Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Абсолютно Глория е еквивалентът на Лили Иванова - вечна! Ако днешните топ имена се имат за нещо кой знае какво, снощи трябваше да си сверят часовника и да разберат, че те просто са един продукт (тази дума винаги ми е звучала гадно, що се отнася до човек, все едно е някоя консерва за ядене, но в случая е напулно на място), а Глория е творец! Просто няма друг такъв богат и качествен репертоар! Дори и най-нехитовата песен на Глория е смислена и звучаща добре! :)

 

Емилия, Галена и Соня Немска в оркестрината и Нелина и Рени в публиката...

 

А как се пееше на Крепост... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Единственото нещо, което донякъде помрачи концерта бе липсата на "Пайнер". Нямаше представител на музикалната компания, който да подари един букет поне като знак на признателност за тези 20 години партньорство. Самата Глория също пропусна шефовете в благодарностите си, което засили слуховете, че след изтичането на договор а й в близките месеци той няма да бъде подновен. Ако те се сбъднат губеща ще е музикалната компания, защото Глория е една от емблемите й. А и повечето от настоящите фолкзвезди едва ли ще се радват на такава любов, ако въобще отбележат 20 години на сцена...

 

 

........дали ще напусне Пайнер ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия, Галена и Соня Немска в оркестрината и Нелина и Рени в публиката...

 

А как се пееше на Крепост... :whistling:

Това е малко разочароващо, че само две от актуалните имена са били там. Уви, липсва уважение от повечето. Но нека го погледнем така, двете най - прогресиращи са били там. Единствените при които има развитие и винаги гледат да са актуални на първо място със себе си. Поздравявам ги, дори и 5% да им е харесало нещо, пак е много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз настръхвам, гледайки клипчетата, които са качили присъстващи на концерта и мога само да съжалявам, че този път пропуснах концерта. Сигурен съм, че е било нещо незабравимо и неповторимо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За тези които не са присъствали една плейлиста и от мен. ;)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLxgc...5DRPHh0fCPomO15

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше най-добрият самостоятелен концерт на Глория. Три часа живо пеене, пълна зала с пееща публика, песните звучаха много добре с бенд, а самата тя изглеждаше и се държеше страхотно.

 

Още по-доволен съм от подбора на песни - изключително разнообразен, над 40 песни от абсолютно всеки албум. Оправдавам я, че изпусна 4-5 големи хита, защото беше включила много песни от първите й 3 албума. За мен като човек, който знае всяка нейна песен, беше удоволствие да чуя "Тя или аз", "Чуй ме", "Щастието е магия", "Ех, море" и т.н. Поздравления за Глория и екипа, виждам, че този път недоволни фенове няма и има защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален прием на "Циганите" :Vishenka_05:

 

 

Трябва да чуеш Феникс как звучи с бенда. Направо настръхнах човек, много по - добре. Аз не съм очаквал точно тази песен да е толкова яка с бенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален прием на "Циганите" :Vishenka_05:

 

 

О, да, голямо избухване беше на тази песен. Все си мислех, че ще забие и "Като буря", че ми е много любима, но не знам защо я пропусна нея, при все, че със Симона също много си я харесват, но нищо. Неизпетите още толкова много хубави песни са повод за друг концерт не след дълго. Да се надяваме, че ще има такъв! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На човек да му е кеф да се събуди сутрин и да си отвори раманията с толкова позитивизъм и добри коментари за случилото се снощи. Ей така ви искам да започвате деня.

 

Изключително много се радвам, че концерта е бил толкова успешен. По повечето клипчета си личи огромната емоция, която е била в залата снощи. Само да ви предупредя, че след като изгледах всичките клипчета, които сте постнали тук, да не бързате да съдите бенда и туй онуй по тях, защото изгледах по няколко записи на същата песен и наистина има огромна разлика между тях. Апаратурата с която са заснети си казва думата, и докато на някои клипчета емоцията се усеща истински голяма, на други звучи все едно Глория си пее сама в залата.

 

Както всички други неприсъствали снощи, и аз съжалявам, че не си бях в България и не можах да отида. А пък тези, които са имали възможност и не са отишли, нямат извинение. Пропуснахме майлстоун в кариерата на Глория и този концерт ще остане в историята на поп-фолка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси на всички, да сте живи и здрави и Господ да ви дава здраве и късмет. Петър допълва нещата с "Феникс" и "Лабиринт" която чуваме за първи път на живо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има война Глория-Пайнер, то след снощи големият победител е Глория!

 

Още ме държи емоцията от снощи. "Златна клетка", "Сцената обичам лудо", "Ледена кралица" и още и още - уникален подбор...някой я е бил вързал сигурно и е избрал песните :D :D :D Още не ми се вярва. А най-хубавото е, че останаха още толкова стари и по-нови песни за следващ концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има война Глория-Пайнер, то след снощи големият победител е Глория!

 

Още ме държи емоцията от снощи. "Златна клетка", "Сцената обичам лудо", "Ледена кралица" и още и още - уникален подбор...някой я е бил вързал сигурно и е избрал песните :D :D :D Още не ми се вярва. А най-хубавото е, че останаха още толкова стари и по-нови песни за следващ концерт.

Надявам се да няма такова нещо, като проблем с Пайнер и ако има да се разреши. Иначе и аз съм в шок. Изпяла е "Чуй ме", направо не мога да повярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С една дума Глория- никой не е като нея!.

 

Има си обичта на хората за цял живот. Евала за живото пеене, уникален глас!

Стил и класа. А някъде ще се качи ли целия концерт?

Много искам да го гледам.

Пайнер как няма да са били там и да го заснемат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С една дума Глория- никой не е като нея!.

 

Има си обичта на хората за цял живот. Евала за живото пеене, уникален глас!

Стил и класа. А някъде ще се качи ли целия концерт?

Много искам да го гледам.

Пайнер как няма да са били там и да го заснемат.

Заснето е Танче , с 4 камери и 1 кран :D споко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой снощи видя ли оператор на сцената, който да обикаля около Глория и да я снима?? Струва ми се, че откъм заснемане беше слабо, видях две камери на централния коридор между секторите и една подвижна отгоре.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да е жива и здрава Глория. В смисъл жената се е бръкнала да подари на феновете си това което те искат и е изпяла старите песни, които те искат. Не е могла всичко да изпее, но то няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да няма такова нещо, като проблем с Пайнер и ако има да се разреши. Иначе и аз съм в шок. Изпяла е "Чуй ме", направо не мога да повярвам.

Припевът на Ех, море с бенда и днешният мощен глас на Глория звучеше брутално :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът на Ех, море с бенда и днешният мощен глас на Глория звучеше брутално :Vishenka_05:

Аз искам цялата "Сцената обичам лудо". Никога до преди концерта не съм харесвал тази песен и винаги я прескачах, ама Глория има навика като ги изпее на живо да ми влизат под кожата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е, не мога да работя заради Глория. Пак ще трябва да наваксвам уикенда, ама това "Щастието е магия" не ме пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам цялата "Сцената обичам лудо". Никога до преди концерта не съм харесвал тази песен и винаги я прескачах, ама Глория има навика като ги изпее на живо да ми влизат под кожата.

Жестока. Старите песни с днешния усъвършенстван глас на Глория звучат страхотно и дори актуално.

Просто се беше постарала адски много. Заслужаваше килограмите букети, аплодисментите и пълната зала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока. Старите песни с днешния усъвършенстван глас на Глория звучат страхотно и дори актуално.

Просто се беше постарала адски много. Заслужаваше килограмите букети, аплодисментите и пълната зала.

Просто е била такава, каквато бях спрял да мисля, че може да бъде. Мислех, че се е предала, но това е Глория. Това е ГОЛЯМАТА Глория, заради която си купих билет за 01.12.15 и ще й подаря един букет и нещо от Германия. Малък жест за голям талант като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...