Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Глория си изигра перфектно картите, като пусна толкова рано билетите. Дори по-рано можеше, и до сега залата да беше отдавна разпродадена. А тук някои се правиха на разбирачи, че защо ли толкова рано ги пускала, че не било професионално. Пфф..

 

Май концерта ще го видим чак декември по тв-то а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си изигра перфектно картите, като пусна толкова рано билетите. Дори по-рано можеше, и до сега залата да беше отдавна разпродадена. А тук някои се правиха на разбирачи, че защо ли толкова рано ги пускала, че не било професионално. Пфф..

 

Май концерта ще го видим чак декември по тв-то а?

 

Ами аз се надявам концерта първо да се издаде на двд до месец и след което да се излъчи по тв-то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да се напълни на 100 процента. И да дойде тоя път Фокси пак да снима.

4000 не са й проблем за Глория. Арената обаче е предизвикателство и дано й се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера имаше 50 билета, днес са 100. :mf_surrender: Да не стане накрая - ама това място е мое, и аз имам билет за него. :mf_surrender:

Дано не. На билета си пише блок, сектор и място. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сектор 14 пише че има 10 свободни, но като отворя да си поръчам излизат 4 свободни?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още се чудя дали да се пусна!? Хем ми се ходи, хем малко не ми се нравят такива концеррти...

 

Няма какво да се чудиш, тези песни ТРЯБВА да се чуят изсвирени от бенд, интересно ще е да ги забие на пълен лайв. Дано да изпее "Вика моята душа" и Дани Милев да удари една здрава китара.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера кво е тва... може би причината е че хората си резервират билети, но не ги заплащат до 3 дни...

 

Няма как да е до 3 дни, защото има места, които бяха купени преди седмици, а в един момент сега се появяват като свободни. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е до 3 дни, защото има места, които бяха купени преди седмици, а в един момент сега се появяват като свободни. :mf_surrender:

 

Да и това е така обаче от оня ден като сериозно почнаха да се разпродават последните места днес половината от тях се освободиха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя.. Не съм ѝ от феновете нали, но е качествена певица, има песни, които ѝ харесвам, а и от уважение и защото обичам кпнцерти. Но пък нямам с кого.. Ако има някой от форума за тези места, които са останали свободни.. Не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се чудя.. Не съм ѝ от феновете нали, но е качествена певица, има песни, които ѝ харесвам, а и от уважение и защото обичам кпнцерти. Но пък нямам с кого.. Ако има някой от форума за тези места, които са останали свободни.. Не знам.

Да беше казал вчера преди да си купим билети ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм в ауфория хаха Няколко човека днес ме питаха има ли още билети, за да дойдат :)

Надявам се този път да сме по-шумни, на предния концерт малко спеше залата...макар и аз да стоях и да се наслаждавах на изпълненията без особено да викам, но този път трябва да се раздадем :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм в ауфория хаха Няколко човека днес ме питаха има ли още билети, за да дойдат :)

Надявам се този път да сме по-шумни, на предния концерт малко спеше залата...макар и аз да стоях и да се наслаждавах на изпълненията без особено да викам, но този път трябва да се раздадем :D

Ако охраната не ме бута да си седя седнал, ще се мятам многоооо :baaasmiley: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виканеее трябваа, да я стимулираме и нея хаха

Едното води до другото :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябват записи на песните с много много хубаво качество, за да може и ние да ги видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябват записи на песните с много много хубаво качество, за да може и ние да ги видим.

 

Аз незнам онези записи от концерта през 2009та как и откъде се появиха, но ще съм благодарен ако се появат и сега от този концерт.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...