миналогодишния и концерт беше обявен като най-мащабната и изява извън бившите юго държави, а беше в пъти по-зле от концерта през 2012 и аз останах меко казано разочарован.Силно се надявам да не вали, защото след като ще има и подргяващи(независимо кои ще са), то със сигурност концерта ще продължи над 3 часа(визирам че на миналогодишния концерт Цеца пя около 2 часа и 30 мин)и няма да е особено приятно да гизнем толко време под дъжда.Това обаче по никакъв начин не би ме спряло и не би ме накарало да си тръгна, защото емоцията на нейните концерти е неописуема!

Спирам да пиша и пожелавам на всички, които ще отидат лек път дотам и приятно прекарване на самия концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да опиша с постове опитът на Пайнер да убедят хората, че Галена била заета с учатие на панаира в Момчилград и затова нямало да подгрява Цеца в Несебър. Направо се кефя на отдел "Връзки с обществеността" на община Момчилград, която не позволява на димитровградски селяци да си измиват ръцете с тях.

РЕЗИЛЪТ Е ПЪЛЕН :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, Галенче се не е покривала така откакто навремето пусна най-хитови си клип евър, фючъринга с Ваната.

 

:roll1:

 

CECA обаче дали не ги е проверила и двете .. . Както и да е , по-добре Анелия и "Дани Милев Бенд", отколкото "Галена Dance" и "PB Преслава" .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, нали CECA ужким лично ги беше избирала? хаха, голям виц наистина, още при първото обявяване ми беше много забавен, и все още много хилеж ми държи.

 

Ин дъ мийн тайм, на евентим сайта още си пише, че двете кокошки щели да подгряват публиката, а за Анелията - нищо ...

 

А и на Шононото не и е лесна - ш пее там квото ш пее преди Цеца и трябва да бяга, че има участие в др край на страната в Ботевград. Горките хора там, така или иначе ще слушат плейбей, що тряя да я мъчат горката да бие толкоз път от Несебър, чак жал да ти стане ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

boy_07, поздравявам те за коментара!Много добре си се изказал!На същото мнение съм!Аз също купих билетите доста отдавна, когато и дума не се обелваше за подгряващи и прочее.В интерес на истината, след провала на подгряващите от миналогодишния и концерт, мислех, че организаторите няма да посмеят да поканят отново някой да подгрява.Аз ще пътувам с приятели утре през деня, иначе бих се възползвал от предложението ти да разнищим проблемите в музиката по пътя до Несебър, защото виждам че има какво да споделиш, но няма как.

Не зная какви са вашите очаквания, но аз се опитвам да не се самонавивам, защото миналогодишния и концерт беше обявен като най-мащабната и изява извън бившите юго държави, а беше в пъти по-зле от концерта през 2012 и аз останах меко казано разочарован.Силно се надявам да не вали, защото след като ще има и подргяващи(независимо кои ще са), то със сигурност концерта ще продължи над 3 часа(визирам че на миналогодишния концерт Цеца пя около 2 часа и 30 мин)и няма да е особено приятно да гизнем толко време под дъжда.Това обаче по никакъв начин не би ме спряло и не би ме накарало да си тръгна, защото емоцията на нейните концерти е неописуема!

Спирам да пиша и пожелавам на всички, които ще отидат лек път дотам и приятно прекарване на самия концерт!

Да не прекаляваме с комплиментите. В момента пътувам за там и обещавам да ви държа в течение с това как аз виждам нещата от там. Заредил съм си най силните песни на Цеца и последните три албума на анелия. Утре отивам от рано да се наредя зя място и ще се услушвам за всяка подробност. Ще питам специално и за цирка с галена и преслава. Тоя път е голяма излагация още преди самото начало. Ще пиша, но не знам как да катеря снимки в движение през смарта. Приятно и на теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Даа, разбирам всичко това, просто не смятам, че Анелия трябва да я освиркваш, при положение че наистина има желание да се представи качествено и влага старание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм искал да плюя. Но се надявам изненадата, която Анелия подготвя да бъде автентично изпяване на песните си, защото лично на мен на живо украсени от нея ми е в повече виенето, а на нея повече освиркването. Понеже съм луд вече ходих до стадиона. Изглежда ми малък. Ако се напълни поне ще изглежда масово

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, Галенче се не е покривала така откакто навремето пусна най-хитови си клип евър, фючъринга с Ваната.

Ти от кой град каза, че си?

 

Между другото, най-гледаният клип на Жалка е във ваната: дали Цеца го е гледала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...