Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

Сигурен съм, че има хора, които биха посетили този концерт само заради Галена, Преслава или Анелия.Няма значение заради коя от трите или за трите заедно.Лично мен Цеца не ме вълнува и бих посетил концерта заради тях.Вие си говорете каквото искате, момичетата ще си направят шоуто и това е.

Факт е, че Анелия, Преслава и Галена сега са най-големите в бранша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сигурен съм, че има хора, които биха посетили този концерт само заради Галена, Преслава или Анелия.Няма значение заради коя от трите или за трите заедно.Лично мен Цеца не ме вълнува и бих посетил концерта заради тях.Вие си говорете каквото искате, момичетата ще си направят шоуто и това е.

Факт е, че Анелия, Преслава и Галена сега са най-големите в бранша.

 

Аха, а защо ще дадат минимум 30 лв за да гледат тез хубавици, вместо да идат в близката кръчмотека за макс 10? Нещо ще ме извиниш, ама не я виждам логиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и между другото явно взимат мижави пари в Сърбия, че почнаха всеки месеца сърбите да идват тук... :mf_surrender: Да си стоят там..цяла Европа не ги иска, ние само им праим, евала?!

Те не пеят в Сърбия, единствено, ако правят някой концерт, но участия нямат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щяло да има хора, които ще отидат на Цеца заради Преслава, Галена и Анелия...? Сериозно ли вярвате, че някой ще даде 30-50 лв, за да чуе по 2-3 песни на тия трите и то при положение, че през вечер са в местните клубове на вход свободен? Или си мислите, че всяка от тях ще изнася едночасови рецитали?

 

 

Това, преди всичко, е концерт на Цеца. Не го забравяйте.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, а защо ще дадат минимум 30 лв за да гледат тез хубавици, вместо да идат в близката кръчмотека за макс 10? Нещо ще ме извиниш, ама не я виждам логиката.

Аз бих ги дал, защото представянето им на такава сцена ще е коренно различно от ужасията в дискотека. Много хора, които нямат възможност да ходят на наградите и рождените дни в София, са зажаднели за концерт като концерт. Не казвам, че мнозинството ще отидат заради тях, но щом са ги поканили, значи са преценили, че ще имат изгода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое ще е коренно различно от НДК или от турнетата?

Говорите глупости, ако хората биха давали пари за тях, те щяха да правят концерти на стадион по морето, а не Цеца!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По информацията, която аз успях да събера Преслава и Галена ще подгряват час, час и нещо.

 

От последното прес съобщение на агенцията от днес общо концертът ще бъде 5 часа:

 

"Близо 5 часово шоу очаква всички присъстващи на концерта на СЕСА в Несебър на 21 август.

 

Грандиозното събитие, за което вече се говори, че ще остане в историята, ще започне ударно в

 

19:00 часа с носителките на титлата „Певица на годината“ – Галена и Преслава. Двете диви ще

 

изненадат публиката на стадиона със специално подготвена едночасова програма, която за пореден

 

път ще затвърди статута им на най-добрите в жанра.

 

Непосредствено след техния горещ микс от неоспорими хитове, на сцената ще се качи Анелия,

 

която заедно с едни от най-добрите български музиканти ще представи парчета от началото на

 

кариерата си досега.

 

Всичко това ще нажежи атмосферата до максимум преди сцената да бъде взривена от

 

примата на Балканите. И този път СЕСА ще остане вярна на себе си и ще подари на българските си

 

фенове уникално и незабравимо изживяване, което ще продължи повече от 2 часа. Сръбската мега

 

звезда вече обеща да изпълни всички свои най-големи хитове, както и няколко специални изненади,

 

които обаче се пазят в тайна."

 

Ако това е така, очаквам шоуто на Галена и Преслава да бъде нещо общо. Предполагам, че Галена ще спонсорира достатъчно за декори, балдахини, завеси, кючекини и прочие. Знаем, че Преслава не залага на тези неща, но може би покрай чок-пердетата на Галена и тя ще се завърти я с няколко танцьори, или пък нещо общо. Имат и обща песен. Значи те са час - ОБЩО.

 

Прехвалената вълчица Анелия - цял час още. Сега, разбирам , че Дани Бенд искат да разсвирят раждясалите китарки за концерта на Глория, ама просто ще умра от срам като почнат да замерят Анелия с плавници и рапани.

 

Преслава се надявам да пее. Ще бъде посрещната добре от публиката ако песните, които избере са нещо от сорта на Завинаги твоя, Помниш ли ти....ей такива. И между песните си не крещи, а да пее по някой рефрен от сръбски хит - ще се попикая от кеф ако стане.

 

Галена - чупката! Харесвам я, ама някак си концепцията дето има за кариера ми се връзва повече да подгрява Хана Монтана. Дано не бъркам!

 

Хората, които харесват Цеца уважават и Глория. Тя ще бъде в публиката - вече е взела билети и всичко. Предполагам, че е отказала заради кофти отношенията си с Пайнер. Предполагам, че първо нея са питали - тя е казала, че иска тлъста пачка и Митко си е вързал гащите с Преслава и Галена. А за Анелия - е няма такава на всяка манджа мерудия. Май Емилия ще излезе правя за това хубаво, ама глупавичко момиче.

 

Относно фолк на концертите на сръбските певци.

 

Говорил съм с организаторите на такива концерти у нас. Те не са толкова - много. Всички ги знаем. Едните се дърпат, защото не харесват фолк музиката. Те не разбират от фолк и сръбска музика. Знаят, че Цеца се харесва и се харчи и правят нещо. Другите казват, че не могат да постигнат консенсус в преговорите с родни изпълнители да подгряват. убеден съм, че се говореше баш за Пайнера. Навремето той е искал солидни хонорари за това му е и отказвано. На концерта на Желко също нямаше подгряващ "ала топ Фики", обаче беше велик концерт.

 

Ходил съм на последните концерти на Цеца тук и в Белград. Хора, нямате си на представа колко различна е атмосферата на концерт на Цеца. Сърбите я чакат, за да пеят с нея. Ти си в публиката, не я гледаш а пеееш заедно с вълната от хора, които пеят с нея и реват. Страхотно е.

 

И тук идва спънката - не знам как фолка ще вдигне градуса, дали няма да е като Празник на града.

Хората ще бъдат тама заради Цеца - ясно е, дори и Майкъл Джексън да викнат.

 

Мисля, че са склонили да поканят бг певици заради това, че концертът е в Несебър. Не се продават добре билетите, и то не щото не се харесва Цеца, а заради неудобната локация. Аз ще съм там, но ще ме хване срам от Анелия и нейната плеяда. Не й е мястото там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва звучи абсурдно. Близо 5 часа концерт, от които за Цеца 2, а за подгряващите - 3. И Анелия как така я набутаха да вие повече от Преса и Галя?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително е, че уж големите ни звезди, с големите претенции ще подгряват на сръбския травестит...

Точно.

 

Не може всички изпълнителки, награждавани в последните 10 години с "Певица на годината" да се изтърсят да подгряват на чужд изпълнител в собствената си държава. Егати унижението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за посещаемостта - 100% ще е фулмакс стадиона в Несебър.

 

Ще заснема стадиона в 19:00, когато ще излезе първата подргявяща и в 21:00, когато Цеца ще е вече на сцената. Така всички ще видят, че и в двата случая стадиона няма да е пълен, особено при тези цени. А и стадиончето не е голямо. Събира максимум 10 000 души и е само с една трибуна за не повече от 3000 души.

 

 

Щяло да има хора, които ще отидат на Цеца заради Преслава, Галена и Анелия...? Сериозно ли вярвате, че някой ще даде 30-50 лв, за да чуе по 2-3 песни на тия трите и то при положение, че през вечер са в местните клубове на вход свободен? Или си мислите, че всяка от тях ще изнася едночасови рецитали?

Това, преди всичко, е концерт на Цеца. Не го забравяйте.

 

Не е лошо да повтаряме този факт на малките и много настървени потребители тук, които просто не знаят каква звезда е Цеца.

 

Аз ще дам 30 лева и спокойно ще си закупя билет в 19:00 часа в деня на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахаха значи какво се оказа? Преса и Галка напрактика ще подгряват не Цеца, ами Анелия! Мисля че вече резила е пълен. Иначе Ана наистина много кофти се е набутала м/у шамарите, май щеше да е по добре да започва. От друга страна, 5 часа звучи абсурдно, но пък точно в стила на Митака - при липса на качество, компенсира с количество. Маса народ, които искат ЦЕЦА, предполагам ще скипнат началото и ще влязат по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

XOXOXOXOX НЕ СА ПРОДАДЕНИ БИЛЕТИ ЗА ТОВА СА ПОКАНИЛИ ПРЕСЛАВА,ГАЛЕНА И АНЕЛИЯ

СРЪБСКАТА МУЗИКА УМРЯ

 

Ще бъдат интересни кадри по светло, когато Преслава ще пее само на мен и компанията ми... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

XOXOXOXOX НЕ СА ПРОДАДЕНИ БИЛЕТИ ЗА ТОВА СА ПОКАНИЛИ ПРЕСЛАВА,ГАЛЕНА И АНЕЛИЯ

СРЪБСКАТА МУЗИКА УМРЯ

Ко речи, ко! 17 000 на Цеца в "Арена" миналата година и също толкова на Брена през тази, сигурен съм. А тук върви рефренът "Митьо, Митьо, кога концерт?" Щото ако сръбската музика е умряла, нашата чалга никога не съществувала, щото нашите коври никой не ги знае на запад от Калотина и на север от Дунав мост.

P.S. Ей заради такива коментари трябва да се въведе ограничение 18+ за доста повече раздели :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ще съм около Несебър тогава, така ще посетя концерта заради Цеца. Колко ми е смешно, като чета повечето коментари тук. Как може да има хора, които смятат, че някой ще отиде на концерта заради Галена, Преса или Анелия? И какво? Както излезе Цеца ще си тръгнат, така ли? :1000 (29):

Дори само Цеца да си беше на концерта пак щеше да има хора. Ако не я харесваха нямаше да напълни Арена Армеец. Все пак от българските изпълнители колко могат да я напълнят? Цеца има какво да покаже и с какво да изненада публиката, както и предостатъчно хитове, които хората обичат и знаят. Някой беше казал, че младите хора не им знаят песните, напротив!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое ще е коренно различно от НДК или от турнетата?

Говорите глупости, ако хората биха давали пари за тях, те щяха да правят концерти на стадион по морето, а не Цеца!

Ако това е насочено към мен, прочети ми пак поста. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-смешно е, когато пък някои принизяват Цеца, която е може би най-голямата звезда на Балканите. Че то народът й застана зад нея, дори когато разбра, че е престъпник и я затвориха. За какво говорим изобщо... И трите ни грации трябва и са щастливи, че ще се качат на една сцена с нея. Хора ще има, както когато пя в Арена-та и нормално. Тя е певица на много поколения, от баща ми, после моята възраст и сега с новите песни към подрастващите. Малко могат да се похвалят с такова нещо, с такава дискография, с такъв глас и тежест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Защо Цеца отсвири Галена и Преслава и избра Анелия?

 

 

photo_verybig_25104.jpg

 

Цеца Величкович запали истинска война. Кралицата на сръбската музика отряза мераците на Галена и Преслава да пеят на концерта й в Несебър, тъй като двете… не можели да пеят, съобщава HotArena.

Двете певици, първоначално трябваше да пеят заедно на концерта на Цеца в България, като дори се тиражираше информацията, че ще изнесат свое самостоятелно шоу за цял един час. Както се оказа обаче, след като ги е прослушала, Величкович категорично им е отказала.

 

По думите на изпълнителката и двете пеели на плейбек, а освен това са без оркестър. Затова музикалната легенда отказала да работи с тях.

 

Цеца държала изключително много, на сцената да излезе певица, която да не пее на плейбек, а също така да разполага и с оркестър. Така се стигнало до срещите и разговорите с Анелия, която става единствена подгряваща звезда за концерта.

 

Певицата е известна и като една от малкото известни изпълнителки в поп фолка, да не кажем, единствената, която не се притеснява да пее на живо. И се е доказала през годините като сериозен изпълнител.

 

Концерта на Цеца Величкович ще се проведе на 21 август в Несебър, а вече тече трескава подготовка за него. Сръбската звезда неведнъж е споделяла, че обожава България и няма търпение отново да пее на българска сцена. Особено край морето.

Редактирано от robinrvp
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена не могат да пеят, Анелия е единствената, която може ? Човека, който е написал статията вероятно никога не е слушал чалга. В поп-фолка има повече таланти от който и да било друг български стил музика.

 

Ако наистина Анелия поръчва тези статии е много жалко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена не могат да пеят, Анелия е единствената, която може ? Човека, който е написал статията вероятно никога не е слушал чалга. В поп-фолка има повече таланти от който и да било друг български стил музика.

 

Ако наистина Анелия поръчва тези статии е много жалко...

Добре си ги съчинявате и вие обаче. Платила си била - мухахаха. Много добре знаете, че такива сайтчета обичат да правят някакви интриги, ама не бе, платила си е :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: ... Та нали преди 2 години Анелия направи дует с Преслава, сега заедно с Галена и други, а и много пъти е казвала за Преслава какъв талант и други такива..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...