Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Иво Спасов режесираше слайдшоутата й и Нотата, мисля. Ще има много изненади на концерта, определено ще е по-различно, а и ще има двд после.

Дано е във форма с гласа и здравето и всичко ще е 6. Колко места останаха от балкона?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Иво Спасов режесираше слайдшоутата й и Нотата, мисля. Ще има много изненади на концерта, определено ще е по-различно, а и ще има двд после.

Дано е във форма с гласа и здравето и всичко ще е 6. Колко места останаха от балкона?

 

313 в Тикетпортал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са общо останалите места вече. :)

 

А, ясно щото от билетния център няма как да разбера какво е останало, но щом са това значи идеално до 30 няма да остане нито 1. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как вървят билетите?

Между другото, Глория явно следи какво се пише тук и по групите и ивентите, защото във "Фолкмаратон" спомена, че влиза във форуми... Спомена, че чета концепциите, както и това за следача - то беше точно тук в тази тема в мнението на един потребител. Супер, ако се е вслушала и браво, че се интересува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как вървят билетите?

Между другото, Глория явно следи какво се пише тук и по групите и ивентите, защото във "Фолкмаратон" спомена, че влиза във форуми... Спомена, че чета концепциите, както и това за следача - то беше точно тук в тази тема в мнението на един потребител. Супер, ако се е вслушала и браво, че се интересува.

 

Около 280 са останали онлайн. Но предполагам има непродадени други и в билетния център.

Иначе концепциите хората ги пишеха и във фейсбук, където е по-вероятно да ги е чела. Но ми се стори, че с някаква досада говори за това, един вид "тия пък пак с техните фантазии, да дойдат те да го направят". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Около 280 са останали онлайн. Но предполагам има непродадени други и в билетния център.

 

Някой тук каза, че това са всички останали свободни места вече, които са в тикетпортал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, би трябвало да са всички, щом в онлайн системата фигурираха и няколко сектора, които са се продавали само от билетния център на НДК, т.е. били са малко местата в тях и са решили явно да препратят секторите в тикетпортал, за да се разпродадат.

Най-вероятно ще ги разпродаде и тези 300, щом с всеки ден намаляват. Това си е голям успех за самостоятелен концерт на попфолк изпълнител.

Говорим за изпълнител на съвсем различно ниво от всичко друго в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика крайният страничен сектор на балкона да е продаден, а централните - не. Както и няма логика на централния сектор на балкона да са продадени всички последни редове, а централните - не. Явно все пак не е пуснато всичко онлайн, което е абсурдно, колко още ще чакат? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Около 280 са останали онлайн. Но предполагам има непродадени други и в билетния център.

Иначе концепциите хората ги пишеха и във фейсбук, където е по-вероятно да ги е чела. Но ми се стори, че с някаква досада говори за това, един вид "тия пък пак с техните фантазии, да дойдат те да го направят". :Vishenka_05:

Една кралицаааа... 1000%20(29).gif Айде, да идва вече 30-ти... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика крайният страничен сектор на балкона да е продаден, а централните - не. Както и няма логика на централния сектор на балкона да са продадени всички последни редове, а централните - не. Явно все пак не е пуснато всичко онлайн, което е абсурдно, колко още ще чакат? :mf_surrender:

Да...не знам кой изобщо ходи до билетния център вече...

Едва ли ще е разпродадена залата до 30, но колкото-толкова, другите и с това не могат да се похвалят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да...не знам кой изобщо ходи до билетния център вече...

Едва ли ще е разпродадена залата до 30, но колкото-толкова, другите и с това не могат да се похвалят.

 

Важното е, че това което е останало като свободни места е на втори балкон.

Аз очаквах през този месец рекламата да се засили сериозно до деня на концерта, но не.

Не чух реклама по някое радио, нито още поне 2-3 гостувания в предавания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че това което е останало като свободни места е на втори балкон.

Аз очаквах през този месец рекламата да се засили сериозно до деня на концерта, но не.

Не чух реклама по някое радио, нито още поне 2-3 гостувания в предавания.

Е, много искаш - нали знаеш, че всичко е повече от идеално. :ддд Върху новите плакати налепиха други много бързо.

Ако се завърти във Випа, ще си направи добра реклама. Липсваха билбордове, но каквото - такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ще се излъчва директно концерта, имате ли идея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика крайният страничен сектор на балкона да е продаден, а централните - не. Както и няма логика на централния сектор на балкона да са продадени всички последни редове, а централните - не. Явно все пак не е пуснато всичко онлайн, което е абсурдно, колко още ще чакат? :mf_surrender:

 

Васе, това в тикетпортал, са всички останали билети. Крайните сектори на 2ри балкон са продадени, остават около 250 места, което значи пълна зала. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васе, това в тикетпортал, са всички останали билети. Крайните сектори на 2ри балкон са продадени, остават около 250 места, което значи пълна зала. :)

 

Ох, идеално! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много се радвам, че почти е пълно всичко. 200-300 билета не са нищо, това си е пълна зала.

Вече наистина нямам търпение, Глория е доста мотивирана за концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много се радвам, че почти е пълно всичко. 200-300 билета не са нищо, това си е пълна зала.

Вече наистина нямам търпение, Глория е доста мотивирана за концерта.

 

Неискам да се настройвам предварително и да съм с супер добрите очаквания, обаче си признавам, че очакванията са ми наистина за много стабилен концерт, дано не се разочаровам. Спокоен съм, че залата е с почти привършили свободни места и до 30 няма да са останали такива... супер нетърпелив съм и любопитен. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма от какво толкова да се разочароваш на концерта, не го мисли. Все пак това е Глория и концерт, а на концерти се пее! Тя ни е доказала многократно колко е добра в това. За мен това е най-важното, да излезе и да пее. Почти всички нейни песни харесвам, така че и това не е проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано изтече отново концерта, като е необработен да го видя. Както и живите изпълнение, че Пайнер ще ги окепазят, а аз няма да мога да атендвам и да си видя Глорето. После искам ПОДРОБНО, много подробно ред, песни, прием, зала, ГЛОРИЯ... абе всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано изтече отново концерта, като е необработен да го видя. Както и живите изпълнение, че Пайнер ще ги окепазят, а аз няма да мога да атендвам и да си видя Глорето. После искам ПОДРОБНО, много подробно ред, песни, прием, зала, ГЛОРИЯ... абе всичко.

Ще направя телемост от мястото на събитието. ;) :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...