Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз чакам клипчета. Хайде моля ви. :1000 (29):

Емилия и Галена качиха съответно от "Ако те няма" и "Уморих се от теб".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тях ги изгледах вече. :1000 (29): :Vishenka_05:

На Пайнер -а му трябват само тези певици: Глория, Ивана, Преслава, Галена, ДесиСлава, Анелия, Емилия и Джена и ще напълни Арена Армеец. Може да им направи по 25 минутен микс и ще са ток. Това трябва да е концерта, но да не се отклоняваме от темата. И аз чакам клипчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на концерта и беше невероятно и велико. Глория беше най-щастливата жена на света.

 

Няма по-велика от нея. Ниво ЛИЛИ ИВАНОВА от тази вечер официално.

 

Заложи на старите, златни, ПЛАТИНЕНИ хитове. Подбора беше перфектен

 

Дани Милев Бенд бяха без забележка. Надминаха всичките ми очаквания. Много емоционален концерт.

 

Залата беше пълна без 1 празно място. Хората плачеха около мен на някои песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна беше! :1000 (33): :notworthy: Идеята за фалшив финал след "Благодаря" беше оригинална - тъкмо си помислих как може да пропусне песни като "Крепост", "Носталгия" и т.н. и смаза с финален микс. Чух всички песни, които очаквах (кои акапелно, кои в микс, кои цели), през повечето време пя на живо. От най-новите "Изсвирете..." се прие доста добре. Хареса ми, че този път включи песни от "Влюбена в живота". Надявам се да качат абсолютно всичко на части в YouTube, но надали - вероятно пак ще се оправдават, че няма толкова място в DVD-то. :1000 (10): Затова държах да отида и да чуя целия концерт. Браво, определено си заслужаваше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна беше! :1000 (33): :notworthy: Идеята за фалшив финал след "Благодаря" беше оригинална - тъкмо си помислих как може да пропусне песни като "Крепост", "Носталгия" и т.н. и смаза с финален микс. Чух всички песни, които очаквах (кои акапелно, кои в микс, кои цели), през повечето време пя на живо. От най-новите "Изсвирете..." се прие доста добре. Хареса ми, че този път включи песни от "Влюбена в живота". Надявам се да качат абсолютно всичко на части в YouTube, но надали - вероятно пак ще се оправдават, че няма толкова място в DVD-то. :1000 (10): Затова държах да отида и да чуя целия концерт. Браво, определено си заслужаваше!

Е не, ще направят две DVD та, иначе пускам връзки да взема raw материала да гледам!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да подчертая с позлатена черта - ЖЕЛЯЗНО ПЕЕНЕ!!!!!!!!!!

 

Ех, море, Чуй ме, Щастието е магия, Тя или аз, Оставете ме на Мира,

 

Тони Дачева изпълни сама "бЕДНИ и богати" . Залата беше на крака!!!! Истинска кралица

 

С тоя концерт смаза ПАЙНЕР, тя направи тая фирмичка империя и днес официцално я смаза и закри!! Митко да реже вените.

 

 

НЕВЕРОЯТНА ЕЕЕЕЕЕЕ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше убийствен концерт!

Беше направила перфектния подбор на песни!

Беше безупречна на живо!

Беше ненадмината откъм сценично присъствие!

 

Тя прост е ... Глория!

 

Изпя най-добрите си песни, но лично аз за себе си останах малко разочарован понеже не изпя "Откраднат миг", но можем да го преживеем.. .

 

Едно голямо браво, нека се учат всичко от нея! Може да е всякаква като човек и характер, но стане ли дума за професионализъм няма равна.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси за коментарите, всички хвалите песните, подредбата, ама айде кажете ни малко за тях. Ние няма как да знаем, кои са всички и какво значи идеален подбор ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше убийствен концерт!

Беше направила перфектния подбор на песни!

Беше безупречна на живо!

Беше ненадмината откъм сценично присъствие!

 

Тя прост е ... Глория!

 

Изпя най-добрите си песни, но лично аз за себе си останах малко разочарован понеже не изпя "Откраднат миг", но можем да го преживеем.. .

 

Едно голямо браво, нека се учат всичко от нея! Може да е всякаква като човек и характер, но стане ли дума за професионализъм няма равна.

Не ми стана ясно как не можа да намери в 3-часов концерт едни 2 минути за най-добрата си песен, но някак си го компенсира със За тебе, майко :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно как не можа да намери в 3-часов концерт едни 2 минути за най-добрата си песен, но някак си го компенсира със За тебе, майко :1000 (33):

"Сбогом, адиос" също не я е пяла :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с едно изречение ще кажа, че ако всички юбилейни концерти на Глория звучаха и изглеждаха като този на който станахме свидетели тази вечер сега Арена Армеец щеше да е тясна по интерес и посещаемост. Поздравления и отличен 6 за желязно пеене, безупречна сценография, динамика, градация. Личи си ,че е подготвен с идея и с добре сработен екип. Разбира се, че има и леки забележки, но в крайна сметка на фона на всичко, което заобикаля поп-фолк жанра в момента този концерт е и ще остане като безпрецедентен за фолк гилдията. Глория записа името си в историята с този концерт и то с златни букви

 

P:S: Каква беше стратегията на Рени да се здрависва с половината зала и да позира така и на разбрах

 

Нещо скромно от мен като видео :)

 

https://youtu.be/VnagvrZX91Q

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, много се радвам, че е било на такова високо ниво и ви е харесало и на вас, и на публиката като цяло, и че е било пълно, и че и Глория е била удовлетворена. Успешен концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно как не можа да намери в 3-часов концерт едни 2 минути за най-добрата си песен, но някак си го компенсира със За тебе, майко :1000 (33):

Няма как да намери, понеже Димчо не й дава правата. Тя няма правата за "Нека останем приятели" и "Откраднат миг". Според мен затова не ги е пяла и затова не е виновна Глория, колкото продуцента й, доколкото може да бъде наречен такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами... отлично като за първи официален концерт на пълен лайв - няма какво да се каже, няма какво да се иска повече.

Сцената беше много яка, подвижна видео стена с кристално качество, много яка червена завеса, Глория на ниво отвсякъде, вън-вътре, глас, настроение, няма цици, няма задници - всичко премерено.

С всяка следваща песен избухваше, в началото градацията беше адска - просто песни хитове, гърмят една след друга, без паузи, беше подбрала почти и изцяло стари песни, излишни бяха "Кралица", "Целувай още" и "Безсъние" - можеше да ги замени с "Вика моята душа", "Илюзия" и много други, но като цяло плейлистата беше стабилна.

Честно казано мен Дани Милев бенд грам не ме кефи, все едно инструментите им бяха заглушени, а на моменти дори липсваха, малко късно се включваха на места, където музиката трябва да започне, след припев например. Никак не звучат добре фолк песни, изсвирени от тях, и с Анелия така беше.

 

Всичко 6 от 6 - да си знаят, а онзи в Димитровград да си реже вените май.

И последно - много хубав жест беше това да каже, че Тони Дачева е първата и е примата на фолка. Личеше си, че и отдаде чест и почитания - дуетът им звучеше брутално на живо - няма така песен просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откри с акапела на Пясъчни кули след това Ако бях се родила река

после-

 

 

Не помня ред:

 

Чуй ме

Кралица

Ех, море

Оставете ме на Мира

Тя или аз

Циганско сърце

Прегърни ме

Изсвирете нещо ударно - НАЙ-ГОЛЯМОТО ИЗБУХВАНЕ СУПЕР ХИТ СЕ ОКАЗА, ЦЯЛАТА ЗАЛА НА КРАКА

Дар от Бога - заедно с Гъмзата

Златна клетка

Моя си майка, меен си родилаааа

Ако счупят всяка нота - Симона излезе имаше торта, донесена от 2ма голи танциори, пожелания, духане на свещи

АКАПЕЛА ОТ СИМОНА - ПОЗНАЙТЕ - ХОРЧАТ ХАИКАЛИПТУС НА ИЩАР ХАХА

 

Очакване

Щастието е магия

Ангел с дяволска душа

За добро или зло

Тони Дачева - сама - Бедни и богати, после дуета

Николай Славеев излезе изпя нещо сам, после дует с Глория - Катерино моме и още нещо

 

после тя - Всеки си плаща

Облаче ле бяло - половината зала реве

Уморих се от теб - тотално избухване

Благодаря, преди да започне Антон Стефано прекъсна бенда и дръпна една реч Глора да си била намерила мъж с 2 думи и да била щастлива, Глора се разрева, като започна речта му от залата се чу - Млъквай бе педал

 

Инсомния - изкараха един стол, после дойде един с кучето от клипа, то беше яко изплашено и му направи една обиколка на сцената, беше абсурдно и излишно

 

Всеки си плаща и Благодаря - ПЛЕЙБЕК, ВСИЧКО ДРУГО АБСОЛЮТЕН ЛАЙВ

 

изпускам много неща, сори

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте още клипчета. Много се радвам за Глория, много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...