Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Галена и Преслава се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър

GalenaPreslava106071.jpg

Две от най-популярните български звезди в момента Галена и Преслава се събират специално за мега концерта на СЕСА, който ще разтърси Черноморието на 21 август. Родните диви ще изнесат едночасово съвместно шоу преди излизането на най-голямата звезда на Балканите, което ще бъде подготвено само и единствено за стадиона в Несебър.

 

GalenaPreslava201507163.jpg

 

Самата СЕСА лично се е спряла на двете изпълнителки на музикална компания "Пайнер", които в последно време не слизат от върховете на класациите у нас. Това със сигурност ще превърне събитието в Несебър в един от най-запомнящите се концерти тази година. Мега-концертът на примата на балканската музика е на 21 август на Градски стадион "Несебър".

 

Anelia20071.jpg

 

 

Анелия ще се качи на една сцена с Цеца. Звездата на музикална компания "Пайнер" ще излезе със собствен бенд, включващ 12 от най-добрите български музиканти по време на грандиозния концерт на сръбската изпълнителка. Анелия ще зарадва публиката с невероятен микс от собствени песни, превърнали се в тотални хитове през годините на нейното творчество. Събитието ще разтърси родното Черноморие на 21 август, а домакин е град Несебър.

"За мен е чест да бъда на една сцена с такива невероятни музиканти. Определено нашата публика заслужава да получи това изключително преживяване. За мен като изпълнител е също много вълнуващо, че ще съм част от това събитие", споделя Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ще мачкат, ясно е. Преслава ще осигури страхотно пеене на живо, а Галена - невероятно шоу. Дано от Пайнер запишат концерта им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм много ок те да я подгряват. Цура е много голяма, факт, но ние си имаме за нас си (локално) по - големи звезди от нея!!! Тези две курви са едни от тях и не може да клякат така! Не съм съгласен и великите ГИК да я подгряват. Не е добре това изобщо!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме съмнява наистина Цеца да ги е избрала! Предполагам им е погледнала сценичните изяви и знае, че на сцената двете са като беснеещи селянки по време на сбора!!! При положение, че е единствената стилна и класна сръбска певица, не си обеснявам как ще я подгряват с "Аматьорка" или "Стара каравана"?! Срам и позор!!! :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме съмнява наистина Цеца да ги е избрала! Предполагам им е погледнала сценичните изяви и знае, че на сцената двете са като беснеещи селянки по време на сбора!!! При положение, че е единствената стилна и класна сръбска певица, не си обеснявам как ще я подгряват с "Аматьорка" или "Стара каравана"?! Срам и позор!!! :1000 (27):

Те милите само тези песни си имат.. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те милите само тези песни си имат.. :1000 (10):

 

С нетърпение очаквам "Мъж на хоризонта", "Чупката", "На две големи", "Не пред хората", "Жените преди мен", "Като за финал" и другите им бози! Имат песни за дискотеки, но за големи концерти по 2-3 макс! А за Дискографията на Цеца съвсем няма с какво да излязат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам "Мъж на хоризонта", "Чупката", "На две големи", "Не пред хората", "Жените преди мен", "Като за финал" и другите им бози! Имат песни за дискотеки, но за големи концерти по 2-3 макс! А за Дискографията на Цеца съвсем няма с какво да излязат!

Нали се сещаш Цеца с каква цел го прави това и защо се е спряла точно на тях двете. Актуални са, имат почитатели и масово освен за Цеца ще има и хора които ще отидат и заради Галена и Преслава.. Всичко е интереси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нетърпение очаквам "Мъж на хоризонта", "Чупката", "На две големи", "Не пред хората", "Жените преди мен", "Като за финал" и другите им бози! Имат песни за дискотеки, но за големи концерти по 2-3 макс! А за Дискографията на Цеца съвсем няма с какво да излязат!

 

Ако "Мъж на хоризонта", "Като за финал" и "Жените преди мен" + "На две големи" и "Не пред хората" са бози, то пък на. Това, че ти нямаш никакъв вкус ни е пределно ясно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е добре да проверят кои техни песни са кавърдисани в чужбина и тези с най-много кавъри да бъдат изпяти. Или просто да заложат на старите, златни хитове като "Лъжа е", "Дяволско желание", "Финални думи", "Утешителна награда", "Предай се на желанието", "Водка с утеха", "Горчиви спомени".

 

П.С. Галена няма много, много златни хитове, затова може да изпее някоя по-новичка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, те са най-големите ни певици в момента..Иначе въобще не харесвам Цеца и дори не бих гледал в интернет нейн концерт...ДОлУ сръбското! :1000 (29):

Някой хора тая седмица са тотално съсипани след новината за самост. концерт на Деса и сега това с Преслава.. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мирише ми на провал този концерт. В Несебър и околните градове мразят чалгата. Я събере 1000 души най-много. Цеца си я харесват и слушат предимно в Северозападна България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брех, що не е поканила Глория и Камелия :hahaha: Е тва е момента в който старите кучета на форума (и поп-фолка) място не си намират. Егати кефа, това ще бъде най-интересната тема за четене. :D

 

Адекватно би поканила точно тях, но по принцип 5 пари не давам кой ще я подгрява, аз ще отида като свършат въпросните, че на РД-то на Преса ми дойдоха в предостатъчно за години напред!

 

 

Нормално, те са най-големите ни певици в момента..Иначе въобще не харесвам Цеца и дори не бих гледал в интернет нейн концерт...ДОлУ сръбското! :1000 (29):

Някой хора тая седмица са тотално съсипани след новината за самост. концерт на Деса и сега това с Преслава.. :Д

 

Аз съм най - големия враг на сръбското, но Цеца е еталон за жена, музика, глас, продукция! Подобни изпълнители дори и да не ги харесваш трябва да се уважават заради сериозния принос най вече към музикалната индустрия! Но тук какво разбирате пишлемарите - да толерирате повърхностни комерсиални тоалетни за по 2-3 месеца и после никой вече не се сеща за въпросната продукция!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ги издигнем в култ на гърба на Цеца освен? :mf_surrender: И без това няма да пеят и на 30% добре, колкото нея. Галена, както е зажадняла за турне и чекнежи, сигурно е започнала да събира вече реквизит или ще търкаля видеостените-паравани от миналата година... :1000 (20):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че в сръбски форум НИКОГА амаа НИКОГАА сърбин няма да напише, че чужда певица е по-добра от тяхна! Това го можем само в Българи!Колко жалка работа... :mf_surrender:

 

Преслава, Деси Слава, Глория, Емилия толкова по-добри от Цена... Отдавна сръбското в България е забутано в северозапада и все повече ще замира. А на Цена знам точно 3 или 4 песни, като глас изобщо не ми допада,като външност също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че в сръбски форум НИКОГА амаа НИКОГАА сърбин няма да напише, че чужда певица е по-добра от тяхна! Това го можем само в Българи!Колко жалка работа... :mf_surrender:

 

Преслава, Деси Слава, Глория, Емилия толкова по-добри от Цена... Отдавна сръбското в България е забутано в северозапада и все повече ще замира. А на Цена знам точно 3 или 4 песни, като глас изобщо не ми допада,като външност също.

И защото не знаеш песните на Цеца аз трябва да кажа, че Преслава и Галена са по-добри певици (подчертавам певици) от нея? Я чупка оттука...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те двете нямат песни, подходящи за концерти, така че по-добре да заложат на чужди български и балкански хитове в дует, за да си прикриват взаимно неможенето. Щях да напиша и фолклор, но в този случай не е уместно да се експериментира.

 

Иначе сръбско се слуша много. Не го харесвам. И не е само в Северозапада. Слуша се повече от българското в Кюстендил, Благоевград, Перник, в София традиционно се тачи. Стига сте мрънкали.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че в сръбски форум НИКОГА амаа НИКОГАА сърбин няма да напише, че чужда певица е по-добра от тяхна! Това го можем само в Българи!Колко жалка работа... :mf_surrender:

 

Преслава, Деси Слава, Глория, Емилия толкова по-добри от Цена... Отдавна сръбското в България е забутано в северозапада и все повече ще замира. А на Цена знам точно 3 или 4 песни, като глас изобщо не ми допада,като външност също.

 

Това показва единствено липса на вкус. Цеца е класика, Цеца се харесва от хора, които не слушат чалга изобщо. Впрочем научи как се пише заглавието й! Стига си си фантазирал и да изкарваш смешните певачки на Митьо за нещо особено. Да, стават, коя повече, коя по-малко, но ЦЕЦА е не балканска, а световна величина, за разлика от селските пръчки на фалиращия пишман инженер от Димитровград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме съмнява наистина Цеца да ги е избрала!

Човече, не знам дали си бил на последния концерт на Цеца в Арената миналата година, но ако си видял какви мангали я "подгряваха" и как бяха изгонени от сцената със сигурност не би написал, че някой друг е избрал именно Преслава и Галена да подгряват сега.Циганското оркестърче, дето уж пак тя си го беше избрала, беше прокудено от сцената.Репертоара им беше грешно подбран и за малко щяха да ядат бой, защото, въпреки че 20 000 човека ги освиркваха, те не си тръгнаха поне 15-20 минути.Може би Цеца си е научила урока от тогава.Много от нашите певици бяха на концерта тогава - включително и Галена.Дано и те са си научили урока и дано подберат правилния репертоар.Силно се надявам най-накрая да ги чуем на живо с оркестър!!!

Само да не се изложат пак с плейбека, че хората няма да ги търпят!Не може преди Цеца да излезеш с изтърканите шоу програми, видеостени и балети - само яко пеене трябва!!!

Сигурен съм, че в сръбски форум НИКОГА амаа НИКОГАА сърбин няма да напише, че чужда певица е по-добра от тяхна! Това го можем само в Българи!Колко жалка работа...

Че сме чуждопоклонници - такива сме, но и България е на Балканите!Имаме много прилики във всяко отношение, докато с Американците никога не сме имали допирни точки, защото там разликата се измерва в светлинни години!В тоя ред на мисли е по-добре да уважаваме съседните нам народи и техните талантливи изпълнители, от колкото налаганите от Щатите комерсиални образи.

Не съм влизал в сръбски форуми, но съм чувал в различни интервюта, техни певци да хвалят нашите най-добри изпълнители, а от това по-голяма чест няма.

Тази музика в Сърбия(или по-точно всички бивши Юго републики) съществува много преди в България да се чуят имената на Тони Дачева и Кристал, на Глория и прочее изпълнители, които започнаха на времето.За тях това е народната музика!Всички я знаят и всички я пеят!Разликата межу тях и нас се състои в това, че те не плюят по собствените си певци никога - май трябва да се поучим, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подобен парадокс само в България може да се случи - двете певици на годината, звездите на народа, най-вървежните, да са подгряващи изпълнители на Еди си кой... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

.Силно се надявам най-накрая да ги чуем на живо с оркестър!!!

 

Рядко добър виц, пич, успя искрено да ме разсмееш! Но ако ще ходиш, все пак си се надявай, тя, надеждата умира последна

 

За справка - тук някъде имаше тема за изявата на ЦЕЦА по-откриването на някви трубуни на стадиона на някво отборче от Разград, където е пяла, за съжаление, в комплект с разни митьовки, които хич не се били посвенили да си изтананикат плейбека. Тъкмо това поражда съмнение че 1) и тия двете ще направят нещо по-различно - да не говорим че си е направо редно, даже необходимо, в никой случай да не пробват наживо, нежели с оркестър, щото #нимоа т просто, и 2) кой точно е изментил ЦЕЦА че тия двете са подходящи за да подгряват точно нейния концерт. .

 

За питащите колко щял да трещи Фокса като го види т'ва - най-вероятно първо ще умре от смях, щото то си е за смях да се пишеш най-голямата звезда на родна почва, пък да ходиш да пригласяш на друг, даже не сам, ми с най-голямата и врагиня; второ ще ви прасне по тиквите с факта че димитровградските некадърнички кат #нимоат на собствен, ш тряя ходят по чуждите да запълват дупките, оставени от циганските оркестри, и за капак - Деса кат била толкоз вървежна, както я изкарват 2та и "фена" що тя не се е уредила, ми другата фафла и наркоманката са пробутали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко добър виц, пич, успя искрено да ме разсмееш! Но ако ще ходиш, все пак си се надявай, тя, надеждата умира последна

 

За справка - тук някъде имаше тема за изявата на ЦЕЦА по-откриването на някви трубуни на стадиона на някво отборче от Разград, където е пяла, за съжаление, в комплект с разни митьовки, които хич не се били посвенили да си изтананикат плейбека. Тъкмо това поражда съмнение че 1) и тия двете ще направят нещо по-различно - да не говорим че си е направо редно, даже необходимо, в никой случай да не пробват наживо, нежели с оркестър, щото #нимоа т просто, и 2) кой точно е изментил ЦЕЦА че тия двете са подходящи за да подгряват точно нейния концерт. .

 

За питащите колко щял да трещи Фокса като го види т'ва - най-вероятно първо ще умре от смях, щото то си е за смях да се пишеш най-голямата звезда на родна почва, пък да ходиш да пригласяш на друг, даже не сам, ми с най-голямата и врагиня; второ ще ви прасне по тиквите с факта че димитровградските некадърнички кат #нимоат на собствен, ш тряя ходят по чуждите да запълват дупките, оставени от циганските оркестри, и за капак - Деса кат била толкоз вървежна, както я изкарват 2та и "фена" що тя не се е уредила, ми другата фафла и наркоманката са пробутали?

 

:1000 (33): :1000 (33): Напълно вярно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаааххахаха, обаче тук сте доста забавнички. Както мразехте сръбско, някой ви го набутвал и ала-бала взе много да ви ПУКА кои ще я подгряват Цеца-та.

И сега като се разбра, че са ви любимките, вече почна голяма важност да се придава на сръбското и траверса Цеца.

Жалка работа.

 

А това, че двете най-големи в момента на Пайнер ще подгряват една балканска конкурентка си е точно пореден провал за Пайнер.

Но пък айде, малко да понамажат и те, че с тая липса на юбилей и турне.... ще ги празнува Пайнера на концерта на Цеца.

 

И има още един голям факт, който никой не го отчита - българските фенове на Цеца мразят и в червата си българските фолкаджийки, че дори и Глория, макар че поне при нея музиката е качествена - причините са ясни, липса на гласови възможности при нашите чалгарки, тъпи песни с посредствени текстове и никаква адекватност а сцената - Цеца излиза с един бенд и една рокля и почва едно двучасово пеене без почивки, звучат Кукувица, Маскарада и Пиле и никой нищо друго не иска. Нож с две остриета им е подгряването там, най-вероятно ще бъдат доволно освиркани.

 

Бургас и Варна чакат с години сигурно една Цеца, понеже София им е кофти като дестинация, а им натрисат чалгарките на Пайнера. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бургас и Варна чакат с години сигурно една Цеца, понеже София им е кофти като дестинация, а им натрисат чалгарките на Пайнера. :mf_surrender:

 

Аз нарояно си съчетах морската програма с този концерт и сега ще трябва да не ходя... Всъщност един час по - късно по скоро... :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...