Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Така ,нека и аз споделя впечатлението си като зрител най- отпред.

Анелия-ами можем да я поздравим за бенда , за опита да направи нещо различно.Не беше изява номер 1 за нея,но не беше и толкова зле ,колкото Фокса се опитва да я изкара.Просто при нейното изпъленение хората още влизаха и затова може би не се усети някаква тръпка.Но лично тия импровизации ми идват в повече,особено като завие като вълк.Публиката я аплодира, но не и за нивото на уж певица на годината :)

Цеца-ами класа-какво да кажа.Минус само,че накрая не изпя още 1 песен след биса на публиката ,а си тръгна неочаквано за мен лично,след песента със знамето.Има си хитовете,естествено старите повече,но тая жена просто е номер 1 на Балканите,спор няма.Хареса ми много всичко,особено на моята любима макскарада :) .Стадиона пя с нея постоянно и викаше името , определено Цеца си е Цеца,а нашта Глория просто е бледо копие,колкото и да я харесвам.

 

Концерта беше супер ,заслужаваше си. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Къде намесихте Глория в цялата картинка, копие или не - най-добрата попфолк певица е това, говорейки за творчество.

Факт е, че концерт е имало и е станал добър, колкото и да плюят тука някакви фенове на ваните и прахчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споменах Глория,защото цял живот копира Цеца.

Но след видяното казах между другото това ,което на мен и моята компания направи впечатление.Нищо повече,Глория си е Глория за България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре, че не са го заснели, че и премонтиране нямаше да помогне. Явно не можете да разберете, че нашите чалгарки изначално не са научени да пеят с бенд. Освен това, бенда на Дани Милев не може да изсвири песните им така, както са в оригинален вид и всичко е с някакъв негов си аранжимент, като за пиано барове. Вскичко му избива в ненужни импровизации и много често трудно се разбира коя песен започва, а инструменталната част в средата на песните все едно е една и съща при всички. Прав е този, който написа, че ако е така и при Глория, нищо добро не я чака.

 

Да, можем да поздравим Анелия за опита с бенд, но до там. Бил съм на поне 4 турнета с нейно участие и на минимум 3 панаира, където е сама. Съжалявам, но нивото от турнетата снощи дори не го доближи. Публиката през почти цялото време тъпееше, а виковете на една група около 30 младежи около пулта на тонрежисьорите, които пиеха бира като за световно дори я заблуди, че се радват на песните и. В края повтори някаква песни и така бе досадила на повечето публика, че запомнаха да скандират името на Цеца и тя ясно чуваше това на сцената. Много еднакво всичко, много мудно, разхвърлено и с тъпи лафове като: - Чукаш ли Венко? - ама не уточни за какво чукане става въпрос, като подхвърли това на барабаниста на Слави. Снимах едно клипче за да се види стадиона по средата на изявата на Анелия, като отивах за бира, но не вярвам на повечето тук да им хареса полупразният стадион. Ще го кача след няколко дни, че тук с мобилен нет не става.

 

За Цеца по-нататък, но аз лично съм втрещен какви хитове са и как се пеят някакви песни, които никога ни съм ги броил за нещо при нея като "Dragane moj", "Mrtvo more", "Lepotan", "Poziv" и още 2-3 стари неща, на които и имената не се сещам. Най-много се изненадах на бруталния прием на "Lepi grome moj". Да, харесва ми песента, слушам я и днес, но никога и в най-смелите си представи не съм предполагал, че е възможно да бъде в топ 3 на най-добре приетите и песни. Снимах " Beograd" и "Maskarada", като втората за мен вече претендира да е най-големия балкански чалга хит евър. Такава феерия от светлини и телефончета бе стадиона и стана толкова светло, че да видя ясно как се дерат на песента хора от 20 до 60 години.

 

Въпросът, който за мен остава след сноще е: - А ние кога, кога, кога, след като изглеждаме толкова далеч от истината в България, където една чужденка, пееща на чужд език в чужда държава постита това, което ние само си говорим, че го търсим? И понеже само Слави Трифонов успява да се доближи до тези стандарти, вече знам причината, да не го направим. Тя се нарича - моделът "Пайнер", сбърканият клубно-дискотечно-плейбек-кръчмарски модел на "Пайнер".

"Poziv" пък ако е стара песен не знам, та това е песен на 2 години и да, голям хит е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

това ли измисли

ама ти седя встрани на стадиона ,че не ти се даваш 30лв минимум,а сега се правиш ,че си бил вътре.

Знаеш ли,че имаше ВИП зона с маси щъркели вдясно на сцената пред нея,а?Не знаеш,как да знаеш като си седял отвън с циганите сигурно.

Ще дадеш 30лв друг път

 

Аз вече съм качил снимки у фейсбука си от стадиона и половината форум ги е видял бре льольо. :1000 (29): Ще качвам и клипчета и още снимки от телефона на брат ми. Дори ще ти покажа часа и минутата на закупуване на билетите - 19:32 и снимки пред празната каса, както съм обещал преди месец. ВИП масите не бяха пред сцената, а встрани от нея. Даже не знам дали тези маси не бяха за фен-зоната и никакви ВИП да не е имало. Бяха си същите, като другите на входа и зад вратите на игрището. А ти уважаемий си изловен в лъжа, отново. :roll1:

 

Знаеш ли ти анонимний кое беше най-готиното? Седя си, пия си бирата по 3 лева наливната и съм като на панаира у Видин. И изведнъж някой зад мен казва: - Здравей Фокси! Как си Цветане? И виждам един приятел на Пешо от Пловдив, с който сме си писали у профила на Пешо за тортички и пасти, за Цеца и Глория. Много як пич, веселяк и стабилага, а аз дори за името му не се сещам. Забравих дори да го питам, защото пееше през цялото време и глас не му остана. С такъв бих отишъл на всеки концерт, ама с подобен обсебен като теб няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха масите бяха вдясно леко пред сцената ,недей лъга има снимки.

Аз пък с такива като теб даже не разговарям на живо,незнам как приятелите ти търпят налагането на мнението ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаха масите бяха вдясно леко пред сцената ,недей лъга има снимки.

Аз пък с такива като теб даже не разговарям на живо,незнам как приятелите ти търпят налагането на мнението ти!

 

Аз имам снимки, а ти нямаш, защото не си бил там, а си седял в Бургас и сега лъжеш. Следобед ще кача тук още неща....

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 000 ? :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ама с билети, бате, 10 000 билета по 30 лева.

 

От това, което разбирам, Анелия е подбрала отлично репертоара, гафчетата са били от страна на бенда, редовните ѝ песни са се приели добре, пяла е на живо добре, публиката я е удостоила с аплодисменти и главно подвикванията са негативния аспект от изявата ѝ, донякъде и аранжиментите, но това вече е въпрос на вкус, за мен тези, които съм чувал досега на нейни песни от бенда, са ми харесвали. И е бахти красивата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам снимки, а ти нямаш, защото не си бил там, а си седял в Бургас и сега лъжеш. Следобед ще кача тук още неща....

 

1000%20(29).gif

имам и видеа,но не смятам да доказвам на някакъв си нещо.

Мисли каквото си искаш.

Седял си встрани на стадиона,видях имаше много гратисчии и ти си бил там.

 

Между другото между Анелия и Цеца пускаха чалга ,като началото познайте за кого беше- Фики Бум :) )))

След това пак Фики със Стига ,Преслава с Моето слабо място ,Пиши го неуспешно и Галена със Стара каравана.

Пуснаха и Емилия със Стораро Питбула

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето каченото в профила ми във фейсбук още снощи от стадиона в Несебър. ЦЪК

 

Както виждате, така наречените ВИП маси от един патологичен лъжец са поне на 20 метра в страни от сцената и не са пред нея, както лъжльото твърди. И да се опитва да ги мести с постове, няма ка да стане. Очаквам моментален бан за Лукас и Тарантулата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето каченото в профила ми във фейсбук още снощи от стадиона в Несебър. ЦЪК

 

Както виждате, така наречените ВИП маси от един патологичен лъжец са поне на 20 метра в страни от сцената и не са пред нея, както лъжльото твърди. И да се опитва да ги мести с постове, няма ка да стане. Очаквам моментален бан за Лукас и Тарантулата.

 

Страницата, която търсите, не може да се покаже. Тя може да е временно недостъпна или връзката, на която сте щракнали, може да не действа или да е остаряла, а може и да нямате разрешение да виждате тази страница.

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Случайност?1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз какво казах-вдясно пред сцената.Имаше около 5-10м между сцена и публика ,място където е охраната

Искам бан за обида-патологичен лъжец!

 

Хората виждат къде са тези маси, които не са никакъв ВИП, а обикновени като останалите, но са за фен зоната. Има голяма разлика от брътвежите ти за ВИП маси, които след като не си бил там наивно предположи, че са пред сцената. Те не са и близо до мястото, на което излъга, че са. Ти не си стъпвал в Несебър анонимко, а влезе днес тук с пълната убеденост, че нямало как да дам 30 лева за билет. Качих ти снимки от личния си профил за доказателство, а ти и Тарантулата имате наглостта да пишете простотии без никакво докадателство. БАН веднага за вас, за да се научите на обноски. Когато ви бият по тиквите с фикти мълчите, а не серете върху форума. Не може заради няколко инфантила да се занимаваме с глупости, а не да коментираме концерта.

 

На който не му излиза линка ще има и от прикачи.ком. Но, тогава ще искам бан и за Смит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбра ли,че не желая да слизам на нивото ти ,да ти доказвам,да ти качвам снимки и така нататък.

Ти си никой за мен ,за да си правя толкова труд.

Факта е,че си изкарах супер на Цеца,на Анелия също ми хареса.Отидох да се забавлявам ,а не на другия ден да доказвам и да се пъна в някакъв форум.

Знаеш ли как изглеждашш отстрани......дори не искам да използвам думата.

Умните форумци тук различават истината и лъжата...и най-вече твоите субективни анти истини....

 

Пак повтарям не му вярвайте на тоя индивид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, клипчето наистина не се показва на хора, които не са ти в приятели. Иначе на мен ще ми е интересно да го видя.

 

Половината фовум ми е в приятели. Всчки знаят вече, че Лукас лъже. Айде да качвам, че този път ги хванах на тясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На втората снимка се вижда ясно как измислените ВИП маси на "Каменица" са мнооооого далеч встрани от сцената, а не пред нея.

 

Посети моя сайт

Посети моя сайт

Посети моя сайт

 

След малко още снимки, че от телефона става бавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хаахахха

това не е ВИП зоната

Тя се намираше от другата страна ,където на тази снимка не се вижда.Пред сцената вдясно и имаше високи маси където имаше сервитьорки и можеше да си поръчваш през целия концерт.

хахаах

Даже не е наясно,ама коментира

 

Входа за Вип зоната беше от другата страна до синята сграда ,той дори не е ходил там защото е влязъл през центр. вход.

Ех Фокс...пак си в издънка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е за концерта и в частност представянето на Анелия, защото се намира в раздела за българска чалга! Не взаимно да си казвате, че не сте ходили.

 

Чакам снимки и клипчета на Анелия! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

снимка от Вип зоната

 

айде от мен да мине една снимка,за да подскажа на разбирача къде е тая прословута зона :) )))

 

Един съвет драги ми Видин,като не си наясно ,по добре мълчи ,че ставаш смешен и вече те хващаме в лъжа доста често :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли кой да му каже на анонимката, че вип зоната не е пред сцената, а отзад на сектора със седалки на стадиона? :1000 (29): Какви келнерки го гонят този натегач? Това не е кръчма, където пее Деса, а стадион, на който клетката от торежисьорският пулт до самата сцена се нарича фен зона, а не вип зона. Лукасеееееее, хората, които бяха платили по 50 лева си имаха седящи места в трибуната зад нас, които бяхме на терена. Даваха им оранжеви лентички за ръцете, като тези на ол-инклузив, и пред трибуната имаше охрана, която ги проверяваше - на втората снимка, с жълтите жилетки долу при оградата в средата на сектора. Егати цирка, този тип не само не е бил да стадиона, а и така му подложих динена кора днес, че сега лети по баира и нема спиране.... :roll1: Билетите -19:32 купени....

 

Посети моя сайт

Посети моя сайт

Посети моя сайт

Посети моя сайт

Посети моя сайт

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси фокси,изложи се много този път....много

Ама виж поне ме провокира да кача за 1 път 2 снимки

Следвашия път се информирай повече,че мноооого се излагаш....много

 

ФОКСЕ БИЛЕТИТЕ ЗА ВИП ЗОНАТА НЕ СЕ ПРОДАВАХА НА КАСАТА!!!1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси фокси,изложи се много този път....много

Ама виж поне ме провокира да кача за 1 път 2 снимки

Следвашия път се информирай повече,че мноооого се излагаш....много

 

Лукасе, това не са твои снимки. А така наречената ВИП зона е отзад на седалките.... :roll1:

 

И всеки с билет за вип зона му даваха оранжева лентичка. Стана за смях Лукасче - бан за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...