Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пяла е й 100% жена :) Ледена Кралица, "Любовен дъжд" на живо ли беше ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крепост, Феникс, Очакване?

Много силен концерт е бил, от клипчетата си личи!

 

 

Пя Феникс - РЕМИКС :mf_surrender: , ама беше супер, Крепост след "края", заби Лабиринт, Крепост и Носталгия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пя Феникс - РЕМИКС :mf_surrender: , ама беше супер, Крепост след "края", заби Лабиринт, Крепост и Носталгия

 

 

хахха..много си го обича тоя ремикс :D Няма как да изпее всички песни, това са 20 години все пак. Според мен подборът е бил повече от добър. Не трябва да се подценява въпросът с авторските права, сигурно има песни, които няма право да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеден бях, че с този концерт Глория ще ни припомни коя е и ще докаже как не са нужни еднотипни комерси и милиони гледания, за да бъдеш в ТОП-а на жанра. Мисля, че тези, които изпуснахме концерта, можем само да съжаляваме- съвсем очевидно е бил нещо забележително! Браво на Глория, да продължава все така напред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен да кажа, че съм напълно доволен от концерта, няма какво друго. Израснали сме с тези песни и само ние си знаем какво ни е топло на сърчицето :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен да кажа, че съм напълно доволен от концерта, няма какво друго. Израснали сме с тези песни и само ние си знаем какво ни е топло на сърчицето :)

 

 

Уникален прием - браво :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че пя ИЗПОВЕД и беше върха

 

Любима песен!

Като цяло, много добър подбор, браво. Интересно ще ми е да го гледам по-нататък.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убеден бях, че с този концерт Глория ще ни припомни коя е и ще докаже как не са нужни еднотипни комерси и милиони гледания, за да бъдеш в ТОП-а на жанра. Мисля, че тези, които изпуснахме концерта, можем само да съжаляваме- съвсем очевидно е бил нещо забележително! Браво на Глория, да продължава все така напред!

Аз наистина много съжелявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наистина много съжелявам.

 

Аз до последно си казвах, че има време и по някое време ще си купя билет, докато тези дни не прочетох, че са останали само 100 билета на не знам си кой балкон- тоест вече беше твърде късно... :1000 (29): Нищо, дано скоро да го излъчат по Пленета или Глория да го издаде на DVD.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaк се приеха "Любовен дъжд", "Златна клетка", "100% жена" и "Ледена кралица" ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер си!

 

ЕТО ТОВА Е МОЯТА ГЛОРИЯ, това е тази ГЛОРИЯ която беше върха:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на концерта и искам да кажа, че не съм фен на Глория, симпатизирам й просто. Отидох днес в последния момент и няма да разтягам локуми, а ще говоря конкретно.

Да, в поп-фолка има кралица и това е ТЯ!

малко над 3 часа ЖЕЛЯЗНО живо пеене, с много малко изключения всичко беше с бенд и на живо. Само можеш да ръкопляскаш, нищо друго.

Брутален прием на ВСИЧКИ ПЕСНИ! Не съм чувал някой да е бил толкова аплодиран на всичко, което изпее. Беше страхотно.

Глория беше истинска тази вечер. Глория излезе и смаза всичко, беше себе си. Нямаше излишна показност, нямаше нищо престорено, тя беше там да пее за тези хора.

Залата беше пълна на 95%, партер + двата балкона, всичко!

Невероятна емоция, всички гости бяха точно на място - Николай Славеев, Тони Дачева и Азис.

Народната част беше страхотна, хората станаха и играеха хоро в залата, невероятно.

Глория призна пред всички, че Тони Дачева е първата, тя е примата и го каза. Страхотно призвание и отдаване на чест.

Азис е ясно, всички на крака!

Аранжиментите с бенд звучаха страхотно.

Това мога да кажа, Глория е Глория. Една е! От поп-фолка сигурно са само още едно, две имената, които могат да направят това, което тя направи тази вечер. След години, когато пак има юбилей залата вече няма да е НДК, сигурен съм в това, залата ще е Арена Армеец, защото за Глория днес беше затвърдено едно - това, че тя остава, остава завинаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...