Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Лично на мен ми е много трудно да я слушам и не ми харесва, дори минимум не се доближава до оригиналното изпълнение, какво стана с гласа й?

Тази вечер по пинк ще излъчат репортажа с Цеца и концерта й тук. Качват го и в тубата веднага.

 

Всъщност е качено:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не казахте, че е пяла и това, рядко може да се чуе.

 

 

 

Това бе в топ 5 на най-добре приетите песни. Не е за вярване дори, че е възможно, но е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това бе в топ 5 на най-добре приетите песни. Не е за вярване дори, че е възможно, но е факт.

 

Чак в топ 5 не е била, но беше доста силно да - като повечето изпълнения! Все пак аз няма да и простя, че пропусна една от най - любимите ми песни "39,2"!!! :1000 (27):

 

 

Концертът иначе беше много силен, адския. Анелия за съваление не можа да запали много феновете, но беше нормално при положение, че са дошли да слушат Цеца, а не неч. Друга лоша шега и изигра и това, че песни като "Генерал" не вървят с този бенд, много вяло беше. А и как може за 1 час да ми пее по 2 пъти песни от едно време, дори даже не визитки за Дискографията и, а просто нейни любими! :helpsmilie: Гласът и също никакъв го нямаше, идва и почти невъзможно да озвучи толкова голямо отворено пространство за съжаление! Иначе беше подбрала определено едни от най - добрите си парчета, май от големите пропусна само "Всичко води към теб", "Трети път" и "Не ме принуждавай".

 

 

Цеца е Величкович не случайно, просто е Великан в тази музика! Повече от 2 часа мега добрите изпълнения, в едно нямаше и нотки гласови колебания! Истински глас наистина, а ние тук се караме коч колко правилни тона имала от изпълнение 3 песни - а жената изпя сигурно 30 със замах! Подборката и беше много добра, но последователността на песните ми беше леко странна. Иначе вечните си остават най - силно приетите като "Кукавица", "Маскарад", "Пиле", "Београд", "Забранени град", "Име и Презиме", "Заборави", "Лепи громе мой", "Драгане мой" и "Играчка самоче". Това бяха 10те песни, на които надали имаше някой, който да не им знае текста!!!

 

 

Аз бях много доволен, че чух и "Волела съм, волела", "Мъртво море", "Доказ" и други. Очакваме я отново, но следващия път задължително "39,2"!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...