Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Точно.

 

Не може всички изпълнителки, награждавани в последните 10 години с "Певица на годината" да се изтърсят да подгряват на чужд изпълнител в собствената си държава. Егати унижението.

 

За българина е чест да лиже чужд задник. Това не ви ли е станало ясно? В интерес на истината не съм срещал по-комплексиран народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добре си ги съчинявате и вие обаче. Платила си била - мухахаха. Много добре знаете, че такива сайтчета обичат да правят някакви интриги, ама не бе, платила си е :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: ... Та нали преди 2 години Анелия направи дует с Преслава, сега заедно с Галена и други, а и много пъти е казвала за Преслава какъв талант и други такива..

Тя и втори щеше да прави, но защо ли няма?

Защо вече не се тачат с Анелия след като имат дует?

Защо Преслава избухна в бурен смях и се чудеше как да отговори на тоите твърдения на онзи вълчозавър?

Защо една групичка фенове на Анелия си шептяха как им купила плакати, тениски и др. И ги агитирала да викат за нея силно? Това съм го чул с ушите си докато чаках да влезнем в НДК.

Не изкарвай вълчозавър светица след като е една подла, тъпа, недое..... Ку****а.

И да платила си е статията веднага след като разбра ...... скоро ще разберете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да платила си е статията веднага след като разбра ...... скоро ще разберете.

 

Какво е разбрала и как така си избра толкова некадърен журналист, за да пусне инфото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За българина е чест да лиже чужд задник. Това не ви ли е станало ясно? В интерес на истината не съм срещал по-комплексиран народ.

 

Още от Световните войни е тръгнала тази сериозна тенденция при нас, да не кажа и от турското робство първите наченки за позицията ни. Изключваме шепа хора от учебниците по история (които също не са особено обективни и реални като информация), сме един страхлив и разединен народ от векове... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа на тези, които плямпат, че Анелия сама се била набутала на концерта... Първо Цеца не е Милица, че да й се набуташ на концерта и второ мислите ли, че ако тя не иска Анелия, би разрешила да й пее на концерта. Истината е, че Анелия е получила покана от хората на Цеца. Анелия е държала да пее с бенд. Вече дали Цеца е изритала Галена и Преслава никой не знае. Ще се види на концерта. Според мен не е вярно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, в крайна сметка само Анелия ли ще е подгрява Цеца или Анелия, Галена и Преслава заедно ?

По последна информация, която имам... първо пее Галена, след това Преслава и накрая Анелия. След това Цеца си излиза и показва на цяла България каква звезда нямат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По последна информация, която имам... първо пее Галена, след това Преслава и накрая Анелия. След това Цеца си излиза и показва на цяла България каква звезда нямат!

 

Точно, ясно и категорично.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и вие какви сте. Че са приели да подгряват не е чак толкова лошо според мен, тя Е по-голяма звезда от тях, това са фактите. По-тъпото е, че в коментарите много хора дори не искате да им дадете шанс, дори не се надявате да се представят добре, за някакви освирквания се говори, по някакъв мазохистичен начин искате да не се представят добре, за да може после да се вайкате и да хвалите Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, какъв кеф ще ви донесе българските певици, две от които много талантливи и със супер успехи, а третата с такива хубави, интересни, модерни проекти, да не се представят добре, а чуждата да? Закъде изобщо сме тръгнали, като дори нямаме желание нашото да успее и да го подкрепяме?

 

Няма пък, поръчвам ви да пляскате, да викате и да им се кефите, да ги подкрепяте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, какъв кеф ще ви донесе българските певици, две от които много талантливи и със супер успехи, а третата с такива хубави, интересни, модерни проекти, да не се представят добре, а чуждата да? Закъде изобщо сме тръгнали, като дори нямаме желание нашото да успее и да го подкрепяме?

 

Няма пък, поръчвам ви да пляскате, да викате и да им се кефите, да ги подкрепяте!

 

Няма да ни кефи нищо, ние вече казахме жалкият Пайнер как им го наби четвъртит и на трите по този въпрос. Сега ще си носят кръста, както и фйенчетата им тук....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да си носиш зареден телефон, че бая срам ще записваме, нали се сещаш защо? :whistling:

 

Ако ти отиваш с такава нагласа, аз далеч не съм.Бъди сигурен, че ще се постараят доста.Варианта е Галена да се осере с плейбек ;]

 

Добре де, какъв кеф ще ви донесе българските певици, две от които много талантливи и със супер успехи, а третата с такива хубави, интересни, модерни проекти, да не се представят добре, а чуждата да? Закъде изобщо сме тръгнали, като дори нямаме желание нашото да успее и да го подкрепяме?

 

Няма пък, поръчвам ви да пляскате, да викате и да им се кефите, да ги подкрепяте!

 

:1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ти отиваш с такава нагласа, аз далеч не съм.Бъди сигурен, че ще се постараят доста.Варианта е Галена да се осере с плейбек ;]

:1000 (33):

 

Даваш заден след 5 поста, в които си поговорих с теб? :roll1: Ама и ти си ми един измислен, че не е за приказки. Знаеш ли колко ти личи, че нямаш представа какво да очакваш от нашите? Знаеш ли как тук 90% са като теб? Знаеш ли, че това е така, понеже не си ходил никъде и на никоя? Ти какво си мислиш, че за една нощ Преса, Галка и Анелия ще се преродят в Драгана, Лепа Брена и Стоя, че да бъдат алтернатива на Цеца? Абер от понятие си нямате как стоят нещата. Но поне едно е сигурно - ще ги видите от мен във видео, за да си сверите часовниците, които в момента въобще не работят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваш заден след 5 поста, в които си поговорих с теб? :roll1: Ама и ти си ми един измислен, че не е за приказки. Знаеш ли колко ти личи, че нямаш представа какво да очакваш от нашите? Знаеш ли как тук 90% са като теб? Знаеш ли, че това е така, понеже не си ходил никъде и на никоя? Ти какво си мислиш, че за една нощ Преса, Галка и Анелия ще се преродят в Драгана, Лепа Брена и Стоя, че да бъдат алтернатива на Цеца? Абер от понятие си нямате как стоят нещата. Но поне едно е сигурно - ще ги видите от мен във видео, за да си сверите часовниците, които в момента въобще не работят.

 

:mf_surrender:

Ходил съм достатъчно, но не си ти човека пред който трябва да се отчитам.Съвсем не мисля, че Преса,Галка и Ана ще се преродят в който и да било.Просто бъди сигурен, че ще бъдат подготвени, ако в крайна сметка пеят двете.Факта, че отиваш за да видиш нечий провал е достатъчно красноречив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Ходил съм достатъчно, но не си ти човека пред който трябва да се отчитам.Съвсем не мисля, че Преса,Галка и Ана ще се преродят в който и да било.Просто бъди сигурен, че ще бъдат подготвени, ако в крайна сметка пеят двете.Факта, че отиваш за да видиш нечий провал е достатъчно красноречив.

 

Ходил си друг път. Ако го бе направил никога нямаше да раздуваш балона на нашите в случая. Щеше да си го караш кротко и тихо, да ги похвалиш, че са опитали и да признаеш очевидното - ЦЕЦА прави концерт, а нашите гниди ще се избият да я подгряват, за едната шибана слава и последно 10, с което да се похвалят пред заслепените лумпени на Пайнер. Как е възможно въобще да съществува такава тема тук, като това е най-големия срам за чалгата? Как е възможно този срам на най-големите ни звезди да се брои за актив? Вие всички ли полудяхте тук? Разбирате ли въобще как нашите сами се прецакаха? Махнете капаците, ей! Вече не сме нищо като бизнес, щом сме пропаднали до там да не можем един концерт за 25-годишен юбилей да направим и лижем сливата на Цеца да се смили, да ни вземе за подгяващи най-големите звезди. Малко себеуважение нямате ли? Айде за ония кокошки, дето са се навили да се срамуват хората заради тях не им пука, че при тях всекидневното полягане пред желанията на Пайнер са с нормата на закон. Ама вие тук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо "Пайнер" трябва да има нещо общо, вие подкрепяйки ги, ще подкрепяте косвено българската музика! Добри и обичани певици са от много години, не са на нивото на сръбкините като традиции и опит, но пък това може да е първата крачка. Те невинаги бяха такива, Преслава едно време искаше само да пее, по концерти, турнета, предавания, къде ли не, просто политиката на "Пайнер" я вкара в едно еднообразие на клубни участия на едни и същи места. Сигурен съм, че ще ѝ е приятно да опита нещо по-различно, ще има и повече време за изява.

 

Добри изпълнителки, с успешни авторски песни, някои от които кавърдисани даже от чужденци. Кефете им се, докато се представят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходил си друг път. Ако го бе направил никога нямаше да раздуваш балона на нашите в случая. Щеше да си го караш кротко и тихо, да ги похвалиш, че са опитали и да признаеш очевидното - ЦЕЦА прави концерт, а нашите гниди ще се избият да я подгряват, за едната шибана слава и последно 10, с което да се похвалят пред заслепените лумпени на Пайнер. Как е възможно въобще да съществува такава тема тук, като това е най-големия срам за чалгата? Как е възможно този срам на най-големите ни звезди да се брои за актив? Вие всички ли полудяхте тук? Разбирате ли въобще как нашите сами се прецакаха? Махнете капаците, ей! Вече не сме нищо като бизнес, щом сме пропаднали до там да не можем един концерт за 25-годишен юбилей да направим и лижем сливата на Цеца да се смили, да ни вземе за подгяващи най-големите звезди. Малко себеуважение нямате ли? Айде за ония кокошки, дето са се навили да се срамуват хората заради тях не им пука, че при тях всекидневното полягане пред желанията на Пайнер са с нормата на закон. Ама вие тук?

 

На теб явно трябва да ти се спелуват думите, за да разбираш.

Не раздувам ничий балон, просто не съм малка дребна душа, която да трепери някой да се провали.Знам, че нашите не са на нивото на Цеца ..и? Да ги убием с камъни.Нещата в Сърбия са много по-различни от тук, защото хората харесват техните си изпълнители и ги подкрепят ..докато ние отиваме да им снимаме провалите :mf_surrender:

 

Абе ..не че нещо, ама защо Цеца не си извика пак циганския оркестър от Арена да я подгравят, а се спря на нашите кокошки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ..не че нещо, ама защо Цеца не си извика пак циганския оркестър от Арена да я подгравят, а се спря на нашите кокошки?

 

Организаторите са Моко солюшън - българска фирма, Цеца дори не знае кои ще и пеят на концерта, не се залъгвайте, изобщо не ги е избирала тя.

Преди 1 година я питаха за кои български изпълнители знае - тя каза Андреа и Азис.

 

По-смешното е, че до вчера Цеца и сие бяха грозни травестити, с изключитлено селска и долнопробна музика и супер супер слаби клипове - общо взето всичко сръбско беше бира и плескавица за вас, но като ги викнаха тукашните на някакъв концерт и започнахте да твърдите, че Цеца и Меца били на високо ниво и нямало как нашите успешни певици да изпъкнат пред нея. Не говоря конкретно за теб. То това се е трупало като мнение на някои форумци тук с години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Организаторите са Моко солюшън - българска фирма, Цеца дори не знае кои ще и пеят на концерта, не се залъгвайте, изобщо не ги е избирала тя.

Преди 1 година я питаха за кои български изпълнители знае - тя каза Андреа и Азис.

 

По-смешното е, че до вчера Цеца и сие бяха грозни травестити, с изключитлено селска и долнопробна музика и супер супер слаби клипове - общо взето всичко сръбско беше бира и плескавица за вас, но като ги викнаха тукашните на някакъв концерт и започнахте да твърдите, че Цеца и Меца били на високо ниво и нямало как нашите успешни певици да изпъкнат пред нея. Не говоря конкретно за теб. То това се е трупало като мнение на някои форумци тук с години.

 

В Арена миналата година отново бяха Moko, но тогава нямаха проблем с билетите.

Знаеш мнението ми за сърбите и е факт, че в последните години направиха доста успешна актуализация на музиката си.So ..който отрича това - :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...