Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Анелия се представи много добре! Пя около час и 10 минути, изцяло наживо и много добре, с изключение на първата песен, Генерал, където не се чуваше и беше фалшива (не знам дали защото е нова песен или защото в началото нещо не й беше настроено). Беше приета средно добре, без освирквания, но и без особено голям ентусиазъм.

 

Изпя страшно много песни, както нови (Генерал, Не мога да губя, Изведнъж, Искам те полудявам, Така ме кефиш), така и стари (от Единствен ти и Завинаги до Само мене нямаш, Една минута, Не знаеш, Погледни ме в очите и други). Досега не бях слушал Анелия наживо с бенд, но от писаниците тук бях останал с впечатлението, че е много зле и всичко на записите се обработва. Само че това съвсем не е така... Цялото й представяне днес си беше много приятно за слушане и на ниво.

 

Ето едно артистично клипче:

https://instagram.com/p/6qAiSnj9pJ/

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Тоалетът й беше ок, но деколтето беше твърде голямо както за нейния бюст, така и за стила на роклята. Подвикванията си бяха там, ако не и повече от всякога. Просто не се спря, "по-силно, още по-силно" след всеки стих. Толкова ли няма някой да й каже бе? :mf_surrender:

 

Поредната издънка. Анелия казва че ще пее само мене нямаш. Почва отсвира и подкарва пак Една минута. Дани бенд в транс. Вокалките се хилят. Анелия все едно нищо не е станало. От там мазало и почнаха наново. Май още не се е стиковала с Бенда.

Издънката не беше на Анелия. Просто Дани на два пъти тръгваше да свири Една минута след първия куплет на Само мене нямаш. Дори Анелия каза "на Дани явно много му се свири Една минута" тази вечер.

 

А иначе преди началото имаше 30-40 минути музика и се пускаха доста песни на Фики, Преслава, Галена и Емилия. Пълен разрез с твърденията на фокси, че Пайнер били на дъното в чалгата - ВСИЧКИ пуснати песни освен дуета на Тони Стораро и Алисия бяха на Пайнер. А накрая след силното завършване на Анелия с умерени стари песни... пуснаха Бум, докато приготвяха сцената за Цеца :mf_surrender: Хората около мен бяха покъртени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пайнер трябваше да заснемат частта на Анелия, какво щеше да им коства? Камери ли нямат, певицата ли не е от тяхната компания? Толкова са безмозъчни и безидейни в тази компания, че думи нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе преди началото имаше 30-40 минути музика и се пускаха доста песни на Фики, Преслава, Галена и Емилия. Пълен разрез с твърденията на фокси, че Пайнер били на дъното в чалгата - ВСИЧКИ пуснати песни освен дуета на Тони Стораро и Алисия бяха на Пайнер. А накрая след силното завършване на Анелия с умерени стари песни... пуснаха Бум, докато приготвяха сцената за Цеца :mf_surrender: Хората около мен бяха покъртени.

 

Противоречиш си, брат - хем били хитове, хем при "Бум" хората били покъртени?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Противоречиш си, брат - хем били хитове, хем при "Бум" хората били покъртени?!

 

Е, хит не значи одобрение. И "Listen" на B, и "Anaconda" на NM са хитове, ама една след друга няма да е уместно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Противоречиш си, брат - хем били хитове, хем при "Бум" хората били покъртени?!

Аз не съм казал, че са хитове, а че се пускат. Определено си личеше, че на хората на този концерт не им харесва българска чалга - приемът на хитовете беше съвсем различен от този в дискотека например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, хит не значи одобрение. И "Listen" на B, и "Anaconda" на NM са хитове, ама една след друга няма да е уместно.

 

Че що, за хитовете няма място и време, лично аз бих си ги слушал една след друга, макар че НМ ми е дори противна и не я слушам по никакъв повод.

 

А това, че бг чалгата няма да е на почит там ви го говорехме седмици преди събитието. Хората са отишли да се докоснат до нещо чуждо и различно.

Бг чалга може да се слуша във всеки един клуб, особено по черноморитето - те пък взеха, че и там им го натресоха, организаторите са пълен потрес.

 

Как върви Цеца сега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам от концерта. Бях във фен зоната, много ми хареса на мен, макар, че в Армеец през ноември беше една идея по-весело сякаш.

 

Първо Анелия - много ми се повиши мнението за нея след тази вечер. Пя почти безупречно 1:10 часа. Изглеждаше супер - с дълга черна стилна рокля. Изпя и новите, и старите си хитове. Наистина имаше гаф и на 3 пъти бендът захващаше Една минута и така реално изпя само един куплет и припев от "Само мене нямаш", която тя представи като любимата си песен и хората пееха, но... Най-добре приетата й песен беше "Погледни ме в очите", която беше и последна. Около мен всички пееха на нея, също и на "Искам те" и "Не знаеш" много се пееше. Въобще Анелия беше в пъти по-добре приета от онези македонци (май бяха) в Армеец.

 

Цеца се появи цели 40 минути след Анелия и народът вече взе да се изнервя. Пя желязно на живо точно 2 часа. Изпя всичките големи хитове. Най-много се избухна на "Кукавица", "Лепи громе мой", "Пиле", "Маскарада", "Име и презиме", "Лепотан". Не изпя нищо на бис, макар че доста се викаше "Още" накрая. В първата половина на концерта й сякаш публиката не знаеше песните и не се получи кой знае какво парти. След "Кукавица" обаче се обърнаха нещата. Имаше доста народ на втория етаж, масово танцуваха и пееха около мен.

 

Като общ брой зрители не мога да кажа колко бяха, но според мен по-малко от Армеец със сигурност. По трибуните ми се видяха малко хора. Долу при нас се напълни след 9 часа.

 

Като цяло още един запомнящ се концерт на Цеца, на който и Анелия блесна доста ярко. Аз лично съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо някои хора тук си пишат глупостите, като знаят, че съм на концерта и ще заснема каквото трябва. Освен това се намерихме с колега тук от рамания и гледахме заедно. Утре ще пиша нещо подробно, но изводите на прима-виста са:

 

1. Цеца има поне 15 бетон хита и всичките са стари песни, а народа се дере, все едно са излезли вчера.

2. Тя събра около 10 000 души на 40 лева средна цена и това прави 400 000 лева приход.

3. За Анелия само добро или нищо..... значи нищо.

4. Пуснаха песни на Галена, Преса и Фики след Анелия - пълно мъртвило.

5. Тъжна вечер - имаме още поне 30-40 години докато стигнем сърбите.

6. Вие имате ли идея, че в края на концерта Цеца пееше все едно бе началото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не знаеш"?

 

Ето това е кралица, а не такива като Яница ... подгрява Цеца с песен на 11 години. :az:

 

Браво, очаквах "По-силно можеме ли?", превръзка и "Предадох те", а то точно обратното.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не знаеш"?

 

Ето това е кралица, а не такива като Яница ... подгрява Цеца с песен на 11 години. :az:

 

Браво, очаквах "По-силно можеме ли?", превръзка и "Предадох те", а то точно обратното.

В момента, в който Анелия осъзнае, че "Не знаеш" й е веднага след "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" по хитовост, най-сетне ще я призная!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо някои хора тук си пишат глупостите, като знаят, че съм на концерта и ще заснема каквото трябва. Освен това се намерихме с колега тук от рамания и гледахме заедно. Утре ще пиша нещо подробно, но изводите на прима-виста са:

 

1. Цеца има поне 15 бетон хита и всичките са стари песни, а народа се дере, все едно са излезли вчера.

2. Тя събра около 10 000 души на 40 лева средна цена и това прави 400 000 лева приход.

3. За Анелия само добро или нищо..... значи нищо.

4. Пуснаха песни на Галена, Преса и Фики след Анелия - пълно мъртвило.

5. Тъжна вечер - имаме още поне 30-40 години докато стигнем сърбите.

6. Вие имате ли идея, че в края на концерта Цеца пееше все едно бе началото?

 

С нетърпение очаквам подробния ти разказ, заедно с клиповете. :) Междувременно на прима виста ще коментирам тези твои 6 пункта от моя гледна точка.

 

1. Цеца си има много хитове. факт. Не всички са стари обаче - "Име и презиме" е огромен хит например. Народът се дереше на определени песни, но очаквах маалко повече да се дере на не толкова популярните, може би, защото в Армеец беше така. Тук около мен наистина не се знаеха текстовете на 60-70% от песните.

2. Тук съм абсолютно съгласен. И според мен около 10 000 бяхме.

3. Пак казвам, че Анелия на мен ми хареса. Разбира се, нейният прием не може да се сравни с този на Цеца. Хората бяха там заради нея, факт. Но Анелия се беше постарала, пя стабилно доста време и поне около мен никой не я освирка, което за подгряващ след час и кусур само по себе си си е успех. На "Погледни ме от очите" се избуха повече от някои песни на Цеца.

4. Съгласен. Само на "Пантерата" малко се раздвижиха някои.

5. 30-40 не знам, но че са доста пред нас е факт.

6. 100% истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента, в който Анелия осъзнае, че "Не знаеш" й е веднага след "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" по хитовост, най-сетне ще я призная!

 

Аз съм много изненадан ... последното представяне на тази песен на масовка е от март 2005г.

 

Като цяло й е време да си подготвя първия транш от пенсионния фонд.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много изненадан ... последното представяне на тази песен на масовка е от март 2005г.

 

Като цяло й е време да си подготвя първия транш от пенсионния фонд.

Ами то там спокойно си влизат 9 песни: "Погледни ме в очите", "Само мене нямаш", "Обичам те", "Не знаеш", "Искам те", "Една минута", "Всичко води към теб", "Единствен ти". От последните може да наложи "Така ме кефиш", "Проба грешка", "Искам те, полудявам" и "Виж ме сега". То какво й трябва друго, де.

 

Иначе за Цеца не се и учудвам, че това са били най-добре приетите песни и че е била желязна на живо. Тя е светлинни години пред която и да е от нашите. То е ясно, че няма как българска публика да пее всяка песен на чужд език открай докрай. Самия факт, че има поне 10-ина песни, които се знаят масово, е красноречив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много изненадан ... последното представяне на тази песен на масовка е от март 2005г.

 

Като цяло й е време да си подготвя първия транш от пенсионния фонд.

 

 

Много стари песни пя. Освен гореизброените пя още "Само тази нощ", "Завинаги", "Единствен ти", "Обичай ме", "Една минута". Не пя и простотии, което също трябва да се отбележи. Нямаше ги "Феноменална". "Да ти викна ли такси", "4 секунди", "Проба грешка". Според мен трябваше да забие и нещо народно, за да затвори устите хептен на всички, които твърдят и ще твърдят, че не може да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май се съветва с някой ... не вярвам сама да е измислила толкова обрано представяне и толкова силен подбор. Както написах по-горе, тя би изпяла "Предадох те" и на коронация в.английския двор.

 

Или е поумняла покрай занимавките с новата къща, или най накрая си е наела някой да мисли.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам от концерта. Бях във фен зоната, много ми хареса на мен, макар, че в Армеец през ноември беше една идея по-весело сякаш.

 

Първо Анелия - много ми се повиши мнението за нея след тази вечер. Пя почти безупречно 1:10 часа. Изглеждаше супер - с дълга черна стилна рокля. Изпя и новите, и старите си хитове. Наистина имаше гаф и на 3 пъти бендът захващаше Една минута и така реално изпя само един куплет и припев от "Само мене нямаш", която тя представи като любимата си песен и хората пееха, но... Най-добре приетата й песен беше "Погледни ме в очите", която беше и последна. Около мен всички пееха на нея, също и на "Искам те" и "Не знаеш" много се пееше. Въобще Анелия беше в пъти по-добре приета от онези македонци (май бяха) в Армеец.

 

Цеца се появи цели 40 минути след Анелия и народът вече взе да се изнервя. Пя желязно на живо точно 2 часа. Изпя всичките големи хитове. Най-много се избухна на "Кукавица", "Лепи громе мой", "Пиле", "Маскарада", "Име и презиме", "Лепотан". Не изпя нищо на бис, макар че доста се викаше "Още" накрая. В първата половина на концерта й сякаш публиката не знаеше песните и не се получи кой знае какво парти. След "Кукавица" обаче се обърнаха нещата. Имаше доста народ на втория етаж, масово танцуваха и пееха около мен.

 

Като общ брой зрители не мога да кажа колко бяха, но според мен по-малко от Армеец със сигурност. По трибуните ми се видяха малко хора. Долу при нас се напълни след 9 часа.

 

Като цяло още един запомнящ се концерт на Цеца, на който и Анелия блесна доста ярко. Аз лично съм доволен.

 

След това, което е направила Анелия е за боклука. Никога да не стъпи на голяма сцена и това да й е последното. Хората не те искат, ама се буташ, където не те искат, само и само да се хвали после: "Вижте ме, аз пях на концерта на Цеца". Толкова е нагла тая Анелия, че не може да бъде. Само завижда и се прави на добра в предаванията колко добра била и не знам си какви глупости. Долна пача- това е тя и надута шматка. Видя й се истинското лице. Тя Емилия с право казваше,че Анелия не е добър човек и какво ли не й е правила. Е, всичко е истина- доказа се. Анелия е зла мастия, която е готова на всичко само и само на нея да й е добре и повлича всичко след себе си. Нищо не я интересува. С Преслава имат дует- никаква колегиалност няма Анелия. Просто същество и малоумно изтъкано от злоба и завист-това е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте клипове на публиката и тогава ще се коментира...Аз не си представям, че някой може да отиде на концерт на Цеца... и то 10 000 :Д:Д:Д :mf_surrender:

 

Ти дебил ли си бе? В Арената как беше събрала 16 хиляди? Не си представял, ами твой проблем, това са изпълнители със стаж и десетки хитове! Представи ли си го, големият капацитет, не знаеш от къде е тръгнал тоя жанр, какво изобщо влизаш да обсъждаш тука и с кого? Кой си ти? :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пайнер" вярно ли са толкова малоумни, че да не заснемат представянето на своята изпълнителка? :helpsmilie: Щеше да е добре да го има заснето. Иначе явно Анелия се е представила много добре, браво, че е пяла само качествени песни, без комерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май се съветва с някой ... не вярвам сама да е измислила толкова обрано представяне и толкова силен подбор. Както написах по-горе, тя би изпяла "Предадох те" и на коронация в.английския двор.

 

Или е поумняла покрай занимавките с новата къща, или най накрая си е наела някой да мисли.

Между другото тя си изпя "Предадох те" и "Виж ме сега" :3fdb8960598fa63e: Но си беше добър микс от старо и ново, хитово и не чак толкова.

 

За мен "Генерал" беше много излишно. Просто не върви Роко Бароко-то с бенд...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая едва ли е зависело от Пайнер за заснемането. Пък и нямаше да е точно в полза на Анелия, нито е хедлайнерка, нито е имала някъф особен прием, доколкото схващам от постовете на хората, били на концерта, въпреки че се е представила по-добре от очакваното (абсолютното дъно)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая едва ли е зависело от Пайнер за заснемането. Пък и нямаше да е точно в полза на Анелия, нито е хедлайнерка, нито е имала някъф особен прием, доколкото схващам от постовете на хората, били на концерта, въпреки че се е представила по-добре от очакваното (абсолютното дъно)

Напротив, престиж си е да подгрява Цеца, неслучайно Пайнер обърнаха специално внимание на тази й изява с няколко новини в сайта им. Приемът няма чак толкова голямо значение, важното е, че е била там. А и винаги можеха да наслагат фалшиви аплодисменти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемът на повечето песни на Анелия си беше добър. Аплодисменти си имаше след всяка песен, снимаха я доста с телефоните. Пя супер на живо, репертоарът беше добре подбран. Само позитиви виждам аз в това й представяне. Издигна ми се в очите на мен доста. Стоеше достойно на сцената преди Цеца, това мисля,че е най-важното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пайнер" вярно ли са толкова малоумни, че да не заснемат представянето на своята изпълнителка? :helpsmilie: Щеше да е добре да го има заснето. Иначе явно Анелия се е представила много добре, браво, че е пяла само качествени песни, без комерси.

 

По-добре, че не са го заснели, че и премонтиране нямаше да помогне. Явно не можете да разберете, че нашите чалгарки изначално не са научени да пеят с бенд. Освен това, бенда на Дани Милев не може да изсвири песните им така, както са в оригинален вид и всичко е с някакъв негов си аранжимент, като за пиано барове. Вскичко му избива в ненужни импровизации и много често трудно се разбира коя песен започва, а инструменталната част в средата на песните все едно е една и съща при всички. Прав е този, който написа, че ако е така и при Глория, нищо добро не я чака.

 

Да, можем да поздравим Анелия за опита с бенд, но до там. Бил съм на поне 4 турнета с нейно участие и на минимум 3 панаира, където е сама. Съжалявам, но нивото от турнетата снощи дори не го доближи. Публиката през почти цялото време тъпееше, а виковете на една група около 30 младежи около пулта на тонрежисьорите, които пиеха бира като за световно дори я заблуди, че се радват на песните и. В края повтори някаква песни и така бе досадила на повечето публика, че запомнаха да скандират името на Цеца и тя ясно чуваше това на сцената. Много еднакво всичко, много мудно, разхвърлено и с тъпи лафове като: - Чукаш ли Венко? - ама не уточни за какво чукане става въпрос, като подхвърли това на барабаниста на Слави. Снимах едно клипче за да се види стадиона по средата на изявата на Анелия, като отивах за бира, но не вярвам на повечето тук да им хареса полупразният стадион. Ще го кача след няколко дни, че тук с мобилен нет не става.

 

За Цеца по-нататък, но аз лично съм втрещен какви хитове са и как се пеят някакви песни, които никога ни съм ги броил за нещо при нея като "Dragane moj", "Mrtvo more", "Lepotan", "Poziv" и още 2-3 стари неща, на които и имената не се сещам. Най-много се изненадах на бруталния прием на "Lepi grome moj". Да, харесва ми песента, слушам я и днес, но никога и в най-смелите си представи не съм предполагал, че е възможно да бъде в топ 3 на най-добре приетите и песни. Снимах " Beograd" и "Maskarada", като втората за мен вече претендира да е най-големия балкански чалга хит евър. Такава феерия от светлини и телефончета бе стадиона и стана толкова светло, че да видя ясно как се дерат на песента хора от 20 до 60 години.

 

Въпросът, който за мен остава след сноще е: - А ние кога, кога, кога, след като изглеждаме толкова далеч от истината в България, където една чужденка, пееща на чужд език в чужда държава постита това, което ние само си говорим, че го търсим? И понеже само Слави Трифонов успява да се доближи до тези стандарти, вече знам причината, да не го направим. Тя се нарича - моделът "Пайнер", сбърканият клубно-дискотечно-плейбек-кръчмарски модел на "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...