Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На записа от предния концерт толкова бяха заглушени аплодисментите, а толкова много крещяхме и аплодирахме. Дано записа за ДВДто този път е по-добър, за да може да се усети емоцията повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

инталирайте Перископ и излъчвайте концерта ?

 

https://itunes.apple.com/us/app/periscope/id972909677?mt=8

Super idea :D Моля наистина някой да го направи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега не съм ходил в НДК. Как стои въпросът с часа? Ще има ли мега опашки, понеже аз преди 6 надали ще мога да изляза от работа.

 

Аз поне когато и да съм ходил на концерт там не е имало няква бутаница, спокойно е влизането.Концерта е от 19:00 ч. но съм сигурен, че ще има закъснение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега не съм ходил в НДК. Как стои въпросът с часа? Ще има ли мега опашки, понеже аз преди 6 надали ще мога да изляза от работа.

Евентуално може да има малко забавяне след 19:00, но относно опашки и тъпканица - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Звездно" останах с впечатлението, че ще има гост-изпълнители, които ще пеят на концерта и една от тях е Емилия?

Ако е така, би било уникално! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Звездно" останах с впечатлението, че ще има гост-изпълнители, които ще пеят на концерта и една от тях е Емилия?

 

Да, Нелина и тя ще е там значи и тя ще пее + Азис, Емилия, Ники Славеев, Тони Дачева...

Тва, че е казала няколко думи за Глория не значи, че ще пее на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, стига де, Тони Дачева трябва да пее с нея. Не може да се изпусне "Жените са цветя".

 

Ще пее, тя Глория си го каза, всичките й дуетни партньори - Тони Дачева, Азис и Николай Славеев ще пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пее, тя Глория си го каза, всичките й дуетни партньори - Тони Дачева, Азис и Николай Славеев ще пеят.

 

Току що чета новина от сигнал.бг относно изказването на Емилия за Глория от "Звездно" и също така писали, че Емилия е сред поканените да вземе участие на сцената, а такова нещо никъде не е споменавано, дори Емилия не го е казвала, а че просто ще присъства в залата, за да гледа. Не разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия засвидетелства своите искрени чувства и симпатии към Глория. Тя разказа за първата си среща с примата на попфолка преди години и за респекта, който е изпитвала.

 

"Нещата тогава тепърва започваха за мен, а за нея бяха в една златна хубава среда. Певица с опит, държание на сцената и изобщо голям професионалист и до днес. Първата ми среща и контакт с нея са били преди 13-14 години. Винаги съм симпатизирала на името Глория и на човека Глория. Каквото и да направи тя, никой не би могъл да я упрекне, защото се е задържала толкова години, проправила е път към попфолка. Тя е Лили Иванова в попфолка и така ще бъде, докато той съществува" - сподели изпълнителката на "Ето ме" пред "Звездно".

 

Седмица преди юбилейния концерт на Глория, който е на 30 септември в зала 1 на НДК, Емилия разкри, че е сред поканените да се изяви на сцената по време на шоуто.

 

"Въпреки че не сме толкова близки, винаги съм усещала симпатии от нейна страна към мен, за което мога да бъда поласкана, защото уважавам тази жена като изпълнител и като човек също. Щом един човек е успял да се задържи на сцената толкова много, да задържи вниманието на публиката, значи има харизмата, има таланта, има характера да го направи и да бъде толкова време на върха" - подчерта тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що чета новина от сигнал.бг относно изказването на Емилия за Глория от "Звездно" и също така писали, че Емилия е сред поканените да вземе участие на сцената, а такова нещо никъде не е споменавано, дори Емилия не го е казвала, а че просто ще присъства в залата, за да гледа. Не разбирам.

 

Емилия ще е нещо като изненада на този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ще е нещо като изненада на този концерт.

Дано, ще вкара разнообразие и тя и Нелина. Дано се получи яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ще е нещо като изненада на този концерт.

 

Коя Емилия счетоводителката ли??? :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Глория сигурно вече е стегнала балните рокли, а Симона опитва да свие гъз и шкембе в някоя рокля, купена от майка й за концерта и всичко е на 6!! :1000 (29): Само да не беше Дани бенд.. :1000 (27): Много са трагични..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами вземи чуй интервюто пак тогава. Или водещата не зададе въпроса както трябва или Емилия наистина ще вземе участие.

 

Гласът на водещата е записван допълнително при монтажа. Не е зададен коректно. Ще има много колеги нейни в публиката, които няма да пеят :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е странно с тея онлайн билети. Вчера бяха останали 211, днес са 230. :mf_surrender: А най-интересното е, че се е освободил цял ред, който беше зает от седмици.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е странно с тея онлайн билети. Вчера бяха останали 211, днес са 230. :mf_surrender: А най-интересното е, че се е освободил цял ред, който беше зает от седмици.

 

Аз забелязвам това отдавна.Щом 3 дни трае резервацията на билети и ако до 3 дни не бъдат закупени. остават пак свободни, но минават повече от 3.. даже седмица, и изведнъж се освобождават 10тина места след толкова време.. не разбирам защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...