Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Организаторите официално отрекоха миналата седмица тези слухове за Преслава и Галена. Би трябвало да пеят и те, ако нещо друго не се е объркало оттогава насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Организаторите официално отрекоха миналата седмица тези слухове за Преслава и Галена. Би трябвало да пеят и те, ако нещо друго не се е объркало оттогава насам.

НЯМА ДА УЧАСТВАТ НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ? http://planeta.tv/news/view/anelia-za-men-...na-scena-s-ceca

Link to comment
Сподели в други сайтове

Организаторите официално отрекоха миналата седмица тези слухове за Преслава и Галена. Би трябвало да пеят и те, ако нещо друго не се е объркало оттогава насам.

 

Напротив, организаторите все още не излизат с никакво изявление и постъпват супер грозно.Използват имената им да позасилят продажбите, а реалността..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, организаторите все още не излизат с никакво изявление и постъпват супер грозно.Използват имената им да позасилят продажбите, а реалността..

 

 

А това на какво ти прилича? http://dama.bg/article/kontsertut-na-tsets...u-sredite/7232/

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за тези, които предначертават провал на концерта: http://b2bmedia.bg/view.php?url=http://lif...ws/id_803410268

 

Информацията явно е напълно достоверна, понеже миналата седмица в сайта на Евентим билетите от 50 лв. бяха разпродадени, а сега пак погледнах и има отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЯМА ДА УЧАСТВАТ НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ? http://planeta.tv/news/view/anelia-za-men-...na-scena-s-ceca

Алоо, я по-полека с тия главни букви!

 

Съмнява ме Цеца да не иска Преслава и Галена. Намирисва на жълта история, но докато организаторите или някой от Пайнер не излезе с официално изявление, нищо не е знае.

 

С и без тия трите, Цеца си е Цеца!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

19:00 пред стадиона. Ако си навит ще ти дам телефона си на ЛС или ти ми дай твоя....

Охо, извинявай, чак сега виждам това. Ще ти пиша след няколко дни като съм напълно сигурен.

 

Каква е разликата между "терен" и "фен зона"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоо, я по-полека с тия главни букви!

 

Съмнява ме Цеца да не иска Преслава и Галена. Намирисва на жълта история, но докато организаторите или някой от Пайнер не излезе с официално изявление, нищо не е знае.

 

С и без тия трите, Цеца си е Цеца!

10-20 лв?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и втори щеше да прави, но защо ли няма?

Защо вече не се тачат с Анелия след като имат дует?

Защо Преслава избухна в бурен смях и се чудеше как да отговори на тоите твърдения на онзи вълчозавър?

Защо една групичка фенове на Анелия си шептяха как им купила плакати, тениски и др. И ги агитирала да викат за нея силно? Това съм го чул с ушите си докато чаках да влезнем в НДК.

Не изкарвай вълчозавър светица след като е една подла, тъпа, недое..... Ку****а.

И да платила си е статията веднага след като разбра ...... скоро ще разберете.

 

 

Какво е разбрала и как така си избра толкова некадърен журналист, за да пусне инфото?

Ето това за което се пише в момента. ;)

Разбра, че Преслава и Галена няма да участват и побърза с платената статия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намирисва цялата работа и то мирише на същата пловдивска лайняна яма - ще има концерт : няма да има концерт, ще пеят Г и П : няма да пеят Г и П. Последно?

Или от Моко правят шашми или на Цеца екипа не знае какво да прави и кой да викне. Да бяха викнали пак Азис и толкова...

 

Ако тя самата, което ме съмнява, се е отказала от тях двете заради пеенето, макар че Преслава на концерти пее на живо, значи и двете са станали за смях общо взето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно ли е.... ще се гръмна... Анелия не грачи по-малко от Галена..ебаси...

 

А тук ще поспорим. Анелия колкото и да е бавна, поне пее като хората .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тук ще поспорим. Анелия колкото и да е бавна, поне пее като хората .. .

Ако вече се е научила може. Спрял съм да я слушам отдавна по концерти с внезапното спиране, поемане на въздух и виенето. Ако вече се е научила може и да си прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тук ще поспорим. Анелия колкото и да е бавна, поне пее като хората .. .

Какво пее? На втората песен гласа й пада и почва да издиша :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пее? На втората песен гласа й пада и почва да издиша :mf_surrender:

 

Ти недей да знаеш, че пее повече от Преслава по участия .. Да не кажа, че на Пепе гласа й пада още посредата на първата песен. :roll1:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти недей да знаеш, че пее повече от Преслава по участия .. Да не кажа, че на Пепе гласа й пада още посредата на първата песен. :roll1:

Ама какво месиш Преслава? Детската градина ... :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не пее и тя... влаче като стар касетофон, ужасни са й извивките и фалцетите.

Истината е, че са малко тези, които могат 1-2 часа да изкарат нормално - Нелина и Глория са ми в главата, най-вероятно и Емилия ще се справи - нормалното за мен е да си изпееш песните така, както си ги записал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към феновете на Анелия. За този концерт купила ли ви е тениски и плакати или ще си изперете старите тениски и ще смените само плакатите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти недей да знаеш, че пее повече от Преслава по участия .. Да не кажа, че на Пепе гласа й пада още посредата на първата песен. :roll1:

Пее 1,2 песни на живо. Другото на плейбек. Не ми я хвали.

А замислил ли си се че твоята пееше как мразела да си дава отворите за анал*н кекс, а след това им давала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към феновете на Анелия. За този концерт купила ли ви е тениски и плакати или ще си изперете старите тениски и ще смените само плакатите?

 

Стисла като Шонона дава веднъж.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...