Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами те Лепа Брена и Цеца са по-големи звезди, имат повече аудитория и това е факт, ако бяха отказали нашите, като са им предложили, това щеше ли да промени нещата? Печелят една голяма изява, ако се представят добре, ще оберат позитиви, може пък да впечатлят някой подходящ човек от организаторите за България, от екипа на Цеца, да им се отвори път към други изяви по този начин, защо да пропускат възможности, просто трябва да дадат нужното от себе си за добро представяне.

 

Да бе, то това е и идеята да подгряваш някой, но точно тия трите ли ще впечатляват тепърва някой? Тях ако за над 10годишните им кариери никой не ги е обръснал от Сърбия, не са ги чули и потърсили за квото и да било, за кога тепърва. Именно затова резила е огромен. Трябваше да пуснат някви нови, да им се чуе името, или, понеже в случая никви нови няма за тая цел, да изтупат от прахта и нафталина някви добре забравени стари, да се сетят хората че са живи още и не са ходили на тяхното погребение

 

Оначе като прием очаквам ЦЕЦА да ги срине със земята и да помете стадиона с тях, ма това е ясно, както и да се пънат Тия тричките. Анелия е половин преднина пред преса и ваната, поне е обявила че ще е с бенд, и ще се изяви преди другите две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия поне има какво да изпее за подобен концерт! Очаквам да чуя "Продължавам", "Само мене нямаш", "Погледни ме в очите", "Обичай ме", "Искам те", "Не знаеш", "Как предаде любовта", "Четири секунди", "Не ме принуждавай", "Аз и Ти", "Искам те, полудявам", "Чужди устни", "Не исках да те нараня", "Няма да съм друга", "Не мога да губя" и "ГЕНЕРАЛ"!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа горката, постнала си статия "Цеца знае Азис и Андреа" от преди 2 години :D Коментирала и на Галена в страницата новината, че тя и Преслава ще подргяват Цеца. Завижда, яд я е, че не нея са поканили.

 

Е, тя пък какво се дразни, нали е световна звезда, под нивото ще и е да подгрява някаква си Цеца. Да ходи да покорява световните сцени. :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ето пак това, за което зоговори Камелия в Открит микрофон относно обаче концертите на Пайнер, които да бъдат с бенд, ама не едната певица с такъв, а всички останали с 2 балеринки отзад. В случая сега щом имат възможност да се изявят със бенд на този концерт, както Анеля ще направи, толкова ли не могат да се разберат един такъв бенд да свири и за трите..!? Ама не..ще се мъчат те Галя и Преса.. по-важното е да крещим и грачим на микрофона, и да се мятаме като ненормални(Галена). Циркаджийките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, аз защо не съм забелязал досега, че датата на концерта е 21 август? :1000 (10): Че това е първия ден от почивката ми в Несебър в станцията на МВР. :1000 (29): Пристигам до обяд, настанявам се, следобеден плаж и после на стадиона, който е на.... 15 минути пеша от базата ни. Ахахахаха, ще има 16:9, долби сърунд кадри и пряко включване от мястото на събитието. :1000 (6): И никой в никакви медии няма да може да излъже и а една запетайка, защото АЗ ще съм там.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво точно лошо видяхте в подгряването на три от най-актуалните поп-фолк певици?

Типичната черта на българина е да се леят страници с помия и жлъч вместо да се радват, че име като Цеца ги вика да я подгреят.Още повече хора, още повече пари, нашите сега ще се надцакват за да изпъкнат и в крайна сметка ще се случи нещо положително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия поне има какво да изпее за подобен концерт! Очаквам да чуя "Продължавам", "Само мене нямаш", "Погледни ме в очите", "Обичай ме", "Искам те", "Не знаеш", "Как предаде любовта", "Четири секунди", "Не ме принуждавай", "Аз и Ти", "Искам те, полудявам", "Чужди устни", "Не исках да те нараня", "Няма да съм друга", "Не мога да губя" и "ГЕНЕРАЛ"!!!

 

"Анелия поне има какво да изпее за подобен концерт!" :roll1: :roll1: :roll1:

"Не мога да губя", "Генера", "Четири секунди", "Искам те, полудявам" са само за концерти, да..."Аз и ти" и "Не ме принуждавай" не мога да си ги представя изсвирени от бенд, Преслава има доста песни, които би могла да изпее, всъщност от 3-те тя има най-много песни за концертана сцена, а Галена - най-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ги чакам, но щеше да е по яко, ако бяха клипчета на истинските звезди ГИК, но все пак ще се задоволим и с копията.

 

И с кое ПАГ са копия на ГИК, като ПАГ са много по-адаптивни, по-умни ...Аз лично подгряващи на Цеца бих сложил Глория и Преслава, само те са достойни и на нивото на Цеца в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОП български изпълнителки, подгряват Сръбска звезда в България на Български стадион........ и това ако не е тъжно :mf_surrender: Кога ще отиде някоя нашта там и ще я подгряват Драгана, Брена, Цеца.... - Никога!1000%20(21).gif

 

Българите са мекотели. Ако могат и гъза на чужденеца ще излижат, дори и това да е сръбски такъв. Много жалък и нищожен народ без самочувствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за какви концерти говорите, но ако подгряването е повече от 40 минути, публиката ще "ги замеря с камъни", както един прескочи преградата за да бие подгряващата група на предишния ѝ концерт. По 2 песни от певица максимум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Типично за нацията ни.Не уважава собствените си звезди , а е чуждопоклоник.

Фокса пък щял да иде та да му чуем необективното мнение за загиващия Пайнер,датиращо от 2006 та,откакто Пайнера отритна бездарната,а от октомври официално.И сега пропагандата на Видин тече с пълна сила.

Смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория на 10-тата си годишнина от кариерата извади албума Крепост, а Анелия и Преслава на тяхната 10-та вадят боклуци като Генерал и Аматьорка!

За какви пикове говориш изобщо? Айде да изчакаме още 10 години и да ги видим дали изобщо ще са на пазара още, пък камо ли концерт в НДК да правят.

Глория е единствената в този жанр с този стаж, която е оцеляла и прави не нещо, а много.

Генерал-ът на Анелия й е вече към 13 годишнина.. Към 10тата имаше много добри и различаващи се песни като "Аз и ти", "Не исках да те нараня", "Виж ме сега", дори "Искам те, полудявам" и "Да ти викна ли такси" си бяха доста добри и хитови песни... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От трите само Преслава е била поканена официално... Галена е набутана по други пътеки, а Анелия е мелила яко на Шефа като е разбрала, че другите 2 ще бъдат, а тя не е отразена... общо взето картинката е доста жалка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От трите само Преслава е била поканена официално... Галена е набутана по други пътеки, а Анелия е мелила яко на Шефа като е разбрала, че другите 2 ще бъдат, а тя не е отразена... общо взето картинката е доста жалка...

Аха сигурно Димитров се разпорежда и с репертоара на Цеца за концерта :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и на мен ми е съмнително Анелия как се появи така впоследствие (Тая дума ме мъчи, извинявайте, ако не е слято.), но пък нищо, дори да се е набутала, амбицията ѝ поне ще докара бенд на концерта, другите две не се знае как ще са. Поне ще се мъчат да се надцакат и така да се стимулират да покажат възможно най-доброто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам за малоумно най-добрите ни певици да подгряват. Реално и трите са по-големи звезди от Цеца в България, направо е нелепо.

 

Като отиде Мадона в Сърбия да не би да я подгряват Цеца и Лепа Брена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това "подрягване" го разбираеми ние като такова, но за повечето, предполагам е концерт на който ще пеят Галена, Преслава, Анелия и Цеца. Те знаят че в Несебър няма как Цеца да събере хора и за това са сложили нашите..

 

А и между другото явно взимат мижави пари в Сърбия, че почнаха всеки месеца сърбите да идват тук... :mf_surrender: Да си стоят там..цяла Европа не ги иска, ние само им праим, евала?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз смятам за малоумно най-добрите ни певици да подгряват. Реално и трите са по-големи звезди от Цеца в България, направо е нелепо.

 

Като отиде Мадона в Сърбия да не би да я подгряват Цеца и Лепа Брена...

 

Реално? Ама ще излезе май, че не е реално, щом 3-те и още някакви 20 техни колежки не могат на макс да запълнят зала 1 на НДК, а Цеца пълни Арена Армеец.

И щом те големите ще подгряват по-малката от тях.

Работата е трагична общо взето, до там я докараха чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално? Ама ще излезе май, че не е реално, щом 3-те и още някакви 20 техни колежки не могат на макс да запълнят зала 1 на НДК, а Цеца пълни Арена Армеец.

И щом те големите ще подгряват по-малката от тях.

Работата е трагична общо взето, до там я докараха чалгата.

Цеца идва веднъж на една-две години в България, тези трите имат участия през ден. Ако Преслава имаше едно участие в годината, нямаше да е никакъв проблем да се проведе в арената.

 

Просто политиката на Пайнер е да се налагат кръчмарски певици и да се прибират бързи пари от участията по клубове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, Росица Кирилова дали струва или не е различна тема наистина, но Преслава може само да си мечтае да има хит от ранга на Боса по асфалта, Мики-Маус и Мила кукло Барби, дето даже и неродените всеоще вечи ги знаят наизуст. Тя даже няма и хитовете на Кати, щом и изкара името от нафталина - Волна Пеперуда, Нестандартни сме, Лъскаво Ферари. А в днешно време може да си мечтае и за техните гласове, щото нейния никъф го няма! Тя повече от 10 минути на живо не може да изкара! И сигурно след това цяла седмица не може да говори!

 

 

Понанатам, да бе Цеца не зима никви пари, нямало кой да и иде на концерта, къф е тоя булшит изобщо и що не смените дрогата? Ай на парите майната им, въпреки че на цени от 30 до 50 кинта, и дори при ЕВЕНТУАЛНА средно добра посещаемост, не само ще се избие хонорара на ЦЕЦА, но и за организаторите ще има. Даже и за митьовския кокошарник ще се намерят. А за посещаемостта - 100% ще е фулмакс стадиона в Несебър.

 

Кво, кой ш го брои тва за концерт на ментетата ПАГ и ЦЕЦА, бе, ти Фред ли си или Барни и Уилма? Само тука в тоя форум сте чували че ще грачат димитровградските гарги преди на сцената да се качи СВЕТОВНАТА ЗВЕЗДА ЦЕЦА, и тук там щото без да искат са го написали и на сайта с билети? Ама даже и така да е, никой, повтарям НИКОЙ няма да отиде и да даде тия пари за тея 3те и помеждудругото ЦЕЦА, щото прекалено добре е известно че може да ги гледа в най-близката кръчмотека ако не тая, то другата седмица и то за макс 10 лв ако изобщо! А от ЦЕЦА никой не се вълнува, мн ясно, тя затва почна да идва през месец и половина! Сменете хапчетата или идете да ви изпишат такива, нужда има! ЦЕЦА няма да стане от леглото, пръста няма да си мръдне ако не и предложат там къфто и е хонорара!

 

Той колегата хубаво го е написал, че ако не пееха през ден по кръчмотеките, щяха да пълнят големите зали и стадиони, ма така тачения от някои хора инженер гледа само как да си напълни неговия джоб.

 

Ама и тея тритичките нямат никъф акъл просто. Начи ш се мотаят 3 шушулки по сцената едно минимум час и половина (щото така са обявили, по 30 минути за всяка гарга), докато публиката още пълни стадиона. Ся освен това, предполагам ще има и някви паузи м/у 3те, т.е отидоха едно сигурно 3 часа. А ЦЕЦА ще си излезе в точно определеното време, нея кво и дреме за обслужващия персонал? По най-простата сметка начи, Анелия ще пее или поне ще прави там квото ще прави, най-вероятно пред напълно празен стадион, докато още сглобяват сцената, по някое време следобеда на същия ден. За фафлата и новоизлюпената премиерша може и тамън да са почнали да идват първите зрители. ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е че топ певици на Пайнер ще са там, така ще зарадват и феновете си

Пайнер поне уредиха ли се с права да снимат и излъчат конерта на Цеца...? Или поне да снимат собствените си миксове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е почистена от излишните коментари. Ако продължавате да коментирате излълнители, които не са свързани с концерта и неща, които не са по темата ще я затворя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...