Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ето и "Не знаеш" :notworthy:

 

https://instagram.com/p/6sMsarD9tU/

 

На мобилен нет толкова, утре ще кача и другите, които имам.

 

Хм ... перфектна визия и перфектно пеене ...

 

... кой е тази и къде сте скрили истинската Шононо? :ninja: :yelling:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и "Не знаеш" :notworthy:

 

https://instagram.com/p/6sMsarD9tU/

 

На мобилен нет толкова, утре ще кача и другите, които имам.

какъв е тоя корем дето го е отпрала? Да не е бременна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и клипчетата на Цеца:

 

Иди док си млад (с нея откри): http://vbox7.com/play:6ef87acc07

Маскарада: http://vbox7.com/play:a47947c0ac

Кукавица: http://vbox7.com/play:d5a2afc981

Лепотан: http://vbox7.com/play:8fc51c2d1d

Link to comment
Сподели в други сайтове

какъв е тоя корем дето го е отпрала? Да не е бременна?

И на мен това ми направи впечатление. Може просто да е била подута или да е в цикъл ( :3fdb8960598fa63e: ), но роклята не й стоеше много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво? 16 хиляди, а? А се насрахте тука да обсъждате имало ли вип, нямало ли и какъв лъжец бил фокса. :mf_surrender:

Пайнера в боклука с неговите 350 в Стара Загора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната окепазена тема... Кому са нужни тези спорове сега?

 

Един ден след концерта смятам, че беше наистина върхът. Цеца е Космос, не може да се отрече. :D Анелия се представи повече от достойно. Дано някога тя или друга някоя наша изпълнителка може да си позволи да напълни стадион сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затварям темата, за да я почистя и да дам почивка на някои хора!

 

Целият спам е преместен в чата. 7 дни почивка за лукас, по 3 за Лидерката и youtube.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В сръбски сайт са написали, че е имало 30 хиляди души.

 

От видяното ми се струва, че са по-малко от Арена :dontgetit:

 

Не знам каква перфектна визия коментирате за Анелия след като може спокойно да помислиш, че е бременна.Иначе браво, че се е справила добре.

За Цеца е ясно, няма нужда да се коментира каквото и да било.За нея само се мълчи и слушаш/гледаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какъв е проблемът да се кефиш безусловно на Цеца - жената винаги излиза с бенд, винаги е на живо, песните са й песни - авторски, смислени, тежки, забавни - има от всичко.

Защо трябва да лъжеш себе си, като похвалиш една Анелия, само и само, за да е пред/над Цеца? Къде е вашата логика тогава.

И тук не става въпрос за никаква националност. Човек ако си обича страната няма да изразява тази обич единствено чрез предпочитанията му за музика, пък едва ли и някоя като Анелия би се вписала в такава графа.

Продъжавате да отправяте някакви супер безсмислени критики в това отношение, без изобщо да знаете каква музика слушат хората. Приемете факта, че преди имахме звезди и музика и Цеца и Меца нямаха никакви концерти в България, а сега нито певиците са ни певици, нито песните им стават, нито пък изпъкват с нещо на концерти - нормално човек да търси качеството - и къде да го намери?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да се кефиш безусловно на Цеца и да критикуваш Анелия?!?

 

Жената идва и прави показно какво е да си всъщност звезда.

В България само Слави и Лили могат това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че нашите дори не се пробват. Изключвам Глория. Убеден съм, че ако не други, то поне Ивана, Деси Слава, Камелия, Азис и Преслава също могат да напълнят сами поне зала 1 на НДК. Разбира се с добра и навременна реклама и с оркестър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба Анелия, не се хабете... Хората влизаха, редяха се за бира, за тоалетна. Никой не я отразяваше. Това си е истината. На чалга песните след нея повече се радваше публиката.

 

За местата- имаше и ВИП, и фен зона и места на трибуните, според мен обаче повече от 10 хиляди нямаше на стадиона.

 

Цеца- класа! Няма как да сравняваме нашите скумрии с нея, една допирна точка нямат, има милион разлики между професионална певица и преквалифицирана гъдуларка. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба Анелия, не се хабете... Хората влизаха, редяха се за бира, за тоалетна. Никой не я отразяваше. Това си е истината. На чалга песните след нея повече се радваше публиката.

 

За местата- имаше и ВИП, и фен зона и места на трибуните, според мен обаче повече от 10 хиляди нямаше на стадиона.

 

Цеца- класа! Няма как да сравняваме нашите скумрии с нея, една допирна точка нямат, има милион разлики между професионална певица и преквалифицирана гъдуларка. 😉

 

Глупости. Поне при мен (фен зоната вляво на сцената) не беше така. Качил съм и клипчета по-назад, може да видиш. Чак пък никой да не я е отразявал - не е баш така. На песните от диска след нея абсолютно никой не припяваше или танцуваше около мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и пълните ми клипчета:

 

начало

Предадох те

Виж ме сега

Не знаеш

Не мога да губя

Погледни ме в очите

 

Насладете се на Кралицата :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малее, много зле звучат Дани Милев бенд - имам чувството, че слушам една и съща песен. Тоя човек няма никакви инструменти,

Глория дано да си извика някой с бузуки, иначе ако и нейните звучат така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли са сходни Анелиевите песни, че звучат като една изсвирени от бенд. Много нестиковани ми звучат, по-добре да беше пяла със синбек!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Nope.

Все пак не вярвам Цеца да ги е поканила и после да ги е орязала... По-скоро Пайнера е осъзнал, че не може най-големите му звезди да подгряват когото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

^ Или по-скоро организаторите са осъзнали, че три кокошки са прекалено много, и са орязали двата безсмислени плейбека.

Иначе, отново се видя, че Цеца>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> от всички чалгаджийки, взети заедно! Тъпите чалгарчета да вземат да си го набият най-после това в главите :gun_bandana:

А сега напред към Брена! И аз ще съм там :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...