Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Най-малкото с това доказват колко напред е Цеца-та. :1000 (29): Върлите фенове на Цеца, или поне много голяма част от тях, не почитат българския фолк. Ще си вкарат автогол двете, но както и да е.

Абсолютно. Тук примерно половината искат Глория да я подгрява, ама много ясно, че никога не би се навила и с право. Аматьорки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абсолютно. Тук примерно половината искат Глория да я подгрява, ама много ясно, че никога не би се навила и с право. Аматьорки!

Най - лошото е, че биха се навили и трите от ГИК, дори без пари биха търчали, особено Глория. Срам и позор, нали Камелия подгряваше Лепа Брена по - рано в една дискотека. Няма какво да говорим, чалгарките не са звезди, те са джънк и затова не ги приемат сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз не съм много ок те да я подгряват. Цура е много голяма, факт, но ние си имаме за нас си (локално) по - големи звезди от нея!!! Тези две курви са едни от тях и не може да клякат така! Не съм съгласен и великите ГИК да я подгряват. Не е добре това изобщо!!!

 

Типично по български и най-вече чалгарски. С ануса напред. Но Цеца им е идолът и първообразът. Ето затова съм за смъртта на чалгата.

 

Иначе поне само тези старите сръбски чанти имат публика у нас. Новите за щастие нямат шанс. Трябва да чакаме дъртите по естествен път да изчезнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам какво лошо има в подгряването? Винаги изпълнител от държавата - домакин подгрява гост изпълнителя чужденец без значение в какъв жанр ще е събитието! Това си е нещо напълно нормално, стига малко или много стиловете на подгряващите и главния изпълнител да стоят добре на една сцена. В случая двете най - гнусни чалга подметки да подгряват класата на сръбската музика си е чисто ЧАО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадите за концерта на СЕСА в Несебър на 21 август не спират! Към шоуто на кралицата на балканската музика се присъединява още една от най-големите и обичани звезди в България, а именно Анелия. Изпълнителката, която наскоро чества 10-годишен юбилей на сцената, подготвя уникално шоу, което ще представи непосредствено след едночасовата програма на Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ми повече от ясно, че се бутат най - лакомите! Още едно доказателство, че изведнъж и Анелия се появява в това число, в последнитегодини се чудя коя е най - алчна от трите! :mf_surrender: Имам чувството, че най - много да и провалят концерта накрая... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия на една сцена с Цеца

 

 

Anelia20071.jpg

 

Анелия ще се качи на една сцена с Цеца. Звездата на музикална компания "Пайнер" ще излезе със собствен бенд, включващ 12 от най-добрите български музиканти по време на грандиозния концерт на сръбската изпълнителка. Анелия ще зарадва публиката с невероятен микс от собствени песни, превърнали се в тотални хитове през годините на нейното творчество. Събитието ще разтърси родното Черноморие на 21 август, а домакин е град Несебър.

"За мен е чест да бъда на една сцена с такива невероятни музиканти. Определено нашата публика заслужава да получи това изключително преживяване. За мен като изпълнител е също много вълнуващо, че ще съм част от това събитие", споделя Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До вчера плюехте по "сръбските травестити", а сега изведнъж стана много престижно любимките ви, топ 3 на българския поп-фолк, да подгряват Цеца. :mf_surrender:

 

Дано не се изложат наще хубавици.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия яко се е амбицирала да надцака Преслава и Галена с изявата си и може и да успее. Бенд, хитове през годините, ако пее "Само мене нямаш" и си спести подвикванията, сигурно ще ѝ се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то тва взе да си се оформя като концерт на Пайнер. Аз ще взема да отида, и без това не искам пълнежи. Най-големите ГАП ми стигат :1000 (6):

 

Анелия яко се е амбицирала да надцака Преслава и Галена с изявата си и може и да успее. Бенд, хитове през годините, ако пее "Само мене нямаш" и си спести подвикванията, сигурно ще ѝ се получи.

НИКОГА! :roll1: Все пак трябва да напомни на публиката, че те я правят силна на сцената :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме да обявят, че Андреа, Ани Хоанг и Денис също са подготвили грандиозно шоу, което ще представят пред тоалетните в "Несебър" по време на грандиозния концерт от сръбската плескавица Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП български изпълнителки, подгряват Сръбска звезда в България на Български стадион........ и това ако не е тъжно :mf_surrender: Кога ще отиде някоя нашта там и ще я подгряват Драгана, Брена, Цеца.... - Никога!1000%20(21).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те Лепа Брена и Цеца са по-големи звезди, имат повече аудитория и това е факт, ако бяха отказали нашите, като са им предложили, това щеше ли да промени нещата? Печелят една голяма изява, ако се представят добре, ще оберат позитиви, може пък да впечатлят някой подходящ човек от организаторите за България, от екипа на Цеца, да им се отвори път към други изяви по този начин, защо да пропускат възможности, просто трябва да дадат нужното от себе си за добро представяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП български изпълнителки, подгряват Сръбска звезда в България на Български стадион........ и това ако не е тъжно :mf_surrender: Кога ще отиде някоя нашта там и ще я подгряват Драгана, Брена, Цеца.... - Никога!1000%20(21).gif

Така е, но причините за това са и исторически. Когато Цеца е градила жанра, на базата на който е започнал нашия попфолк, в България тази музика е била забранена. Нормално е да нямаме толкова големи звезди все още. Но не бих се учудил, ако след 10-20 години и наши звезди имат концерти в Сърбия с подгряващи изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но причините за това са и исторически. Когато Цеца е градила жанра, на базата на който е започнал нашия попфолк, в България тази музика е била забранена. Нормално е да нямаме толкова големи звезди все още. Но не бих се учудил, ако след 10-20 години и наши звезди имат концерти в Сърбия с подгряващи изпълнители.

Този Анастас, винаги готов да ме развесели с някой виц. Ей голям си! Те западат, не могат 500 човека да докарат, ние големи звезди раждаме. Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Анастас, винаги готов да ме развесели с някой виц. Ей голям си! Те западат, не могат 500 човека да докарат, ние големи звезди раждаме. Поклон!

Е, ще видим. То и през 1998 едва ли някой си е представял, че някога ще има чалга клипове на световно ниво, но се случи. В момента може и да има дупка откъм концертна дейност, но времето си минава, страната малко по малко се оправя, защо да не родим и балкански звезди. :Vishenka_05:

 

Важното в случая е, че не е унижение най-актуалните български звезди да подгряват име като Цеца. И да, все още смятам, че визията, гласът и песните на Цеца са отвратителни, но не мога да отрека реномето й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца прави два самостоятелни концерта тук заради 30% намалението от хонорара й.

 

Абсолютна лъжа на унизени "галенини" подложки в тази тема. :1000 (29): Искате да ги измъкнете по-достойно, но Митака го набива и на трите още по-мощно.

 

Честито! :1000 (19):

 

 

Абсолютно унижение е уж най-актуалните и големи звезди в момента да подгряват някой друг. Глупачки.

 

Кажи им и ти, че на мен не вярват и дори не искат да ми четат постовете от мъка. Най-добре им е тук, да си живеят в приказки от "1001 нощ" с мокър сън Яница. :1000 (29):

 

 

Най - лошото е, че биха се навили и трите от ГИК, дори без пари биха търчали, особено Глория. Срам и позор, нали Камелия подгряваше Лепа Брена по - рано в една дискотека. Няма какво да говорим, чалгарките не са звезди, те са джънк и затова не ги приемат сериозно.

 

Абсолютно наивна инсинуация. Не се мазни на местните тролове, а шибай "звездите" на Митака психически и сривай илюзиите на фенчетата им. Така се прави, ако имаш топки и не се опитваш да се сложиш на местната конюнктура като Мелето, за да ти помогне тя в "анти-Фокс" коалицията. Хубаво ще е, поне старите фенове да се държат достойно и да си пазят егото, а не да толерират пропадащият звезден ореол, около тиквите на набедените за звезди в Пайнер. Да дойде уж забравен травестит като Цеца, който всички тези оплюваха тук с години и да гледам през цялото време как изтъкват нащите некадърници и нащастният им продуцент, а за 2 месеца целия "елит" на Пайнер да застане на колене пред Цеца и да чака милост е онова, за което ви говоря през всичките години, когато Камелия говореше, а а тук мазниците се кикотеха и дрънкаха за това кой и кога бил пуснат в някоя провинциална дискотека. Не ставай като тях. Не се унижавай като тях. Ти не си трибуквена анонимка, която като си няма име да кръстя Крум. Не си натегач от Павликени, провалил се във всички свои прогнози в този форум. Не искам да те гледам такъв приличащ на мекотело. Вземи клавиатурата и им покажи как се пише. Какво ти пука какво ще кажат 20 подрастващи онаниста тук, лъскащи един ден на Яница, а на другия на Галена и Преса, в зависимост от това коя ще си покаже балкона в поредният еднакъв и гледан вече клип, който е просто претоплена стара манджа?

 

За твоя информация - в Банско Лепа Брена я подгряваше Андреа, а не Кама. Оправи си спомените или прибави истинско "видинско" инфо към базата данни. :1000 (30):

 

 

Оле божке, оле майко, къде ги е докарал големия продуцент! Да се натискат за всяка изява, на всяка цена, за единия хонорар ....

 

Нема турне, нема концерт, нема нищо! А големият "продуцент" лиже гъза на всеки, който му даде 5 минутки сцена на "звездопада".... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята е, че щеше да е по- достойно като едно време трите курви ПАГ да направят турне както 2000 години други три наречени "курви" на име Глория, Камелия и Петра си спретнаха. За мен това Е начина да се върви нагоре, да може да е провал, със сигурност, но подгрявайки Цеца, няма да имат актив. Напротив, всички след това ще говорят за Цура, която бе подгрявана от некви чалгарки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...